draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdybyśmy jednak oddali zeszłego lata Ferminan za paczkę fajek to bylibyśmy frajerami roku.
Co ten gość robi za robote i liczby
1
@Jakchcesz dokładnie a latem zdzierasz z siebie skórę lub klima
0
@Zoker
Oj tak, plus lepiej jak jest -15 niż takie 0 stopni
1
@vangoor e tam, ja dalej wolę tryb śnieg, dobre opony, napęd na 4 koła z automatem
10
ah typowe gadanie wujasów co dalej żyją przeszłością i automatami z lat 90' xDD
Nie ma lepszego auta do daily jazdy jak nowoczesny automat, na tor to co innego.
6
witamy
0
niesamowite jest u nas nasycenie tych czujników xDD
0
@Rifek tzn? (15 znaków)
1
Syrop z cebuli, klasa czy obciach
0
czyli jednak 2 razy w roku w związku małżeńskim to nie norma?
0
@MeAndSwan idealnie xD zawsze jak go biorę o tym pamiętam
0
@LeszekFCB właśnie nie, latem też potrafi mnie przyszpilić
0
@July_6_BcN
No właśnie mnie też laryngolog pytała o refluks, ale nie występuję.
Jestem od kilku lat niezdiagnozowany :|
1
@July_6_BcN
Uh, no te.schorzenia nie brzmią zachęcająco xD
0
@July_6_BcN
Ja średnio co kilka miesięcy walcze z bólem gardla takim ze mam ochotę sie zajebać generalnie.
Nic nie pomaga, lekarz rodzinny zawsze mi przypisuje octeangin. Nic nie pomaga.
Dzisiaj byłem prywatnie u laryngologa i tez nie nie dowiedziałem.
Dobrze, ze nią mam cyjanku potasu pod ręką bo by wleciał po nimesilu.
Czekam juz 15 minut az zadziała
0
@misterio az takich znajomości nie mam by takie smaczki mieć xD
Co trza zrobić by przypisali?
0
@July_6_BcN
Ja walczę z ostrym bolęm gardla, nic nie pomaga.
Ale jak biorę nimesil to czuje sie jakbym brał napoj bogów (wiem ze jest bardzo szkodliwy)
0
Lubicie Nimesil?
1
@Kgorecki2500
dokładnie, to samo wojsko etc. Tam zawsze są braki, ale to dalej nie jest praca w korpo na home-office xD
W końcu kończą jakieś zarządzania, administracje, dziennikarstwo i innego gówno kierunki i mają pretensje.
0
@Hosh ja skończyłem budownictwo, pracuje w budownictwie przemysłowym i widzę jakie są braki u podwykonawconawców tj. brak fachowców.
3
tak to jest jak kończą jakieś gówno-studia i chcą super pracki w korpo, najlepiej z home-office.
0
@Aragorn33
Dlatego wielokrotnie tutaj pisałem ze powinniśmy zmienić ustrój albo premier albo prezydent.
Powinna być zmiana konstytucji.
Ja jestem za tym by prezydent był tylko w formie reprezentancyjnej a całość obowiązków podejmowania decyzji przejął rząd.
1
bez sensu jest czepianie się premiera, czyli najważniejszej osoby w państwie obok prezydenta, że nie ma go na jakiś tam nieznaczących głosowaniach.
On ma sterować cały państwem a nie być rozliczany za obecność na głosowaniu w sprawie zmiany nazwy piźdzchowa dolnego.
3
@Safrani bardzo dobra decyzja, ale tak samo jak podniesienie wieku emerytalnego - niepopularna.
Precież te wszystkie karyny z 50iQ by tego nie wytrzymały, jak to zabrać 500zl za bombelka?
1
@Arkon
Mentalnośc warszafska
4
Martwy żołnierz z ataku na Hostomel patrzy na 3 godzinną akcję Amerykanów xDD
@michal26
0
Wprawdzie dalej urlop ale z tymi setkami maili na Outlook'u to prawda xD
1
ale ekipazzo się szykuje, topka dziennikarzy
1
piękne ujęcia, w pierwszej chwili myślałem, że to Red Dead 2 xDD
0
@clyde ja tam teraz dużo widuje taniego masła, lecz to wynika z nadmiaru mleka na rynku i mleczarze kupuje je za bezcenn.
W Bydgoszczy średnio widzę po 5zł.