3

Gdybyśmy jednak oddali zeszłego lata Ferminan za paczkę fajek to bylibyśmy frajerami roku.
Co ten gość robi za robote i liczby

1

@Jakchcesz dokładnie a latem zdzierasz z siebie skórę lub klima

0

@Zoker
Oj tak, plus lepiej jak jest -15 niż takie 0 stopni

1

@vangoor e tam, ja dalej wolę tryb śnieg, dobre opony, napęd na 4 koła z automatem

10

ah typowe gadanie wujasów co dalej żyją przeszłością i automatami z lat 90' xDD
Nie ma lepszego auta do daily jazdy jak nowoczesny automat, na tor to co innego.


6

witamy


0

niesamowite jest u nas nasycenie tych czujników xDD

/photo/1

0

@Rifek tzn? (15 znaków)

1

Syrop z cebuli, klasa czy obciach

0

czyli jednak 2 razy w roku w związku małżeńskim to nie norma?


0

@MeAndSwan idealnie xD zawsze jak go biorę o tym pamiętam

0

@LeszekFCB właśnie nie, latem też potrafi mnie przyszpilić

0

@July_6_BcN
No właśnie mnie też laryngolog pytała o refluks, ale nie występuję.
Jestem od kilku lat niezdiagnozowany :|

1

@July_6_BcN
Uh, no te.schorzenia nie brzmią zachęcająco xD

0

@July_6_BcN
Ja średnio co kilka miesięcy walcze z bólem gardla takim ze mam ochotę sie zajebać generalnie.
Nic nie pomaga, lekarz rodzinny zawsze mi przypisuje octeangin. Nic nie pomaga.
Dzisiaj byłem prywatnie u laryngologa i tez nie nie dowiedziałem.
Dobrze, ze nią mam cyjanku potasu pod ręką bo by wleciał po nimesilu.
Czekam juz 15 minut az zadziała

0

@misterio az takich znajomości nie mam by takie smaczki mieć xD
Co trza zrobić by przypisali?

0

@July_6_BcN
Ja walczę z ostrym bolęm gardla, nic nie pomaga.
Ale jak biorę nimesil to czuje sie jakbym brał napoj bogów (wiem ze jest bardzo szkodliwy)

0

Lubicie Nimesil?

1

@Kgorecki2500
dokładnie, to samo wojsko etc. Tam zawsze są braki, ale to dalej nie jest praca w korpo na home-office xD
W końcu kończą jakieś zarządzania, administracje, dziennikarstwo i innego gówno kierunki i mają pretensje.

0

@Hosh ja skończyłem budownictwo, pracuje w budownictwie przemysłowym i widzę jakie są braki u podwykonawconawców tj. brak fachowców.

3

tak to jest jak kończą jakieś gówno-studia i chcą super pracki w korpo, najlepiej z home-office.


0

@Aragorn33
Dlatego wielokrotnie tutaj pisałem ze powinniśmy zmienić ustrój albo premier albo prezydent.
Powinna być zmiana konstytucji.
Ja jestem za tym by prezydent był tylko w formie reprezentancyjnej a całość obowiązków podejmowania decyzji przejął rząd.

1

bez sensu jest czepianie się premiera, czyli najważniejszej osoby w państwie obok prezydenta, że nie ma go na jakiś tam nieznaczących głosowaniach.
On ma sterować cały państwem a nie być rozliczany za obecność na głosowaniu w sprawie zmiany nazwy piźdzchowa dolnego.


3

@Safrani bardzo dobra decyzja, ale tak samo jak podniesienie wieku emerytalnego - niepopularna.
Precież te wszystkie karyny z 50iQ by tego nie wytrzymały, jak to zabrać 500zl za bombelka?

1

@Arkon
Mentalnośc warszafska

4

Martwy żołnierz z ataku na Hostomel patrzy na 3 godzinną akcję Amerykanów xDD


@michal26

0

Wprawdzie dalej urlop ale z tymi setkami maili na Outlook'u to prawda xD


1

ale ekipazzo się szykuje, topka dziennikarzy


1

piękne ujęcia, w pierwszej chwili myślałem, że to Red Dead 2 xDD


0

@clyde ja tam teraz dużo widuje taniego masła, lecz to wynika z nadmiaru mleka na rynku i mleczarze kupuje je za bezcenn.
W Bydgoszczy średnio widzę po 5zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?