0

i pięknie, tylko śniegu mogłoby być więcej


2

@Comentateiro psiecko adolfi będzie szczęśliwe

2

@Comentateiro
Puszczę na 100% w tym roku w domu rodzinnym

1

@lajcior moje psiecka już się doczekać nie mogą

1

Komentarz usunięty

0

@Gronek obciach, wolałem zaraz po studiach iść ze swoją na wynajem bo bym ociupiał

0

kto ogląda Bartosiaka ten rozumie xD


3

co roku widzę plują się o te premie, szczególnie młode osoby jakby to był obowiązek pracodawcy xD


6

a zwrócisz takiemu uwagę to jeszcze mordę będzie darł, że nie ma gdzie zaparkować xDDD
patologia


0

@Starrk
jakby średnio ceny w polsce po 5,18 to jeszcze, ale średnia nawet nie jest bliska tego xD

2

No w sumie ta xD


1

@Safrani ostatnio modne są psie spa.
Można kupić voucher na wizytę w salonie pielęgnacji zwierząt z jakąś fajną kąpielą, psiecko będzie szczęśliwe

1

@FcPortoFan1999 największy syf na rynku dla psa xDDD

4

@Jakchcesz
tak serio to mnie denerwuje jedynie klimatyzacja dotykowa i to, że czasami te tablety się po prostu wieszają.
Ale ja też nie jeżdżę samochodami premium bo to tylko grupa VAG :D
Może w takim bentleyu się nie wiesza

0

spoko, też kiedyś hejtowałem te wszystkie monitory, tablety :D
A teraz nie wyobrażam sobie robić dziesiątek kilometrów bez choćby głupiego ACC.
Oczywiście, bez tego też można jeździć, ale w przypadku jak robi się długie dystanse, człowiek o wiele mniej się męczy za kółkiem


9

hehe ciężkie się wylosowało xD


2

przepraszam, że rano o 8 nie dałem żadnego politycznego posta. obiecuję poprawę

2

trzeba pamiętać o pośmiewisko platformy, która przeszkadzała pracy Straży Granicznej


1

garnitury wyprasowane na dzisiejszy wpierdol prześcieradeł??

0

@mrboom
Btw. masz taką słaba percepcję, że obejrzałeś ten filmik i pomyślałeś, że to na serio?
Chociaz myślę, że jesteś jednak inteligentny i zbudowałeś swoją tezę na podstawie opisu, bez oglądania filmiku.

0

@mrboom
No to pokaż te komentarze xD
Bo jak ktoś to dobrze ująl, są pelikany co złapały tego baita.

0

@mrboom
Ty naprawdę masz taki problem by odróżnić prześmiewczy filmik od prawdy xDD?
Wyjaśnie, to jest hiperbola do prawdziwych samochodów a nie rzeczywisty problem


12

bosh, jaka to jest dziecinada xD
eh oni nigdy nie będą aspirować by być traktowani poważnie

/photo/1

1

@MesQueUnClub_87
Jeszcze gość trzepie hajs z yt na frajerach co się kłócą xDD
Jedeen policjant powiedział na nagraniu, że konfitura nie miałby co robić gdyby Ci ludzie nie robli z siebie durniów po prostu
Ale to taka Polska cecha, nie mam racji ale się kłócę.

0

@draxidox


No tak, nie ma gdzie parkować dla polaka robaka co mu żal 5 zł.

2

ojoj, kilka dni wcześniej została dziewczynka potrącona a i tak ludzie parkują bo nie ma miejsca xDD żenada


1

@Roobo
a nawet nie wiedziałem i nie chciało mi się weryfikować xD

4

@Fog_W_1899
Nie łaczyłbym jej z platformą bo ona chyba nawet nie startowała z ramienia PO w ostatnich wyborach? Nie chce mi się weryfikować.
Po prostu jest odklejona.

11

kolejny dzień żenującej klasy politycznej


0

@Exerion
A ja mam to w dupie, dla mnie nawet może być 0.
Jestem po alkoholu, nie czuję się, nie jadę.
Jeżeli mam wątpliwości, jadę taksówką zbadać się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?