draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Bobo25 dobra, zaraz wyświetli mi się jakaś głupota na twitterze to wstawię, oznaczę Cię
0
@Krzysztof1987 ta, eurogąbki
8
tak w skrócie, cała platforma
Ale CPK to nie projektu pisu, bo to koncepcja jeszcze z 20 wieku.
0
@gumaz
podczas meczu mi płaci Laporta bo dodaje komentarze dotyczące meczu, w tygodniu płaci mi Kaczyński prosto na konto 30,5zł brutto/h (WIEM MAŁO)
10
hahaha ale co to jest za rząd xD zmienili nazwę by się nie kojarzyło z pis xD
ale ta nasza klasa polityczna jest beznadziejna na czele z tuskiem
btw. w 2027 przyjdzie pis i znowu będzie CPK, karuzela będzie się kręcić dalej kosztem Polaków
https://x.com/Swing0Market/status/1999442978621059183
8
@Popitek12 cudzy pies oczywiście, co mi po kaszojadzie co nawet patyka nie zaaportuje??
6
tymczasem hołownia:
6
ah ci wredni ludzie, nic tylko chodzą po chodnikach i prowokują samochodziarzy co nie mają gdzie zaparkować :/
8
to zawsze musi być newsweek xDD
@Comentateiro te wredne kaszojady już nawet szklanki wody nie chcą przynieść??
1
@maroon też to odnotowałem, niestety to jest wada bosaka, że często przerywa.
Natomiast chodzi o sam fakt, że ta komisja to śmiech na sali xD
Gdyby tam faktycznie były takie dowody, to by akty oskarżenia z miejsca poleciały.
A tak jest tylko jeden uciekający ziobro za granicę i wszystko.
7
Bosak musiał kolejny raz zaorać i zasiać :D
3
@gumaz
tłumaczę, że parkowanie na chodniku jest złe i, że konfitura robi super robotę
3
masakra, że kiedyś takie bramki przechodziły i real wygrywał dzięki temu LM xD
2
śmieszne Xd tym bardziej, że są to osoby które sabotowały działania pograniczników, tusk krytykował straż graniczną, chcieli uwalić CPK, żałosne to jest
2
oby w weekend prześcieradła nie przegrały, bo nam zwolnią Xabiego xD
Niech teraz wygrają z 2 mecze i potem znowu w dupę :D
0
@Kgorecki2500
głupota, szkoda papieru i pracy na 1km/h.
Już pomijam kwestie błędu pomaru..
4
Kurwa to jest jakiś sriti a nie City
13
to co, opijamy dzisiaj wpierdol prześcieradeł??
11
i jeszcze ten tusk z murańskim xDDD żenujący rząd
3
@gumaz tylko PiStacje
2
@FiscaelBarca czego Ty oczekujesz od @gumaz xDD
1
@gumaz nigdy nie głosowałem na pis w wyborach parlamentarnych
2
ja niestety nabrałem się w 2007r., ale to błędy młodości
2
korona polska w Gazecie Wyborczej 10% xDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
boję się jakiejś piłki z dupy za naszą linię obrony i dupa 0:1 xDDD
0
martin jaki strzał xDDD
2
dalej jestem pod wrażeniem, jak Flick potrafił z tego zespołu, wychowanków i złomu z rynku jak Rashford ulepić najładniej grający zespół
4
W zeszłym roku nie przegraliśmy żadnego meczu u siebie na Camp Nou, podtrzymajmy tę serię!!!!
3
brakuje Araujo w składzie, który by dźwignął mentalnie chłopaków