9

@Bobo25 dobra, zaraz wyświetli mi się jakaś głupota na twitterze to wstawię, oznaczę Cię

0

@Krzysztof1987 ta, eurogąbki

8

tak w skrócie, cała platforma
Ale CPK to nie projektu pisu, bo to koncepcja jeszcze z 20 wieku.


0

@gumaz
podczas meczu mi płaci Laporta bo dodaje komentarze dotyczące meczu, w tygodniu płaci mi Kaczyński prosto na konto 30,5zł brutto/h (WIEM MAŁO)

10

hahaha ale co to jest za rząd xD zmienili nazwę by się nie kojarzyło z pis xD
ale ta nasza klasa polityczna jest beznadziejna na czele z tuskiem
btw. w 2027 przyjdzie pis i znowu będzie CPK, karuzela będzie się kręcić dalej kosztem Polaków
https://x.com/Swing0Market/status/1999442978621059183

8

@Popitek12 cudzy pies oczywiście, co mi po kaszojadzie co nawet patyka nie zaaportuje??

6

tymczasem hołownia:


6

ah ci wredni ludzie, nic tylko chodzą po chodnikach i prowokują samochodziarzy co nie mają gdzie zaparkować :/


8

to zawsze musi być newsweek xDD
@Comentateiro te wredne kaszojady już nawet szklanki wody nie chcą przynieść??


1

@maroon też to odnotowałem, niestety to jest wada bosaka, że często przerywa.
Natomiast chodzi o sam fakt, że ta komisja to śmiech na sali xD
Gdyby tam faktycznie były takie dowody, to by akty oskarżenia z miejsca poleciały.
A tak jest tylko jeden uciekający ziobro za granicę i wszystko.

7

Bosak musiał kolejny raz zaorać i zasiać :D


3

@gumaz
tłumaczę, że parkowanie na chodniku jest złe i, że konfitura robi super robotę

3

masakra, że kiedyś takie bramki przechodziły i real wygrywał dzięki temu LM xD


2

śmieszne Xd tym bardziej, że są to osoby które sabotowały działania pograniczników, tusk krytykował straż graniczną, chcieli uwalić CPK, żałosne to jest


2

oby w weekend prześcieradła nie przegrały, bo nam zwolnią Xabiego xD
Niech teraz wygrają z 2 mecze i potem znowu w dupę :D

0

@Kgorecki2500
głupota, szkoda papieru i pracy na 1km/h.
Już pomijam kwestie błędu pomaru..

4

Kurwa to jest jakiś sriti a nie City

13

to co, opijamy dzisiaj wpierdol prześcieradeł??

11

i jeszcze ten tusk z murańskim xDDD żenujący rząd


3

@gumaz tylko PiStacje

2

@FiscaelBarca czego Ty oczekujesz od @gumaz xDD

1

@gumaz nigdy nie głosowałem na pis w wyborach parlamentarnych

2

ja niestety nabrałem się w 2007r., ale to błędy młodości


2

korona polska w Gazecie Wyborczej 10% xDDDDDDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

boję się jakiejś piłki z dupy za naszą linię obrony i dupa 0:1 xDDD

0

martin jaki strzał xDDD

2

dalej jestem pod wrażeniem, jak Flick potrafił z tego zespołu, wychowanków i złomu z rynku jak Rashford ulepić najładniej grający zespół

4

W zeszłym roku nie przegraliśmy żadnego meczu u siebie na Camp Nou, podtrzymajmy tę serię!!!!

3

brakuje Araujo w składzie, który by dźwignął mentalnie chłopaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?