draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
bardzo dobre posunięcie Trzaskowskiego. Tylko by to mogło się ziścić takie tematy jak CPK i EJ powinny być zrealizowane
0
@Bogan
a również, zdarzało się xDDD
nawet mam taką zapisaną jeszcze w papierowym indeksie
0
@mkord ja tak miałem w latach 2010-2015 na jeszcze ówczesnym uniwersytecie technologiczno przyrodniczym w Bydgoszczy
2
studiowałem 5 lat budownictwo i nigdy nie widziałem by ktoś dostał 2+ xDD
Zawsze albo 2 albo 3
8
niesamowity sukces na miarę 21 wieku xDDD
Szkoda, że platforma nie zniesie niedziel niehandlowych, beznadziejny przepis.
1
@Bobo25 no rozumiem :D ja z uwagi na pracę kursuje między Warmińsko - Mazurskim a Opolskim stąd często doświadczam gołoledzi, opadów śniegu.
Wiadomo, że na lodzie to i nawet najlepsza zimówka nie pojedzie, ale tak jak napisano powyżej, sama twardość mieszanki już robi znaczenie.
1
@Bobo25
ja jednak zbyt dużo jeżdżę (ok. 60kkm w roku) i nawet jeżeli kilka procent zimowe będą lepsze od letnich/wielosezon to dużo mi to daje.
2
się budzą, ja co roku przed 1 listopada cyk zimowe.
Pewnie nie mieli czasu jechać wcześniej na zmianę, to teraz mają czas stać kilka godzin w kolejce xD
2
czyli jesteśmy w cyklu powrotu kamratów. Ciekawe za ile miesięcy wrócą do paki
1
@Arkon dlaczego? Bardzo dobrze podjął tematykę zakrzywiania czasoprzestrzeni przez czarne dziury, wiadomo jest tam element Sci-fi
4
@Arkon
Interstellar
6
okej, jest community note, ale to jest obrzydliwe. Niesamowite jak lobby niemieckie działa (zapewne to oni) by zakrzywiać historię
2
ale co jak co, zachował się mądrze i zamiast stać to uciekał przed kolizją
1
@Kgorecki2500
ale jest tam santander, ing, mbank.
2
top 10 w Polsce i same banki, które dodatkowo nie są polskie xD
0
@maroon okej, będę Cię teraz oznaczał w każdym wątku gdzie te same osoby się oznaczają, to jest normalne na tym serwisie wiesz?
0
@maroon ja zapraszam do dyskusji, po to jest funkcja oznaczania na la bambi
0
@Kgorecki2500 ja myślę, że jednak wesoły jak przyjąć ile robi hajsu na yt z frajerów na tym contencie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
6
ciekawe, wszędzie tam, gdzie nagrywa konfitura prędzej czy później pojawiają się słupki xD
Komentującym tutaj i wyzywającym go oczywiście styki palą się pod kopułą, że to tylko potwierdza słuszność jego roboty
10
szkoda Poli Matysiak, faktycznie jest kimś wartym uwagi z lewej strony co nie pieprzy głupot na lewo i prawo
1
@pt9 uuu trudne się wylosowało xDD
5
i co? i co?? łyso? kaszojad by tylko się darł a nie uratował życie @Comentateiro
14
piękna jest jechanka ostatnio na twitterze xD
0
platforma jak zwykle inteligentnie :D
3
@bezalkoholowy
no bo nie jest takim ściekiem jak kurskiego trzeba to obiektywnie przyznać, ale dalej to jest syf i mogą bronić tego tylko silniczki.
4
czysta woda xD szczujnia
0
@marcin62
To akurat wiem, że nie ich format, ale przynajmniej mogłoby być memicznie. Tracą na tym ich partie, bo młodsze pokolenie jak i 30-39 zmienia swoją orientację z Pis i PO
0
@Kasy niewygodnie bo nie ma sprzyjającego dziennikarza i ludzie będą dzwonić xD?
Jakoś Sikorski mógł wpaść, to samo Żurek
2
i fajnie, szkoda, że tusk i kaczyński nie mają jaj przyjść i otworzyć się na nowe