2

bardzo dobre posunięcie Trzaskowskiego. Tylko by to mogło się ziścić takie tematy jak CPK i EJ powinny być zrealizowane


0

@Bogan
a również, zdarzało się xDDD
nawet mam taką zapisaną jeszcze w papierowym indeksie

0

@mkord ja tak miałem w latach 2010-2015 na jeszcze ówczesnym uniwersytecie technologiczno przyrodniczym w Bydgoszczy

2

studiowałem 5 lat budownictwo i nigdy nie widziałem by ktoś dostał 2+ xDD
Zawsze albo 2 albo 3


8

niesamowity sukces na miarę 21 wieku xDDD
Szkoda, że platforma nie zniesie niedziel niehandlowych, beznadziejny przepis.


1

@Bobo25 no rozumiem :D ja z uwagi na pracę kursuje między Warmińsko - Mazurskim a Opolskim stąd często doświadczam gołoledzi, opadów śniegu.
Wiadomo, że na lodzie to i nawet najlepsza zimówka nie pojedzie, ale tak jak napisano powyżej, sama twardość mieszanki już robi znaczenie.

1

@Bobo25
ja jednak zbyt dużo jeżdżę (ok. 60kkm w roku) i nawet jeżeli kilka procent zimowe będą lepsze od letnich/wielosezon to dużo mi to daje.

2

się budzą, ja co roku przed 1 listopada cyk zimowe.
Pewnie nie mieli czasu jechać wcześniej na zmianę, to teraz mają czas stać kilka godzin w kolejce xD


2

czyli jesteśmy w cyklu powrotu kamratów. Ciekawe za ile miesięcy wrócą do paki


1

@Arkon dlaczego? Bardzo dobrze podjął tematykę zakrzywiania czasoprzestrzeni przez czarne dziury, wiadomo jest tam element Sci-fi

4

@Arkon
Interstellar

6

okej, jest community note, ale to jest obrzydliwe. Niesamowite jak lobby niemieckie działa (zapewne to oni) by zakrzywiać historię


2

ale co jak co, zachował się mądrze i zamiast stać to uciekał przed kolizją


1

@Kgorecki2500
ale jest tam santander, ing, mbank.

2

top 10 w Polsce i same banki, które dodatkowo nie są polskie xD


0

@maroon okej, będę Cię teraz oznaczał w każdym wątku gdzie te same osoby się oznaczają, to jest normalne na tym serwisie wiesz?

0

@maroon ja zapraszam do dyskusji, po to jest funkcja oznaczania na la bambi

0

@Kgorecki2500 ja myślę, że jednak wesoły jak przyjąć ile robi hajsu na yt z frajerów na tym contencie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

6

ciekawe, wszędzie tam, gdzie nagrywa konfitura prędzej czy później pojawiają się słupki xD
Komentującym tutaj i wyzywającym go oczywiście styki palą się pod kopułą, że to tylko potwierdza słuszność jego roboty


10

szkoda Poli Matysiak, faktycznie jest kimś wartym uwagi z lewej strony co nie pieprzy głupot na lewo i prawo


1

@pt9 uuu trudne się wylosowało xDD

5

i co? i co?? łyso? kaszojad by tylko się darł a nie uratował życie @Comentateiro


14

piękna jest jechanka ostatnio na twitterze xD


0

platforma jak zwykle inteligentnie :D


3

@bezalkoholowy
no bo nie jest takim ściekiem jak kurskiego trzeba to obiektywnie przyznać, ale dalej to jest syf i mogą bronić tego tylko silniczki.

4

czysta woda xD szczujnia


0

@marcin62
To akurat wiem, że nie ich format, ale przynajmniej mogłoby być memicznie. Tracą na tym ich partie, bo młodsze pokolenie jak i 30-39 zmienia swoją orientację z Pis i PO

0

@Kasy niewygodnie bo nie ma sprzyjającego dziennikarza i ludzie będą dzwonić xD?
Jakoś Sikorski mógł wpaść, to samo Żurek

2

i fajnie, szkoda, że tusk i kaczyński nie mają jaj przyjść i otworzyć się na nowe


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?