draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
czemu usunięte? Rymanowski to jest top dziennikarz w Polsce
8
Haha Newsweek co dał. Czego sie spodziewać po Niemcach - szkalują jednego z obecnie top dziennikarzy w Polsce.
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro
A to współczuję. Jak to jest po stracie mamy? Z pewnością po roku już jest inaczej, lecz czy łatwiej?
1
@Comentateiro
co robili Twoi rodzicie na cmentarzu w dniu dzisiejszym?
1
@Lanosss
Osoba szczupła zawsze będzie lepiej wyglądać niż otyła jak powyżej.
12
mmmm promowane otyłości
2
@arasz1819
ale otrzymał w pierwszej turze niecałe 30% także musi zrealizować 1/3 tak??
tak mówi tusk.
1
piękne kino :D
7
klasyk, ale to było piękne kino
0
@maroon psiecko jest na zajęciach teraz
1
@Danny Gaucho
Bo połowa przychodzi z tatą xD
1
@Comentateiro już mi cukierków brakuje dzisiaj, pełno bachorów przychodzi
0
@clyde donos to najwyższa forma odpowiedzialności obywatelskiej
0
@FCB_dimiC
Życzę Ci byś nie zablokował więcej karetek, OSP i innych służb stając i przyzwalając na nielegalne parkowanie na chodnikach.
0
o nie, znowu wredny konfitura się czepia :/
No najgorszy on, przecież nie ma gdzie zaparkować autka, na wózku mogą przecież po ulicy jeździć
0
@FCB_dimiC
Wystarczy, że krytykujecie osoby, które walczą z patologią i próbują działać w słusznej sprawie.
Dajecie przyzwolenie na takie właśnie zachowanie, dlatego to takie osoby jak Ty mają w dupie pieszych, chodniki, dojazd służb bo konfitura chodzi i takie osoby jak Ty nagrywa :).
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
to fakt, akurat trochę siedzę w branży i Polska policja faktycznie bazuje na archaicznym sprzęcie do pomiaru prędkości.
To, że musi zrównywać się prędkością i dokonać pomiaru to jest patologia.
Polecam wejść w ten wątek i popatrzeć na filmiki, są tam przykładowe nagrania sprzętu do pomiaru prędkości na miarę XXI wieku, a nie tego przestarzałego syfu rodem ISKRA
5
>tusk
>poważny premier
Wybierz jedno xD
1
ciekawe kto tam jeszcze będzie w redakcji Zero, bardzo dobre posunięcie.
Zawsze to konkurencja dla niemieckiego rynku mediów w Polsce
9
niesamowity jest tusk, globalnie spadła inflacja z uwagi na poprawę praworządności w Polsce
0
@APTAPT
Faktycznie masz rację, mimo, że daleko mi do poglądów Dymka to bardzo go sznauje i bardzo lubię oglądać go w Kanale Zero jak i podcast dwie lewe ręcę.
A Schenpf to oficer czystej wody i platformy :D
Sens jest taki, że silniki plują na kanał zero, a jak robią programy o aferach pisu to siedzą jak mysz pod miotłą xD
Tym samym nie mają nic do zaoferowania, bo nie ma osób sensowych co bronia rządu.
4
prawda jest taka, że oprócz Dymka to nie ma jednostek po lewej stronie, które potrafią mówiąc z sensem i ciekawie xD
Tym bardziej oprócz lizusów jak Schnepf czy Czyż to nie ma sensownych dziennikarzy co wchodzą w tyłek platformie i rządowi
4
i pięknie. Obojętnie kto jest przy władzy, trzeba wspierać dobro narodowe, a nie dodawać filmiki, że na orlenie tylko dwójka xDD
2
@VegetaPolska tak to właśnie w życiu jest
1
ale Platforma idzie xDDD
1
ciekawe czy silni razem dalej będą tak propsować Jadczaka jak na początku afery xDDD
6
Jak już Rożek komentuje porażkę MEN tego rządu to wiedz, że się dzieje :D