draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1
Jak dla mnie żałosne. Tak samo, jak zginął ten pilot. Osoba na pewno majętna, zbiera jeszcze hajs xD
Jakoś nikt nie robi zbiórek po zwykłych osobach co giną w wypadkach, zostawiają żony, dzieci. Takie sytuacje dzieją się każdego dnia i nikt tam nie dostaje 100+ tysięcy ze zbiórek.
1
@Huck
tutaj też skrót
https://x.com/trajektoriePL/status/1948333204609363993
10
Tam każdy umoczony jest w korupcję xD ciekawe ile z wysłanego hajsu zostały wysrane komuś do kieszeni
0
@Huck Olga Malinkiewicz, przepraszam powinienem zostawić całość personaliów.
0
@Arkon ja wydaje średnio 3 tysiące na paliwo miesięcznie, z czego w tym roku wydane tylko 33 tysiące na paliwo, plus koszta leasingu, i jakieś tam śmieszne odliczenie paliwa :D
https://zapodaj.net/plik-2VcZwrx4mx
2
polecam wczorajszą rozmowę w K0 z Olgą.
Stosunkowo mało osób zna Olgę, a naprawdę historia jest ciekawa
1
@Arden debil totalny xD
0
Jest tutaj ktoś posiadaczem Bianchi na ramie Oltre Comp?
Od zawsze to było moim marzeniem, oczywiście tylko w kolorze celeste. Są teraz promocje, ale to dalej 15-20k za szosę w zależności od osprzętu. Jutro jadę mierzyć się na rower i czy rzeczywiście Bianchi robi taką robotę?
0
fajna emerytura
1
@July_6_BcN
zwykła kolacja z niedobrym żarciem (większość ryby), wolę już dobrej herbaty się napić niż jeszcze alkohol dokładać
2
w dupe ten sezon se wsadźcie, milion kontuzji
1
@July_6_BcN
Lubię bękarta brata
1
przy tym beznadziejnym systemie jak najbardziej.
Chociaż jestem zdania, by zmienić ten system. Albo rząd, albo prezydent
0
Ale to by siadło xDD
Platforma - Konfa - Braun (Ko-Ko-Ko)
1
ciekawe skąd inspiracja do takiego imienia
7
rak na drogach
0
@mientusek1407
sprawdziłem googla, youtube i MS i to prawda
2
niby tyle CEO a dalej srają do rzeki
5
ah klasyka xDDDDD
10
już nawet San Marin jeździ po LFC xDDD
11
śmiechłem xDDD
0
@BorzyKrzys akurat pudło, dzisiaj tysiak strzelił po Polsce, a średnio w roku pewnie robię więcej niż połowa la bambi
0
Ah zawsze lubie autostrady podczas opadów śniegu. Wszyscy prawym pasem za tirami, a Lewy wolny i można wszystkich wyprzedzać, tylko trza miec dobre opony.
5
Nie wyszło xDDDD
1
Jak wygramy ten mecz to zaparkuje samochod na chodniku, ehhh
Araujo dzban
1
Yamal musi wejść w drugiej połowie na boisko
0
Jakby tam był Lenglet to karny 1000000000%%%
0
kurwaaAAAA?A?A? jak tonie jest faul????????????????
3
ale to stramford bridge biednie wygląda przy Camp Nou xDD
to wygląda jak stadion jakiegoś rakowa xDD
2
golimy frajerów, połowy nie znam ze składu Chelsea xD
Zatrzymałem się na Drogbie i Czechu w bramce.