4

@NeroTFP1
Jak dla mnie żałosne. Tak samo, jak zginął ten pilot. Osoba na pewno majętna, zbiera jeszcze hajs xD
Jakoś nikt nie robi zbiórek po zwykłych osobach co giną w wypadkach, zostawiają żony, dzieci. Takie sytuacje dzieją się każdego dnia i nikt tam nie dostaje 100+ tysięcy ze zbiórek.

1

10

Tam każdy umoczony jest w korupcję xD ciekawe ile z wysłanego hajsu zostały wysrane komuś do kieszeni


0

@Huck Olga Malinkiewicz, przepraszam powinienem zostawić całość personaliów.

0

@Arkon ja wydaje średnio 3 tysiące na paliwo miesięcznie, z czego w tym roku wydane tylko 33 tysiące na paliwo, plus koszta leasingu, i jakieś tam śmieszne odliczenie paliwa :D
https://zapodaj.net/plik-2VcZwrx4mx

2

polecam wczorajszą rozmowę w K0 z Olgą.
Stosunkowo mało osób zna Olgę, a naprawdę historia jest ciekawa


1

@Arden debil totalny xD

0

Jest tutaj ktoś posiadaczem Bianchi na ramie Oltre Comp?
Od zawsze to było moim marzeniem, oczywiście tylko w kolorze celeste. Są teraz promocje, ale to dalej 15-20k za szosę w zależności od osprzętu. Jutro jadę mierzyć się na rower i czy rzeczywiście Bianchi robi taką robotę?

0

fajna emerytura


1

@July_6_BcN
zwykła kolacja z niedobrym żarciem (większość ryby), wolę już dobrej herbaty się napić niż jeszcze alkohol dokładać

2

w dupe ten sezon se wsadźcie, milion kontuzji

1

@July_6_BcN
Lubię bękarta brata

1

przy tym beznadziejnym systemie jak najbardziej.
Chociaż jestem zdania, by zmienić ten system. Albo rząd, albo prezydent


0

Ale to by siadło xDD
Platforma - Konfa - Braun (Ko-Ko-Ko)


1

ciekawe skąd inspiracja do takiego imienia


7

rak na drogach


0

@mientusek1407
sprawdziłem googla, youtube i MS i to prawda

2

niby tyle CEO a dalej srają do rzeki


5

ah klasyka xDDDDD


10

już nawet San Marin jeździ po LFC xDDD


11

śmiechłem xDDD


0

@BorzyKrzys akurat pudło, dzisiaj tysiak strzelił po Polsce, a średnio w roku pewnie robię więcej niż połowa la bambi

0

Ah zawsze lubie autostrady podczas opadów śniegu. Wszyscy prawym pasem za tirami, a Lewy wolny i można wszystkich wyprzedzać, tylko trza miec dobre opony.

5

Nie wyszło xDDDD


1

Jak wygramy ten mecz to zaparkuje samochod na chodniku, ehhh
Araujo dzban

1

Yamal musi wejść w drugiej połowie na boisko

0

Jakby tam był Lenglet to karny 1000000000%%%

0

kurwaaAAAA?A?A? jak tonie jest faul????????????????

3

ale to stramford bridge biednie wygląda przy Camp Nou xDD
to wygląda jak stadion jakiegoś rakowa xDD

2

golimy frajerów, połowy nie znam ze składu Chelsea xD
Zatrzymałem się na Drogbie i Czechu w bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?