draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jeżeli tam faktycznie wyglądało to tak, że żywcem miał zjadane nogi to chyba jedna z najgorszych możliwych śmierci do wyobrażenia
0
@Faro
Byłem w Korei, w Seulu i uwierz, że u nas nie jest jeszcze tak źle :D
1
Kanał Zero współpraca z Canal +? Top.
3
Zenek dumny xDD
Jak można robić z siebie takie pośmiewisko
10
@RoberDzik
Generalnie ja pamiętam filmiki z początku Stanowski i Mazurek jak się z niego naśmiewali jakim to jest klocem bez szans.
Dla mnie nastąpił taki przełom jak przyszedł do Kanału Zero i można go było w pełni wysłuchać.
Chłop musiał wiele pracy włożyć w swój warsztat.
7
całościowo pięknie przemówienie prezydenta, nie wyobrażam sobie by mówił o tym Trzaskowski, który to blokował np. marsz niepodległości
Nawet najwięksi fani platformy docenili
7
@Comentateiro zero wad, minus kaszojad, plus najedzone psiecko
4
pięknie uczą kursantów xD
Jak rozumiem, że jak nie masz gdzie się załatwić to możesz zdjąć pory i walić prosto na chodnik pod pałacem kultury? Taka logika
2
az komentarz w tvp weobało :D
2
Ale przyjęcie Rashforda to najwyższa klasa.
1
Jaki ręcznik na bramce xD psycha sitting
0
Podoba mi sie ten mental, że pchamy mimo prowadzenia 5:1.
Brakowało tego szczególnie za Valverde
2
powiedziałbym, że to Rosja, ale oczywiście nie pasuje jedna rzecz. Jest kibel.
https://x.com/Alphafox78/status/1980439057860890770
1
@Safrani świetna decyzja, brawo
6
piękne ruSSki ośmieszają trumpa
3
co oni pograli :O
1
@vangoor xDDDD (15 znaków)
3
żaden rząd nie ruszy tego śmierdzącego jaja, bo dobrze wie, czym to się skończy
0
jeszcze chwila i będzie naprawdę problem odróżnienia na TikTok czy Reels AI od prawdziwego filmiku
3
@lajcior na jakąkolwiek xD
0
@VegetaPolska a taka? W sumie inteligentna jest
3
ah kiedyś to było :D
https://x.com/krulbijedame/status/1979792392871194821
7
dzień dobry
1
Oczywiście bramkarz prawie obronił xD
Z nami oczywiście bramkarz mecz życia nie do przejścia
2
Dajcie już Realowi karnego z dupy bo po co się łudzić
1
i jak co weekendem, siadam do telenoweli oglądając frustratów, na których konfitura robi gruby hajs, bo nie mają 7zł na parking lub się nie chce przejść 500metrów :D
8
to jest niesamowite, w kraju gdzie jest taka niesprawiedliwość, feministki tak kłapią jęzorem :D
https://x.com/J_Dobromilski/status/1979493234494550440
0
@KRISU77
Oj tak prawilniaki.
Do momentu aż was policja nie złapie, wtedy jak na filmikach glowa w dół
1
@Hosh
Na szczęście działają przepisy o zabieraniu samochodów za jazdę po alko, to też jest super.
0
Komentarz usunięty