4

jeżeli tam faktycznie wyglądało to tak, że żywcem miał zjadane nogi to chyba jedna z najgorszych możliwych śmierci do wyobrażenia

/photo/1

0

@Faro
Byłem w Korei, w Seulu i uwierz, że u nas nie jest jeszcze tak źle :D

1

Kanał Zero współpraca z Canal +? Top.


3

Zenek dumny xDD
Jak można robić z siebie takie pośmiewisko


10

@RoberDzik
Generalnie ja pamiętam filmiki z początku Stanowski i Mazurek jak się z niego naśmiewali jakim to jest klocem bez szans.
Dla mnie nastąpił taki przełom jak przyszedł do Kanału Zero i można go było w pełni wysłuchać.
Chłop musiał wiele pracy włożyć w swój warsztat.

7

całościowo pięknie przemówienie prezydenta, nie wyobrażam sobie by mówił o tym Trzaskowski, który to blokował np. marsz niepodległości


Nawet najwięksi fani platformy docenili

7

@Comentateiro zero wad, minus kaszojad, plus najedzone psiecko


4

pięknie uczą kursantów xD
Jak rozumiem, że jak nie masz gdzie się załatwić to możesz zdjąć pory i walić prosto na chodnik pod pałacem kultury? Taka logika


2

az komentarz w tvp weobało :D

2

Ale przyjęcie Rashforda to najwyższa klasa.

1

Jaki ręcznik na bramce xD psycha sitting

0

Podoba mi sie ten mental, że pchamy mimo prowadzenia 5:1.
Brakowało tego szczególnie za Valverde

2

powiedziałbym, że to Rosja, ale oczywiście nie pasuje jedna rzecz. Jest kibel.
https://x.com/Alphafox78/status/1980439057860890770

1

@Safrani świetna decyzja, brawo

6

piękne ruSSki ośmieszają trumpa


3

co oni pograli :O


1

@vangoor xDDDD (15 znaków)

3

żaden rząd nie ruszy tego śmierdzącego jaja, bo dobrze wie, czym to się skończy


0

jeszcze chwila i będzie naprawdę problem odróżnienia na TikTok czy Reels AI od prawdziwego filmiku


3

@lajcior na jakąkolwiek xD

0

@VegetaPolska a taka? W sumie inteligentna jest


3

7

dzień dobry


1

Oczywiście bramkarz prawie obronił xD
Z nami oczywiście bramkarz mecz życia nie do przejścia

2

Dajcie już Realowi karnego z dupy bo po co się łudzić

1

i jak co weekendem, siadam do telenoweli oglądając frustratów, na których konfitura robi gruby hajs, bo nie mają 7zł na parking lub się nie chce przejść 500metrów :D


8

to jest niesamowite, w kraju gdzie jest taka niesprawiedliwość, feministki tak kłapią jęzorem :D
https://x.com/J_Dobromilski/status/1979493234494550440

0

@KRISU77
Oj tak prawilniaki.
Do momentu aż was policja nie złapie, wtedy jak na filmikach glowa w dół

1

@Hosh
Na szczęście działają przepisy o zabieraniu samochodów za jazdę po alko, to też jest super.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?