draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
kierunek "płeć i seksualność" co to jest za beznadzieja xDDD
https://x.com/KarolinaZioloP/status/1975215493108858991
1
cały twitter zalany jest stephenem hawkingikiem xD
9
tęgo się na pewno nie spodziewaliście xDDDD
1
idealne pod tuska :D
https://x.com/RATIO_9020010/status/1975238823065100402
7
łezka się w oku kręci
0
@VegetaPolska taka rada na przyszłość
4
fajnie mają w tej Francji :D
2
o, coś w stylu eurowizyjnym
8
@Comentateiro planuje psieckowy grobowiec dla całej psieckiej rodziny, opinie???
0
ale odbiło się od sęka xD
9
nowe logo realu
5
@VegetaPolska jak się głaskało moje psiecko???
0
@MesQueUnClub_87
Za trzecim razem już sie uda xD
No już na pewno
5
Jeszcze tylko 5 lat i Trzaskowski znowu będzie musiał po tym plebsie poza Warszawą jeździć plus robić fotki w metrze :/
7
Nawrocki trochę giga chad :D
5
No w sumie
1
@Comentateiro
jesteście tak zaślepieni, że niezmiennie mnie to bawi :D macie swoją czystą wodę, btw. już się określiłeś od ilu mln jest wał, za który można krytykowaćr rząd albo od ilu procent KPO czy jeszcze dalej liczysz xD?
0
@Aragorn33 no nie ma xD tvp po 2015 to partyjny syf i ktokolwiek się z tym nie zgadza jest pomyleńcem
2
@Aragorn33 widzę twoje posty i twój obiektywizm jest właśnie porównywalny z kurskim którego teraz słucham w kanale zero.
Takie pieprzenie ku idei :D
2
@Aragorn33 oj tak xDDD zwolennicy tuska jak zwykle czyszczą obecną telewizje xD
propaganda niczym wojownicy kurskiego
3
@gumaz
obecna tvp to również ściek jak za kurskiego, tyle
0
Stano co wyśmiewa kurskiego w programie xDD
8
@VegetaPolska jak tam, w twoim zasięgu czy nie??
btw. ah te nogi :D
0
@Eklerek kiedys ludzie się na to nabierali, teraz nikt już tak efekciarsko nie kiwa bo to jest nieefektywne a tylko efektowne.
2
wchodzi kaszojad i cyk rozjechany, patologią jest, że policja z tym nie walczy
1
aha, czyli kupię coś w żabce, lewiatanie i nie oddam tego w sklepie wielkopowierzchniowym xDDD?
https://x.com/oracz1985/status/1973989311860387863
7
kończysz gówno-studia be like:
:D
0
@KmN
ja zbierałem z żoną przez 5 lat na połowę wkładu własnego w mieście typu Bydgoszcz. A i mieliśmy ten komfort, że mieszkaliśmy na moim mieszkaniu służbowym stąd nie miałem kosztów energii i najmu.
Jak się nie ma na mieszkanie w Krakowie i Warszawie to nie ma co płakać tylko szukać mniejszego miasta.
Cenę za metr płaciliśmy 5 tysięcy.
Trzeba ciężko pracować a nie słuchać julek co by chciały 4 dni pracować.
0
Bajecznie proste.
Oczywiście, że Ronaldinho, zgoda?
1
to jest ostry trolling z Kropiwnickim, który nie ma najlepszego notowania w mediach xDD