7

kierunek "płeć i seksualność" co to jest za beznadzieja xDDD
https://x.com/KarolinaZioloP/status/1975215493108858991

1

cały twitter zalany jest stephenem hawkingikiem xD


9

tęgo się na pewno nie spodziewaliście xDDDD


1

7

łezka się w oku kręci


0

@VegetaPolska taka rada na przyszłość


4

fajnie mają w tej Francji :D


2

o, coś w stylu eurowizyjnym


8

@Comentateiro planuje psieckowy grobowiec dla całej psieckiej rodziny, opinie???


0

ale odbiło się od sęka xD

9

nowe logo realu


5

@VegetaPolska jak się głaskało moje psiecko???


0

@MesQueUnClub_87
Za trzecim razem już sie uda xD
No już na pewno

5

Jeszcze tylko 5 lat i Trzaskowski znowu będzie musiał po tym plebsie poza Warszawą jeździć plus robić fotki w metrze :/


7

Nawrocki trochę giga chad :D


5

No w sumie


1

@Comentateiro
jesteście tak zaślepieni, że niezmiennie mnie to bawi :D macie swoją czystą wodę, btw. już się określiłeś od ilu mln jest wał, za który można krytykowaćr rząd albo od ilu procent KPO czy jeszcze dalej liczysz xD?

0

@Aragorn33 no nie ma xD tvp po 2015 to partyjny syf i ktokolwiek się z tym nie zgadza jest pomyleńcem

2

@Aragorn33 widzę twoje posty i twój obiektywizm jest właśnie porównywalny z kurskim którego teraz słucham w kanale zero.
Takie pieprzenie ku idei :D

2

@Aragorn33 oj tak xDDD zwolennicy tuska jak zwykle czyszczą obecną telewizje xD
propaganda niczym wojownicy kurskiego

3

@gumaz
obecna tvp to również ściek jak za kurskiego, tyle

0

Stano co wyśmiewa kurskiego w programie xDD

8

@VegetaPolska jak tam, w twoim zasięgu czy nie??


btw. ah te nogi :D

0

@Eklerek kiedys ludzie się na to nabierali, teraz nikt już tak efekciarsko nie kiwa bo to jest nieefektywne a tylko efektowne.

2

wchodzi kaszojad i cyk rozjechany, patologią jest, że policja z tym nie walczy


1

aha, czyli kupię coś w żabce, lewiatanie i nie oddam tego w sklepie wielkopowierzchniowym xDDD?
https://x.com/oracz1985/status/1973989311860387863

7

kończysz gówno-studia be like:


:D

0

@KmN
ja zbierałem z żoną przez 5 lat na połowę wkładu własnego w mieście typu Bydgoszcz. A i mieliśmy ten komfort, że mieszkaliśmy na moim mieszkaniu służbowym stąd nie miałem kosztów energii i najmu.
Jak się nie ma na mieszkanie w Krakowie i Warszawie to nie ma co płakać tylko szukać mniejszego miasta.
Cenę za metr płaciliśmy 5 tysięcy.
Trzeba ciężko pracować a nie słuchać julek co by chciały 4 dni pracować.

0

Bajecznie proste.
Oczywiście, że Ronaldinho, zgoda?


1

to jest ostry trolling z Kropiwnickim, który nie ma najlepszego notowania w mediach xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?