draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Interstellar - arcydzieło
41
Co jest nie tak z tym narodem, że zawsze jak jadę pociągiem to jest minimum jeden POLAK od którego czuć alkohol?
Na domiar złego tym razem to byłem ja
0
bardzo dobry występ w kanale zero, gość naprawdę ciekawie opowiada i nawet lewicowy Giełzak z podcastu dwie lewe ręce zachęca
14
kolejny raz pięknie Sikorski. Znakomite ma te występy
Z obecnych polityków to jest nasz top
0
@Kgorecki2500
ale czasami masz, że w cenę dań nie jest wliczony serwis, albo pytają ile napiwku doliczyć w fancy knajpach w Wwa.
Dla mnie to jest paranoja
1
@Kgorecki2500
w Korei w każdej absolutniej każdej knajpie dostaje się nielimitowaną wodę i herbatę xDD
Dodatkowo nigdzie nie płaciłem napiwku bo tam to jest obraza
Już nie wspominając, że zawsze dają przystawki kimchi.
1
@Luciano99 a weryfikują tam konto na la bambi????
1
@Comentateiro btw. robić kącik wrednego kaszojada jakby jednak coś ten tego czy czekacie jednak na pasek TVP o okropnych rodzicach spod Torunia?
1
@Comentateiro mam nadzieje, że jak kiedyś jednak pojawi się ten kaszojad w moim życiu to nie powoła Cię sąd na oskarżyciela posiłkowego w sprawie odebrania praw rodzicielskich, przecież z tych screenów z la bambi bym się nie podniósł
1
no i w porządku, gdzie wady?
0
jeżeli ogłosimy przetarg, gdzie wykluczymy polskich producentów to będzie to absurd.
jak wygra przez to Siemens lub inny zagraniczny kapitał to już nic mnie nie zdziwi w loobingu
1
dobre xDD
1
@Comentateiro
Przychodzi psia opiekunka do psiecków.
Psiecko normalnie ma zajęcia i jest bardzo ambitne. W przyszłości chce być psologiem.
2
@JordiAlbion
on jest zupełnie nieobiektywny xD
Ja jestem wrogiem platformy, pisu, potrafię wytykać głupoty i ośmieszanie się konfy, a on to typowy fanatyk, który tylko krytykuje i gloryfikuje jedną stronę xD
1
@Popitek12 20 bo boję się wyjechać ze strefy zamieszkania
3
bardzo często spotyka na ulicach samochody z Ukrainy z przednimi oknami całkowicie przyciemnionymi i jestem pełen podziwu, dlaczego Policja ich nie zatrzymuje
4
>na zawsze
>do 2027r.
Wybierz jedno xDDD
1
@Przemek_ES
Nie ładuje, bo nie mam ładowarki na osiedlu.
Stwierdzam fakt, że obecnie ładowanie jest zbyt długie, zasięgi spadają drastycznie, sztucznie robi się popyt dodając zachęty w postaci dopłat, zmuszając floty do posiadania elektryków, blokując sprzedaż nowych aut spalinowych.
Obiektywnie spalinowe dają większy komfort w trasie, i naprawdę bardzo mało obserwuje elektryków na trasach A i S, które faktycznie jadą z maksymalnie dozwolonymi prędkościami.
2
@Rastafarnianin
Dokładnie, jako osoba która strasznie nie lubi tuska, tak Sikorskiego bardzo szanuję i oprócz wpadek z przeszłości, jestem dumny jak reprezentuje stanowisko polski uprawiając Realpolitik wspólnie z Nawrockim.
0
@Przemek_ES
No nie, bo kompletnie nie bierzesz pod uwagę, że tankować mogę wszędzie i trwa to właśnie 3 minuty płacąc jeszcze telefonem QR przy dystrybutorze
A ładowanie to trza znaleźć i odstać swoje.
I sprowadzasz dyskusję o samochodach gdzie nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, tylko doświadczenie i pasję do lekarza, który kształci się w tej profesji 15 lat xD
Idealny argument ad absurdum.
2
pamiętam jak leciałem po raz pierwszy i nagrywałem coś za security check to zaraz do mnie podeszli nie wiem, skąd wojskowi i kazali skasować to co nagrałem :D
0
@Przemek_ES
Jak nie grałeś w piłkę i nie przekonałeś się na własnej skórze to po co krytykujesz?
Co za idiotyczny argument, w 2025 r. masz masę dostępnych materiałów na yt, by potrafić sobie wyrobić opinię.
0
@Chada
Na autostradzie masz 140km/h.
0
@Przemek_ES
Przepraszam A1* i S7, co to ma do rzeczy jakimi jeździłem?
Jeździłem nawet Huracanem i S Plaid na Tor kielce, nie ma to żadnego znaczenia. Znam zalety tych aut.
2
I oczywiście Dembele to spieprzył xDDDDDDDDDDDDD
0
@Przemek_ES
xDD tsaa, elektryk to spoko jest do miasta, a nie na trasę Bydgoszcz - Bartoszyce 350km trasą A1, S7 gdzie nie ma miejsca na jechanie 100km/h za tirem
0
niesamowite, co tydzień widzę post, że gość wymusza OC
5
Oby Nawrocki zablokował, obojętnie jaka będzie władza, to zawsze będzie stronnicze podejście do oceny co jest mową nienawiści
1
@Bykunn
Ps. ja nawet psa nie mam xD
0
Zawsze właściciele elektryków muszą się brandzlować, że oni trasy mogą robić xD Jakbym miał robić tyle przystanków na trasach to bym oszalał, a jeżdżę po Polsce średnio w miesiącu 5-6kkm.
Zwykle jak widzę elektryki to jest to max 120km/h lub ciśnięcie za ciężarówką.