4

@VegetaPolska na którym szczeblu drabiny życiowej jesteś xD?


0

@bezalkoholowy
co z tego, konfa w głosowaniach gdzie miała 6 posłów gówno znaczyła de facto jak teraz i mogła głosować tak jak zagłosowała by triumfalnie mówić, że byli przeciwko.
Nie ma co przywalać się do rządu Tuska bo to nie oni wtedy rządzili*.
Można było tą kwestie inaczej rozwiązać niż systemem kaucyjnym.

1

@bezalkoholowy
ale wiesz, że to Morawiecki z PiSem przegłosowali xDD?

3

3

ah kiedyś to było, tankowanie, wypadki, jazda w deszczu xD teraz to kilka kropelek się pojawi i od razu wyścig odwołany


0

mam nadzieję, że zrobią jakieś highlighty brameczek Mbappe z LM z tego sezonu

15

w sumie śmieszne xDD
ciekawe ile w tym prawdy


0

@gaucho104
Wyznaję hedonizm, także serio nie potrzebuje z żoną obecnie balastu. Co do pracy to jak najbardziej się zgadzam, ja od rządu nic nie chce, chcę by tylko jak najmniej mi zabierał i przeszkadzał.

0

mnie zawsze denerwowało w krajach gdzie był ten system, że często przy tych maszynach koczowały śmierdziele z worami po setki tych butelek i nie były wolne maszyny, ale zobaczymy jak to będzie u nas


2

a miał mieć godzinę więcej snu lub godzinkę na CS'a a tutaj nici xDDD


4

dzień dobry


2

@gaucho104
ja muszę realizować karierę, podróżować, odpoczywać. Nie mam czasu na taki balast, niech inne kaszojady pracują potem na mnie.

7

6

ktoś to może oglądać na poważnie, serio xDD


2

@Comentateiro zagadka, jestem na tym filmiku


10

brakuje muzyki benny hilla xDD


2

ah przypomniały się czasy sokratesa xDD


9

biorą kogo chcą z rynku, a i tak dostają wciry od wychowanków Barcy :D


15

@Azazel_Pazuzu
widzę, że Panowie tam nie pamiętają jak Mourinho chciał "tylko grać w piłkę po dżentelmeńsku" xDDD

5

Troll football ciśnie bekę z naszej ligi xD


2

dzień dobry, nikogo piękniejszego dzisiaj już nie zobaczycie


2

@Comentateiro wstydź się, rób te kaszojady bo ktoś musi na moją emeryturę robić


24

piękne xDD


1

jakby tylko wytłumaczył to silniczkom co wyzywały i oskarżały Nawrockiego :D
Brawo dla Rafała za zdrowe podejście


0

Interstellar - arcydzieło


41

Co jest nie tak z tym narodem, że zawsze jak jadę pociągiem to jest minimum jeden POLAK od którego czuć alkohol?

Na domiar złego tym razem to byłem ja

0

bardzo dobry występ w kanale zero, gość naprawdę ciekawie opowiada i nawet lewicowy Giełzak z podcastu dwie lewe ręce zachęca


14

kolejny raz pięknie Sikorski. Znakomite ma te występy
Z obecnych polityków to jest nasz top


0

@Kgorecki2500
ale czasami masz, że w cenę dań nie jest wliczony serwis, albo pytają ile napiwku doliczyć w fancy knajpach w Wwa.
Dla mnie to jest paranoja

1

@Kgorecki2500
w Korei w każdej absolutniej każdej knajpie dostaje się nielimitowaną wodę i herbatę xDD
Dodatkowo nigdzie nie płaciłem napiwku bo tam to jest obraza
Już nie wspominając, że zawsze dają przystawki kimchi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?