1

Jak dla mnie ten plebiscyt skończył sie w momencie jak wypadli z niego Ronaldo i Messi


0

Łaskawca jest zbyt łaskawy


1

Piękne :D


0

@tomek8756
Dokładnie, nie widzę na horyzoncie obecnie lepszego dziennikarza w tV.

1

czyż to akurat Rymanowskiemu może buty czyścić xDDD


1

@Comentateiro
potwierdzam, psiecko zdechło, na szczęście by odreagować skopałem kaszojada na placu zabaw, bo darł ryja. Trafiła kosa na kamień

0

@michal26
gdzie tutaj pisałem by zestrzeliwać nad Ukrainą?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16044539#comment-16044539
Wątek był o tym, że Rosji trzeba odpowiedzieć siłą np. właśnie zestrzeliwując jakiś samolot, zabijając kogoś w Kalinigradzie, jakiś dron zagubiony z Ukrainy do Kalinigradu.

0

@Hasszz posyp sie jeszcze brokatem bo zabłysnąłeś

0

@tbas
Ale to raczej oni właśnie w tym regionie kontrolują eskalację w regionie.
Mamy ich systemy i to oni decydują, do czego będą użyte.

0

@tbas
Ale USA nie wyrazi zgody xD przecież to nie jest w ich interesie eskalowanie napięcia jako NATO z Rosją.
Widzimy co trump robi, że w zasadzie ma nas w dupie.
Oprócz uścisków z Nawrockim nic to nie daje.

0

@michal26 Ty tez byłeś by nie eskalować, gdzie jest granica że można odpowiedzieć?
Jak wleca na 15 minut? Pod Warszawę?
Jak wywalą w powietrze jakiś obiekt strategiczny to nasza odpowiedzią będzie zamknięcie granicy?
Nie no wtedy to już pojdzie jakaś ostra depesza do roSSji nie?

0

@tbas
Jak zestrzelić? Zaraz @Sulimo Ci napisze jak mi kiedyś że my musimy znać swoje miejsce w szeregu i nie eskalowac, wszystko zrobią sojusznicy i jest super.

Cytuje:
"My nie mamy eskalowac konfliktu tylko w razie czego bronic swojego terytorium m.in przed dronami."

Także niech nam wlatują dronami, samolotami, gdzieś cos rozwala a my sie brońmy.

0

Na miejscu Rosji dalej bym eskalował i tak zapewne będzie.
Co my zrobimy? Zamierzamy deeskalować?


0

@MYTO nie lubię, w szczególności jak mam tam jechać plus często ludzie z Wwa sie wywyższają i mają poczucie bycia lepszym

1

@Comentateiro uff, już byłby donos do spółdzielni na wydalenie

1

i ciekawe jaka będzie reakcja polski jak zaraz nam jakiś dron wysadzi gazociąg lub inny obiekt infrastruktury krytycznej.
Najważniejsze, że sojusznicy będą stać na granicy a my nie będziemy eskalować, tylko wszystko przyjmować na klatę


4

mistrzowie łgarstwa wraz z tuskiem


7

onet jak zwykle w formie xD ale to jest piękne medium

/photo/1

9

ale komunikat xDDD nie przeleciały przez płot?


3

ale boli xDD pięknie niech rośnie


11

Prawda jest taka, że Bartosiak od 2 lat mówił, że powinniśmy skupić się na dronach, współpracy zbrojnej z Ukrainą i nic z tym nie robiliśmy do momentu ataku Rosji na Polskę.
Znowu Bartosiak miał rację


0

rashford xddddddddddddddddddd

5

ale to jest żenada xD wstyd


1

śmieszna ta afera z platformą xDDD


2

@Comentateiro opinia? Ja to bym dał jakieś dentastixy lub inne przysmaczki
https://x.com/magda_kks/status/1967982612326338624

6

"czysta woda" dajcie w końcu rząd, który zlikwiduje publiczną telewizję


0

pamiętacie te wszystkie newsy z 2022r. że Putin jest śmiertelnie chory i zaraz umrze xD
to były czasy

/photo/1

0

@LOPEZ16 dlatego istnieje coś takiego jak m.in imdb czy filmweb i po tym można stwierdzić, że to serial wybitny, będący w ścisłej topce seriali :D jesteś w mniejszości

1

oj denifitywnie, 1 sezon to serial wybitny, i ta gra Matthew McConaughey, mistrzostwo


1

a w Polsce i tutaj na la bambi oczywiście będą bronić kierowcy, że nie miał gdzie zaparkować, że się czepiają jazdy po chodniku etc. xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?