12

Dlaczego Ci się pocą oczy?


0

pff, wy za tyle żyjecie???


1

"Pokażemy, że nie jesteśmy kolonią USA"
Tymczasem Polska:
>70% LNG importowanego do Polski w 2025 r. przypłynęło z USA
>Budujemy z amerykanami co najmniej jedną elektrownię jądrową (200mld zł)
>budowa reaktorów BWRX-300
A to tylko energetyka, zostaje jeszcze cała nasza wojskowość zależna od USA, usługi cyfrowe, maszyny itp. oraz oczywiście wątki pozagospodarcze


5

@wyrek montownią tak, ale tylko ignorant może zarzucić, że jest wzrost bez rozwoju.
Rozwój mamy na każdym kroku, tylko ludzie zapominają, że my nie mieliśmy epoki przemysłowej, grabieni wojnami, suwerenne państwo dopiero od niecałych 40 lat, nie mieliśmy czasu i szansy by zbudować własny kapitał i globalne marki

2

zawsze jak widzę takie pieprzenie to stawiam dwie opcje
> jest to młoda osoba i nie ma odniesienia do czasów przed Unią Europejską, nie wie jak było
> nigdy nie była poza granicami Polski


1

Komentarz usunięty

3

piękne maszyny


3

wow, poteżnie wygląda liczba urządzeń z Polski


9

pięknie, Łódź się nie pierdzieli w tańcu i dużo zgłoszeń konfitury skończyło się 8pkt. i 1500zł


5

specjalnie dla @Safrani, jego ulubiony piłkarz


1

@Safrani jestem za! a nawet przeciw!

2

@LeoMessiiBarcaPepa
to jego wina, prawda?


3

@Roobo
Dlatego powinien mecz trwać 60 minut z zatrzymywaniem czasu na wszystkie faule, rożne etc.
Patologia jest jak np. występuje jakieś zjawisko atmosferyczne w trakcie meczu, lub wbiegnie jakiś kibic, mija 10 minut i dalej czas sobie leci xDD

0

@Batys to nie to samo bracie :c

1

Eh ale bym sobie pooglądał Fabregasa grającego jako fałszywa dziewiątka :/

1

dzień dobry


1

"Efekt "Showroomingu": Przymierzamy buty lokalnie, by po chwili kupić je taniej online. Wygoda wygrywa z lojalnością."
Haha, no oczywiście będe płacił więcej bo mam kasy jak lodu xDD
To nie żywność, która odbija się faktycznie na moim zdrowiu.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

tamte kraje miały epoke przemysłową, miały 20 wiek, miały czas by ten kapitał zbudować.
Polska ciężką pracą od niespełna 40 lat jest suwerenna i pozostaje póki co wykonawcą usług bez kapitału


0

2:0 to niebezpieczny wynik

0

Spierdolone podanie Yamala cz. 24483

0

Spoko Yamal, spierdolą jeszcze 10 twoich podań i może wpadnie asysta w końcu

6

Cancelo trza zdjąć by skończyć w 11.

4

ah te gówniane czasy filmików AI, że człowiek musi się porządnie przyglądać czy to fejk
https://x.com/Matarazzed/status/2018671472009519375

6

wszystkie związki górnicze, które doprowadziły do tego, że w AD2026 nie mamy ani jednej Elektrowni Jądrowej powinni być wieszani za JAJA


10

śmieszny wyrok xD 3,5 roku za zdradę i prace na rzecz russkiego wywiadu.
Przecież to powinno być z marszu 15 by odstraszyć wszystkich potencjalnych trolli


5

@Bykunn Raczej nikt na serio nie neguje tego, że się da, ale still to brandzlowanie sie, że każdy potrzebuje postojów po 30-40minut co kilka godzin to jest śmieszne :D
Mi się pięknie elektrykiem jeździło po mieście.

2

uwielbiam te posty właścicieli elektryków, którzy chwalą się jak zrobią trasę xDD


4

@FcPortoFan1999 szacun dla Kariny

3

@Comentateiro dogadałem się z Bosakiem, że dwójka zrobiona za mnie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?