2

real WIELKI madryt, jeszcze głębiej tą pałe opierdziel

0

xDDDDDDD wszyscy to widzimy nie xD?

5

@Kozinho. nie ten kolor koszulki

0

dajcie już tego gola realowi, po co te nadzieje jak zawsze

4

penalti a favor del real madrid

16

kurwa, nie trafia z 3 metrów na pustą xDDD
PATRZCIE TERAZ NA MBAPPE LUB VALVERDE, daje kurwa kilkanaście minut i gol

1

oczywiście kurwa, setka Bayernu zmarnowana, czas na gol z dupy Realu

1

czekam na darcie mordy Borka jak Real strzeli bramkę i płacz jak Bayern strzeli

0

siedzi wam ta dwójka komentatorów realu na canal+?
Dla mnie bez podjazdu do takiego Święcickiego.

1

to co, Bayern dzisiaj zesrańsko jak City?

3

to musiało być konto, które dostawało gruby hajs za pisanie tych wszystkich wysrywów.
I tak pewnie zaraz wróci ten jakub pod innym nickiem


0

@lithotripter
Czyli okradajmy ludzi którzy chcą pracować jeszcze bardziej zamiast ich zmotywować.
Przypominam, że mija 4 lub 5 rok jak podniesiono próg, nawet mi się nie chce sprawdzać.
Podniosą go za 2-3 lata, teraz zobacz sobie ile urosły wypłaty i ile osób wpadło od podniesienia progu na 120 tysiecy w ten próg, to jest uczciwe?
To zabija chęć do pracy, no chyba, że ktoś nie pracuje dla kasy.

1

@lithotripter
Ja naprawdę bym chciał być na UoP, ale UoP przy tym śmiesznym progu 120 tysięcy sprawia, że w połowie roku się człowiek demotywuje jak ma regres kilku tysięcy vs. możliwość ryczałtu.
Próg powinien obecnie być co najmniej 200 tysiecy każdego roku waloryzowany o inflację lub średnią krajową, a tak to jest po prostu dymanie gdy cały czas rosną wypłaty a próg pozostaje ten sam.

1

gdyby tylko istniał powód dlaczego ludzie w niektórych branżach uciekają na B2B. Ja też chętnie bym został na UoP i czerpał przywileje UoP, bo w budownictwie, jak jest sie jeszcze osobą funkcyjną wykonującą samodzielną funkcję techniczną względem PB to ryzyko jest ogromne.
Natomiast progi podatkowe są tak niskie, że jak ktoś nie ma ochoty na ogromny regres wypłaty na UoP, musi iść na B2B.
Także zamiast podnieść progi i zachęcić tym samym do bycia na UoP, jest kara :).


7

za PiSu masło po 12 zł a za tüska za 1zł, coś pięknego


1

@gumaz
To jeszcze jest modne?
W latach 00' czekało się na ten dzień i latało po osiedlach

6

kazimiera szczuka nago

0

kto jutro do tyrki robić na tego nieroba szefa?

9

@LAMC_10 pewnie pis co pomagał od pierwszego dnia wojny ukrainie xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@ProMILs Jakie trzeba mieć smutne życie, żeby w Wielkanoc nie móc zaparkować normalnie na parkingu lub podjechać komunikacją miejską. Zamiast tego stwarzać zagrożenie i łamać przepisy jak ostatni idiota xD

11

piękna robota policji i konfitury.
Jak widać walka z patologią jeżdżącą po chodniku ma sens


0

@ranger3120
Każdy jest teraz sową minerwy, która wylatuje o zmierzchu, Polska chciała być jak inne kraje i średnio poradziła sobie lepiej.

0

0

@ranger3120 przecież w covidzie nasza gospodarka poradziła sobie jako jedna z najlepszych w UE.

2

średni Niemiec wciąż 2x bogatszy niż średni Polak.
Może gdyby nie fakt, że ominął nas przemysłowo 19 i 20 wiek i dopiero jesteśmy wolni od lekko ponad 30 lat to byłoby lepiej.
Ale i tak rozwój, szczególnie po dołączeniu do UE jest ogromny


0

@LeoMessiiBarcaPepa no tak, takie Rashfordy to są dla mnie odpady z rynku a Flick wyciąga z nich maksa.

5

Bardzo mi się nie podoba że jechałem rowerem na akcję utrudniania życia samochodziarzom i ktoś mnie nagrał


3

@Ptasior dobrze opisane xD
My ciągłe problemy, gramy jakimiś śmietnikami typu Rashford a i tak Real dostaje wciry

11

Dla tych co nie widzieli.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?