draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
czemu Ci się oczy pocą... :/
0
Dzień dobry, Duda celnie po meczu
7
Co wkurwia w obecnej piłce nożnej?
Z doliczonych 4 minut graliśmy ile, 1 minute?
Gdyby istniał tylko sport gdzie sobie poradzono z przerwami meczu i graniem na czas...
Hmm piłka ręczna...
37
kolejny mundial na który nie jedziemy gdy Tusk u władzy
2
mam nadzieję, że Włochy odpadną na otarcie łez
4
dziękuję za dzisiaj, smutek, jeden wielki smutek
3
@malypuzon chłopie, weź
0
@Gaucho kurwa, można grać dobry mecz i przegrać, rozumiesz?
0
jest mi smutno :/
7
Już widziałem Bednarka w naszej bramce,
10
czuję taką srakę jak jest akcja przy naszym polu karnym, że zaraz sie zesram
2
to są jakieś pachoły kurwa, i oni mają awansować na Mundial?
W grupie wszystkie mecze w pizdę, bez jaj
3
Lewy na 3:2 w doliczonym czasie, PROSZE1!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Czechy 1:1 Dania
7
proszę niech to nie będzie smutny wieczór, trza żyć tym mundialem
3
mógł jeszcze poczekać z 5 minut z tym spalonym
3
skóraś zapomniał gaci
7
prosto w prawe jajco xDDD
13
ja pierdole co my gramy, dobrze to wygląda
6
ja piedole kurwa, ile farta
2
zalewski bramka i asysta, ja pierdole co my byśmy bez niego zrobili
3
Lewy naprawdę dzisiaj daje to doświadczenie
1
Kamiński jeszcze z 5 minut i zjazd bo płuca wypluje, Pietuszewski go
2
ja pierdole ja nie weirzę, że Bednarek gra w Porto tak dobrze
0
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
1
kurwa oni są ciency jak siki węża
4
Wiśniewski znowu wyprowadził na smyczy psa Gjokersa :D
1
lewyx dxddddddddddddddddddddddddddddd
1
DAWAĆ TRZBA STRZELAĆ na ten ręcznik kurwa i wygrywamy to,
1
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTT KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA