3

czemu Ci się oczy pocą... :/


0

Dzień dobry, Duda celnie po meczu


7

Co wkurwia w obecnej piłce nożnej?
Z doliczonych 4 minut graliśmy ile, 1 minute?
Gdyby istniał tylko sport gdzie sobie poradzono z przerwami meczu i graniem na czas...
Hmm piłka ręczna...

37

kolejny mundial na który nie jedziemy gdy Tusk u władzy

2

mam nadzieję, że Włochy odpadną na otarcie łez

4

dziękuję za dzisiaj, smutek, jeden wielki smutek

3

@malypuzon chłopie, weź

0

@Gaucho kurwa, można grać dobry mecz i przegrać, rozumiesz?

0

jest mi smutno :/

7

Już widziałem Bednarka w naszej bramce,

10

czuję taką srakę jak jest akcja przy naszym polu karnym, że zaraz sie zesram

2

to są jakieś pachoły kurwa, i oni mają awansować na Mundial?

W grupie wszystkie mecze w pizdę, bez jaj

3

Lewy na 3:2 w doliczonym czasie, PROSZE1!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Czechy 1:1 Dania

7

proszę niech to nie będzie smutny wieczór, trza żyć tym mundialem

3

mógł jeszcze poczekać z 5 minut z tym spalonym

3

skóraś zapomniał gaci

7

prosto w prawe jajco xDDD

13

ja pierdole co my gramy, dobrze to wygląda

6

ja piedole kurwa, ile farta

2

zalewski bramka i asysta, ja pierdole co my byśmy bez niego zrobili

3

Lewy naprawdę dzisiaj daje to doświadczenie

1

Kamiński jeszcze z 5 minut i zjazd bo płuca wypluje, Pietuszewski go

2

ja pierdole ja nie weirzę, że Bednarek gra w Porto tak dobrze

0

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

1

kurwa oni są ciency jak siki węża

4

Wiśniewski znowu wyprowadził na smyczy psa Gjokersa :D

1

lewyx dxddddddddddddddddddddddddddddd

1

DAWAĆ TRZBA STRZELAĆ na ten ręcznik kurwa i wygrywamy to,

1

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTT KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?