draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uwielbiam Szewko i jego poczucie humoru w programach oraz na x'ie (dawniej twitter) :D
0
@gumaz konfitura lecz nie wiem czemu
0
@quritto No podtrzymuje to, tak samo jak nie musisz być pizzermanem, by uznać, która pizza jest dobra lub która nie jest, proste.
Idąc dalej, również nie musisz być pizzermanem by mając 4 pizze obok siebie uznać, która jest lepsza, a która nie - i również nie musi to wynikać z faktu, że ktoś lubi tylko oliwki i tylko jedna pizza ma oliwki.
Nie wiem jak prościej Ci to napisać.
Już tylko pismo obrazkowe jak dla dzieci, ale na to już nie mam energii.
0
@quritto Bo to jest kompletnie głupie co piszesz.
Nie trzeba być piekarzem by uznać obiektywnie który chleb jest dobry lub nie.
Tak samo jeżeli nie potrafisz rozróżnić komu bliżej do obiektywizmu między republiką, tvn, tvp kanałowi zero to tkwij w swojej bańce.
1
@mmaciass no właśnie najśmieszniejsze jest to, że te osoby tutaj służą za frajer xD
jakby miały tutaj z pisania tych głupot jakiś hajs jeszcze
1
@Mario96w rozumiem, że tutaj https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693847#comment-16693866 odnosiłeś się do osób właśnie jak @Aragorn33 :D
1
@quritto czyli ty też stawiasz na jednym poziomie republikę, tvn, tvp, kanał zero, nie no super percepcja.
2
@Mow_mi_Douglas Aha, no to pozdro jak potrafisz zrównać ze sobą kanał zero, republikę, tvn i tvp.
Nie mam pytań :D
0
@Mow_mi_Douglas to podaj inne medium bardziej obiektywne od kanału zero
0
@Batys przecież to jest baitowy profil xDD
1
@Mow_mi_Douglas "Kanał zero to bańka Konfederacko-Pisowska" zabawne, że powielasz dokładnie słowa wojewódzkiego xD to nie swiadczy o Tobie dobrze.
Nawet się nie chce produkować, że tam każda z partii politycznych może swoje materiały publikować.
18
@AmigoBlancos chopie, to jest tor gokartowy w Bydgoszczy xD
I ten tor jest zajebisty, sam na nim jeździłem
14
@Mow_mi_Douglas
A widzisz, ja jednak wolę słuchać mądrzejszych od siebie.
W sprawie SAFE wyrobiłem sobie zdanie dzięki właśnie m.in opinii Generała Andrzejczaka w Kanale Zero.
O bliskim wschodzie, wojnach, słucham przede wszystkim doktora Szewko.
Rozumiem, że jesteś taka encyklopedią, może praca, że mimo wszystko nie musisz znać zdania innych.
Lub też Cię to nie interesuje. Mnie interesuje i jako osoba z wykształceniem budowlanym, wolę np. w sprawie polityki, geopolityki opierać się o zdanie ekspertów.
7
@Karol145
Nie mam innego medium gdzie mogę posłuchać twórców lewicowych jak i prawicowych.
Dokładam do tego właśnie podcasty Dwie lewe ręce.
29
pięknie pokazana hipokryzja i jak niebezpieczne są takie persony jak wojewódzki, schnepf i inni żołnierze silnych razem
0
kupował ktoś koszulki od Messi100?
2
żyjemy w kraju gdzie takie osoby robią wszystkie możliwe fikołki by bronić tuska :D
0
@gumaz
A dziekuje, ch*jowo
9
I tak to leci
15
niesamowite jest uniwersum silnych razem xD
https://x.com/JakubKubunio/status/2036483860800647254
7
ależ to jest ośmieszenie :D
6
@Cyzix gratulacje!
0
@Drozdu7
Podaj budżet, pamiętaj by sobie zostawić zawsze kilka tysięcy na wymianę podstawowych elementów eksploatacyjnych jak oleje, filtry, coś w zawieszeniu, hamulce etc. Mało kto sprzedaje sprawny samochód w tych rocznikach :D
Ja od siebie dodam, że zawsze polecam automat, najlepiej w połączeniu z ACC.
2
@fumador oj tak xD
I teraz sa osoby dla których serio wojewódzki cos znaczy
13
Wojewódzki to jest mentalne dziecko, on zamienia sie w Lisa
0
@FCB_dimiC no latem zwykle się otwiera okna a nie zimą
0
@FCB_dimiC zimą?
1
@FCB_dimiC nie no, akurat to jest zgodne z przepisami xD
Więcej niebezpieczeństwa robi (co również jest zgodne z przepisami) jak zmieniam temperaturę na wyświetlaczu zimą, bo nie ma fizycznych przycisków i pokręteł od tego
0
@FCB_dimiC
No właśnie przeplatam podcasty telefonami na głośnomówiącym
0
obejrzał ktoś już?
jutro idealnie wleci na trasę samochodem