2

kurwa oby wrócił

0

Lenglet kurwa kocham Cie

1

gdyby nie Martin to Garcia by dostał pewnie dziurę i było 1:1

1

mam nadzieję, że Lenglet przypomi sobie, że grał u nas i jak za starych dobrych czasów dostanie jakiegoś wylewu w obronie.
Przecież u nas w takim meczyku karny z dupy u nas z miejsca by wleciał.

2

ciekawe ile tam kibiców jest podszywek które na co dzień kibicują realowi xDD

0

mierny ten hymn atletico, jazda z nimi

0

spojrzałem sobie, że w weekend Atletico całe odpoczywało i grali drugim składem.
Trochę to martwi bo mogą mieć więcej sił od nas

5

to co, atletico strzeli szybko gola z dupy i można już wyłączyć :D?

4

@Kgorecki2500 patrząc na vinicjusza i rudigera flaki mi sie wykrecają. człowiek od razu robi się niemiły

14

@Moderacja dziękuję za unbana na dzień meczu i obiecuję, że podczas meczu Realu już nigdy nie będę wyzywać rudigera.
Po prostu odetnę prąd bym nie miał dostępu.

16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

nie no ładnie się ogląda ten Bayern, obok Barcy nie ma chyba ładniej grajacego zespołu

2

carreras wybitny mecz, pierw łamie linie spalonego przy 0:1 a teraz przy 0:2 traci piłkę xDDDDDDDDDDDDDDD

2

nie no, Bayern bierze tą LM w tym roku utrzymając taki poziom

17

teraz porównajcie jak Borek będzie darł pizdę jak Real strzeli bramkę xDDD

1

jak Lenglet robił jeden wylew z Bayernem to nam wpierdalali z tego 2 bramki

13

tak Borek, osiemdziesiąta okazja realu

0

oczywiście kurwa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

kurwa bayern chce wejść z tą piłką do bramki

1

kurde nie oglądam Bayernu, ale ładnie klepią w polu

2

Ulrich, Ulrajś - Borek '

0

biorąc pod uwagę nasze ostatnie mecze z Bayernem, ciężko byłoby z nimi nam wygrać :D

2

real WIELKI madryt, jeszcze głębiej tą pałe opierdziel

0

xDDDDDDD wszyscy to widzimy nie xD?

5

@Kozinho. nie ten kolor koszulki

0

dajcie już tego gola realowi, po co te nadzieje jak zawsze

4

penalti a favor del real madrid

16

kurwa, nie trafia z 3 metrów na pustą xDDD
PATRZCIE TERAZ NA MBAPPE LUB VALVERDE, daje kurwa kilkanaście minut i gol

1

oczywiście kurwa, setka Bayernu zmarnowana, czas na gol z dupy Realu

1

czekam na darcie mordy Borka jak Real strzeli bramkę i płacz jak Bayern strzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?