draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
kurwa oby wrócił
0
Lenglet kurwa kocham Cie
1
gdyby nie Martin to Garcia by dostał pewnie dziurę i było 1:1
1
mam nadzieję, że Lenglet przypomi sobie, że grał u nas i jak za starych dobrych czasów dostanie jakiegoś wylewu w obronie.
Przecież u nas w takim meczyku karny z dupy u nas z miejsca by wleciał.
2
ciekawe ile tam kibiców jest podszywek które na co dzień kibicują realowi xDD
0
mierny ten hymn atletico, jazda z nimi
0
spojrzałem sobie, że w weekend Atletico całe odpoczywało i grali drugim składem.
Trochę to martwi bo mogą mieć więcej sił od nas
5
to co, atletico strzeli szybko gola z dupy i można już wyłączyć :D?
4
@Kgorecki2500 patrząc na vinicjusza i rudigera flaki mi sie wykrecają. człowiek od razu robi się niemiły
14
@Moderacja dziękuję za unbana na dzień meczu i obiecuję, że podczas meczu Realu już nigdy nie będę wyzywać rudigera.
Po prostu odetnę prąd bym nie miał dostępu.
16
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
5
nie no ładnie się ogląda ten Bayern, obok Barcy nie ma chyba ładniej grajacego zespołu
2
carreras wybitny mecz, pierw łamie linie spalonego przy 0:1 a teraz przy 0:2 traci piłkę xDDDDDDDDDDDDDDD
2
nie no, Bayern bierze tą LM w tym roku utrzymając taki poziom
17
teraz porównajcie jak Borek będzie darł pizdę jak Real strzeli bramkę xDDD
1
jak Lenglet robił jeden wylew z Bayernem to nam wpierdalali z tego 2 bramki
13
tak Borek, osiemdziesiąta okazja realu
0
oczywiście kurwa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
kurwa bayern chce wejść z tą piłką do bramki
1
kurde nie oglądam Bayernu, ale ładnie klepią w polu
2
Ulrich, Ulrajś - Borek '
0
biorąc pod uwagę nasze ostatnie mecze z Bayernem, ciężko byłoby z nimi nam wygrać :D
2
real WIELKI madryt, jeszcze głębiej tą pałe opierdziel
0
xDDDDDDD wszyscy to widzimy nie xD?
5
@Kozinho. nie ten kolor koszulki
0
dajcie już tego gola realowi, po co te nadzieje jak zawsze
4
penalti a favor del real madrid
16
kurwa, nie trafia z 3 metrów na pustą xDDD
PATRZCIE TERAZ NA MBAPPE LUB VALVERDE, daje kurwa kilkanaście minut i gol
1
oczywiście kurwa, setka Bayernu zmarnowana, czas na gol z dupy Realu
1
czekam na darcie mordy Borka jak Real strzeli bramkę i płacz jak Bayern strzeli