3

No to jeszcze wyjebać rudigera

0

:)))))))))))€))))))))))

3

Wszyscy tutaj siedzimy i sie łudzimy ze nie skończy się karnym mbappe

14

Ja dalej nie widziałem powtórek dwóch fauli realu które nie były analizowane przez VAR przed bramką

4

Oczywiście kurwa, nam strzelać nie kazano

0

Gdyby tak faulował rudiger to na 100% bez kartki xD

25

Kurwa ostatnio dostałem bana za rudigera, proszę nie zmuszajcie mnie znowu

9

Murują i czekają na jedną piłkę z dupy do vinicnusza lub mbappe, klasyka

2

Dajcie już tego karnego i spierdolcie do końca tydzień

3

To kurwa teraz wiadomo na 100000% ze Real to bierze

1

To co, karny z dupy kurwa Mbappe?
Wtedy może VAR zadziała

1

@PatrychoO bo drą mordę na trybunach podczas minuty ciszy

0

cieszy odzew narodu na protest przeciwko budowie elektrowni jądrowej.
Szkoda, że w latach 80 i 90 się nie udało i tego dziady węglowe zablokowały rozwój polskiej elektrowni jądrowej
https://www.facebook.com/photo/?fbid=122206863812574992&set=a.122098995500574992

0

@Transu96
Ty ślepy jesteś? Porównaj sobie wysokość samochodu a donicy i co stanowi większą barierę ograniczającą widoczność.

0

@qbsonFCBarca
Robisz podstawowy błąd mysleniowy, w tym miejscu parkowanie jest nielegalne, i jest tam przejscie dla pieszych, nawe widać odwrócony znak czyli 10 metrów + jest tam zakaz zatrzymywania.
Wiele lat ludzie walczyli z zaparkowanymi tam nielegalnie samochodami gdy obok jest PŁATNY parking. Po prostu chodzi o wygodę i żal wydania 5 zł.

Zza samochodu nie będzie widać 10 letniego dziecka które może wyjść i nie musi być tak uważne jak dorosły człowiek. Dlatego właśnie ustawodawca stosuje 10 metrów od przejścia by tacy idioci nie zastawiali przejscia i nie utrudniali widoczności.

Osoba waląca kloca na chodniku robi taką samą szkodę jak idiota który parkuje nielegalnie na chodniku.

0

@qbsonFCBarca
Rozumiem, że jak ktos sra na chodniku to równnież Ci nie przeszkadza bo w końcu można przejść.
Tak samo jak ktoś kradnie ze sklepu to również nie przeszkadza bo w końcu nie okrada Ciebie, takie same bezsensowne rozumowanie.

1

@kanver_ no widzisz, na bezmozgów tylko to działa.
Zaa takiego wazonu przynajmniej pieszy i dziecko jest widoczne na przejściu dla pieszych które tam występuje.

3

no znowu te wredne działania konfitury przyniosły pozytywny skutek pt. poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu :///

/photo/1

6

mam wrażenie, że my ostatnio tracimy tylko takie bramki xDD


4

Boli, ale nie ma takiego wstydu jak to bywało z Romą, Liverpoolem, Bayernem.
To co zrobił Flick z niektórych piłkarzy to jest niebywałe.

0

@Rifek i dalej uważasz, że nie było to widoczne?

0

@Marcelinho132
My graliśmy w weekend a Atletico całe odpoczywało

1

Rashford nie ogarnał ze my przegrywamy i musimy grać a nie leżeć

0

Po co zatrzymać czas, poczekajmy do 90 minuty

1

fajnie fajnie, może od razu zejdźmy,szybciej wezmą prysznic

1

co innego 3 minuty w 70 minucie, a co innego w 90+3 gdzie gra się może łacznie 15 sekund :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

32

i dlaczego w takim momencie nie można zatrzymać czasu? ja pierdole 2026 rok.

0

wszystko kurwa na ich korzyść

1

kurwa w takiej sytuacji zahaczenia naszego zawsze jest karny przeciwko nam

1

wiadomo, ze nie mogliśmy zagrać na 0 z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?