draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ja to bym potrzebował jakąś klatkę rzymską na wszystkich moich wrogów tutaj xDD
0
@draxidox nie no to musi być wygenerowane jakoś
4
pytanie od dziadka co grał w 2006r. w GTA San Andreas, to jest AI czy serio takie mody są xD?
40
co jak co, ale wypominanie komuś ile wpłacił to jest akurat żałosne.
Sam wspieram zbiórki na dzieciaki, tyle na ile pozwala mi życie i myślę, że każdy również tak do tego powinien podchodzić
2
@konajoncek
Też wpłaciłem cegiełkę i odpuściłem
1
@Aragorn33 myślę ze Vinicjusz byłby innym piłkarzem gdyby grał od zawsze w Barcy.
Tam nabrał madryckich zachowań
0
@mekston wyjaśnij bo nie łapie kontekstu
0
@mekston ale co xD?
1
@Kgorecki2500
Często nawet nie ma legalnego zjazdu z ulicy na drogę dla rowerów.
Drogi dla rowerów nie mają łączników między sobą, infrastruktura jest słaba, zjazdy do posesji kiepsko wykonane, sporo tego jest.
0
@Arkon potwierdzam, jako kierowca i pedalarz trzeba stwierdzić, że w Polsce to kuleje, ale mimo wszystko sie poprawia.
Ja mam szosę na bardzo cienkich oponach ( https://zapodaj.net/plik-raIO4MyBfv ) i pomimo, że często DDR jest w kiepskim stanie to i tak po niej śmigam.
Znam wielu kolarzy co pomimo pięknej ścieżki i tak jadą po drodze szkodząc całemu środowisku.
0
@Kgorecki2500 mimo wszystko wlosy to atrybut wielu kobiet w przeciwieństwie do mężczyzn.
90% mężczyzn po 2 miesiącach będzie miało takie same włosy, a kobiety? To potrzeba lat.
3
szacun dla Nosowskiej, dla każdej kobiety golenie na łyso to wielki gest.
0
@Chimera
Ośmieszasz się Ty i płaczesz bo zostałaś nagrana przez konfiturę.
Idź jeździj po chodniczkach, może znowu dasz pokaz :D
0
@Chimera
Śmietnik to mam pod zlewem a Ty co najwyżej ośmieszasz sie kolejny raz na la bambi xD
0
@Chimera ale ja tutaj nie jestem od zaspokajania twoich potrzeb, polecenia kto i czy ktoś coś ma usuwać możesz u siebie w domu wydawać, a nie na publicznym forum.
0
@Chimera
Moj post 7 godzin temu, tamten 8 godzin temu.
Powazna jesteś ze bede patrzeć czy godzinę wcześniej ktoś wstawił ten sam filmik?
"wrzucasz codziennie podobne posty,"
Ponownie, nie łamie regulaminu, mogę to robić i będę :).
2
Davinci niech się zajmie malowaniem obrazów
2
Fermin, kocham Cię, mogliśmy go oddać za 40mln, niesamowite
0
@heniusss piękne wyjaśnienie @partymaker xD
0
Świetnie, pół składu kontuzjowane
0
Getafe tylko z nami tak spina dupę jak grają u siebie xD?
6
być może w przerwie trzeba będzie zmienić murawe??
8
Ale by człowiek obejrzał taki rajd Messiego z Getafe :V
1
bolą oczy od tej murawy
0
@Chimera
Udowodnić, że wrzuciłem post o czymś co było wcześniej, zamiast pleść kłamstwa.
Akurat śmietnik Ty robisz bez sensu się dopieprzając bo Cię pewnie konfitura nagrał i teraz urażona duma xD
0
@Chimera
"Napisales, że nie widziałeś żeby to było, to skoro ci napisałem to mogłeś skasować?"
Tak nie było 5 postów dalej + nie dodałaś dowodu = kłamiesz.
I nie nie mogłem skasować bo to moja decyzja a nie Twoje widzimisię.
"Napisałeś, że sprawdziłeś 5 postów niżej, a jak ci napisałem że dodałeś 2 wpisy rano w tym czasie jak ktoś to wrzucił to już nagle nic nie sprawdzałeś tylko dałeś 2 komentarze i se wyszedłeś"
Napisałem, że jak dodaje wątek to sprawdzam 5 postów niżej a nie przeglądam la ramble jak dodaje post.
"Ładny oszuścik z ciebie. Zazmiecasz forum dublujac wstawki innych. Żałosne."
Kolejny raz klamiesz, a zaśmiecasz to ty dodając głupoty i kłamwsta, oczywiście bez dowodów :)
Jakn chciałaś zabłysnąć to mogłaś brokatem się posypać.
0
@Chimera
A po co miałem kasować? Bo Ty tak sobie chcesz?
Napisałem Ci wyraźnie ze sprawdziłem 5 postów niżej i nie było tego, umiesz czytać?
Ty dodatkowo również nie wrzuciłaś dowodu, że tak rzeczywiście było.
Ja chłopakom też nie kazałem usuwać i się pruć że dwa posty obok siebie to wrzucają.
1
@RozowaPantera
Proponuję po 100zł na cancer fighters ku zgodzie
1
@Dari0G Jasne, sztama na zawsze byczku.
0
@Chimera
Patrzyłem i nie było takich samych wątków, w czym problem?
Gubisz się i uciekasz absolutnie od tego gdzie dałem Ci posty które są obok siebie nic nie napisałaś twórcom:)