0

@arasz1819 ceny paliwa mi trochę koło dupy latają bo ja mam magiczną czerwoną kartę floty :D

3

polecam jeszcze dzisiaj do 24 na stację pojechać jak nie chcecie przepłacać kilkunastu groszy na litrze :D


0

ostatnio doznałem szoku u znajomego, że zmywarka sama się otworzyła po cyklu i ma jakiś zbiornik gdzie z ostatniego mycia zachowuje wodę na następny program.
Jestem zacofany bo moja zmywarka już leciwa jest :c

/photo/1

1

@Bykunn ah szaka :D

1

"dual use" :D


9

piękny wielki Duńczyk, props dla Pana Zandberga


9

No niestety, komuna dalej siedzi w ich głowach.
Interwencja dla dobra wspólnego to wielkie donosicielstwo.
W Polsce donoszenie na złodzieja to grzech, a złodziejstwo to zaradność :D


1

@mmaciass
Jasne, nie ma wątpliwosci, że jak chcemy bić rekordy spalania to właśnie optymalna jest jazda właśnie 80-90km/h.
Tesla mi się świetnie jeździło w miescie, dla mnie nie ma lepszego auta do miasta jak właśnie elektryk.
Moment od samego dołu, jeszcze jak posiada się własna instalacje pv to w ogóle jest kozak.
Obecnie gdybym mógł wybierać to chyba bym wybrał PHEV'a lub Teslę w jakimś long Range'u.

7

pamiętam odpalanie GTA 4 na grafice ultra low w 2008r. i ten pokaz slajdów :D
Co jak co, ale system zniszczeń samochodów był kozacki

/photo/1

0

@mmaciass
"weźmy pod uwagę że prędkość przelotowa tego gościa to od 140-150 do 200 na godzinkę z tego co pisze. "
Obserwuje sporo grup szczególnie na FB właścicieli elektryków i często te ich prędkosci podawane są nad wyraz.
Piszą, że jechali 140-150, a potem średnia z trasy to 80km/h.
Tutaj Grzyb nie wstawił żadnych danych, także nie do końca mu ufam z tymi danymi.

" Co chciałem powiedzieć to że gdyby zszedł z tej prędkości do powiedzmy 110-120 "spalanie" tego elektryka zdecydowanie by spadło."
To obserwuje właśnie w Polsce, często na autostradach mijam elektryki, które się wleką 110 na 140, albo i lepiej za ciężarówką.

0

konwencjonalny samochodów:
Liczba tankowań - 1
Czas tankowania - 3 minuty


6

nie no wtedy to była inna wojna hybrydowa i działania platformy pt. "przeszkadzania pracy pograniczników" były okej :D


2

@Irmscher10
Ja co roku jeżdżę na torze kielce na zasadzie doskonalenie technik jazdy i typowo te wszystkie banany są dobre na prostej.
Jak przychodzi do ciasnych zakrętów, kontrolowania samochodu to już to jest za dużo.

0

@krycha2201 to zgłoś i przestań płakać kolego :D

0

całkowicie normalna jazda :D
pewnie też się ludzie cziepiajooo


1

oj tak, w Polsce znakoza :D


1

@tbas Generalnie jest to złożony problem, ja jako rowerzysta mógłbym płacić OC.
A już Ci tłumaczę dlaczego, miałem sytuacje kilka lat temu, że zderzyłem sie na rowerze z pijanym rowerzystą.
Wyjechał mi w ostatniej chwili na czołówe.
Rower w 2020r. kupiony za 8k, było to wtedy dla mnie bardzo dużo pieniędzy.
Przyjechała policja, rower miał pękniętą ramę karbonową i pomimo jego winy gówno mogłem mu zrobic oprócz sprawy cywilnej która trwałaby kilka lat.

W analogicznej sytuacji, gdybym miał kolizję z samochodem to mogę dochodzić pokrycia kosztów z OC.
Wiele jest sytuacji, że rowerzysta Ci wymusi, zniszczy samochód z jego winy i co mu zrobisz?
Pozostaje naprawić z własnej kieszeni lub czołgać cywilnie po sądach.

0

@RichardWinters
No generalnie niezłe kombo tam się spotkało xDD

0

i motocyklista nic nie dostanie za uszkodzony motocykl bo rowerzysta nie musi i nie ma OC :)
No chyba, że wygra cywilinie za kilka lat.
Ps. tam pewnie i tak ten rower bardziej podchodzi pod motorower bo nie widzę tam pedałowania.


1

@maroon
Wiadomo, w skali makro jego działalność to jest promil patrząc przez pryzmat Warszawy.
Ale widać, że tam gdzie mieszkańcy piszą pisma od lat, zgłaszaja problem z patologią to pojawia się konifutra i stawiają słupki takze problem się rozwiązuje.

Inna sprawa, że pojawiają się nowe kanały na yt bo dostrzegają, że można robić pieniądze nagrywając tych idiotów.
Tutaj jeden pojawił sie w Bydgoszczy, pojawił sie także w Olsztynie, cieszy to, więcej kontentu z debilami :D
https://www.youtube.com/@WolneChodniki

1

@maroon Najczęściej jak widać nagrywanych i tych którzy jeżdżą w ten sposób jak idioci boli działalność konfitury.
Na szczęście jak widać mieszkańcy, piesi dziękują konfiturze za działalność i miasto też dzieki niemu widać działa.

1

@ACMaldini3
"Dopier*****" mam nadzieję, że taki sam standard stosujesz np. do złodzieja, który okrada Twój dom i się nie "Dopier****".

"Nie wszystko co w prawie jest zapisane może być zastosowane w rzeczywistości."
Oj tak, przestrzeganie zakazu jeżdżenia po chodniku nie może być zastosowane w rzeczywistości xD
Ale wy robicie kobiete lekkich obyczajów z logiki.

Ograniczenia prędkośći mogą być?
Prawo Karne pt. nie gwałć,nie zabijaj też nie mogą być?
Gdzie jest granica.

1

@maroon kolejny urażony bo konfitura Cię nagrał :D?

2

@ACMaldini3
Porównujesz walkę w słusznej sprawnie z łamaniem prawa do filmiku AI, nieźle.

1

on to obejrzał i wstawił xD co to za gówno i żenada, oj sławek


0

poprosiłbym o homologację tej ekierki xDDD

/video/1

4

miły obrazek, że chociaż tutaj potrafią sie zachować


6

oesu, patrzę na wszystkich z Jackass oni są już tacy starzy :c


5

1

@Comentateiro Grzegorz Jankowski dalej atakuje w polsacie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?