2

A jednak awansujemy xD

2

Głos ma zajebisty, ale brakuje brody, jajec i flagi lgbt

30

@Ryoumen on to ten sam poziom co babcia kasia xDD
wszystko by bronić usmiechniętych za wszelką cenę

0

pamiętajcie głosować na numer 10 Izrael

0

@clyde a to jednak ciekawie :D

43

@kamyk_23 jesteś niepodrabialny xDDD
naprawdę by bronić schenpfów xDD

0

jakieś kraje się wycofały z tej eurowizji czy tak jak zawsze skończyło się tylko na groźbach?

1

@draxidox
typowy trzaskowski xD, za 4 lata w kampanii prezydenckiej znowu będzie sie dystansować


12

jeszcze chwilę temu w kampanii flaga LGBT mu przeszkadzała xDD jezu ale ten człowiek jest chorągiewką bez kręgosłupa


2

ale straż w Olsztynie potrafi w marketing xD
nonstop wrzucają fotki holowania pojazdów. Oby pozostałe miasta zaczęły brać przykład.
W ogóle powinno się wpuścić prywatnych laweciarzy do holowania nielegalnego parkowania to od razu by patologia trochę zmądrzała :D


5

osoba (czarzasta), na którą głosowało ilość osób jak z jakiejś wioski, będzie mówić Nawrockiemu, który ma najsilniejszy mandat społeczny od wielu lat by ten poddał się dymisji xD
Jak mu nie wstyd
Komuch, i człowiek z afery Rywina jest marszałkiem, co to jest za patologia.


2

@Mario96w no tak, normalizowanie patologii. To możemy dajmy w przepisach, że do 10km/h można sobie jeździć ile się chce po chodnikach.
Np. jest korek no to cyk na chodnik.
Ps. podbudowa takiego chodnika zapewne nie była projektowana na obciążenie od samochodu i dzieki temu została naruszona = rozpieprzony chodnik po zimie.

0

@VAMOS1899LaMasia
Jak dla mnie musi odejść, w Barcy trzeba przede wszystkim posiadać mózg, a patrzę na niego i czasami mam wątpliwości

1

zdaniem niektórych tutaj, całkowicie normalna jazda xDD
dowód na to, że Policja i SM nie działa.
Gdyby każda taka jazda kończyła się 1500zł i 8pkt to człowiek 10 razy by się zastanowił


4

@draxidox kolejna z powodami do świętowania :D


5

wleciał w niego dron xDDD piękna przyczyna śmierci


4

niesamowite że takie osoby publiczne zabierają głos w tematach, których absolutnie się osmieszają xDD


4

Eh dwa butelkomaty w biedronce w okolicy w awarii.
Spółdzielnia podniosła opłatę za wywóz śmieci, uśmiecham się.

1

Ale Real jest beznadziejny xddd

0

Where zmianyyyy

6

Szczęsny tutaj na 100% karny xDDD

0

Żewłakow się dławi na tym mikrofonie?
Słyszycie to xD?

0

Ale.my dzisiaj niszczymy w odbiorze xDD

4

@July_6_BcN jem niom

2

Żewłakow juz kurwa placze ze Real nie strzelił

2

Arbeloa ma doświadczenie w dostawaniu wpierdolu od Barcy.

0

Czas na zdupy
penalti a favor del real madrid

2

Zajebiaxie kurwa!!!!!!! Kocham byc kibicem barcy

2

Niesamowite co Flick potrafi z gruzów ulepić za piłkarzy. :D

0

penalti a favor del real madrid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?