draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A jednak awansujemy xD
2
Głos ma zajebisty, ale brakuje brody, jajec i flagi lgbt
30
@Ryoumen on to ten sam poziom co babcia kasia xDD
wszystko by bronić usmiechniętych za wszelką cenę
0
pamiętajcie głosować na numer 10 Izrael
0
@clyde a to jednak ciekawie :D
43
@kamyk_23 jesteś niepodrabialny xDDD
naprawdę by bronić schenpfów xDD
0
jakieś kraje się wycofały z tej eurowizji czy tak jak zawsze skończyło się tylko na groźbach?
1
@draxidox
typowy trzaskowski xD, za 4 lata w kampanii prezydenckiej znowu będzie sie dystansować
12
jeszcze chwilę temu w kampanii flaga LGBT mu przeszkadzała xDD jezu ale ten człowiek jest chorągiewką bez kręgosłupa
2
ale straż w Olsztynie potrafi w marketing xD
nonstop wrzucają fotki holowania pojazdów. Oby pozostałe miasta zaczęły brać przykład.
W ogóle powinno się wpuścić prywatnych laweciarzy do holowania nielegalnego parkowania to od razu by patologia trochę zmądrzała :D
5
osoba (czarzasta), na którą głosowało ilość osób jak z jakiejś wioski, będzie mówić Nawrockiemu, który ma najsilniejszy mandat społeczny od wielu lat by ten poddał się dymisji xD
Jak mu nie wstyd
Komuch, i człowiek z afery Rywina jest marszałkiem, co to jest za patologia.
2
@Mario96w no tak, normalizowanie patologii. To możemy dajmy w przepisach, że do 10km/h można sobie jeździć ile się chce po chodnikach.
Np. jest korek no to cyk na chodnik.
Ps. podbudowa takiego chodnika zapewne nie była projektowana na obciążenie od samochodu i dzieki temu została naruszona = rozpieprzony chodnik po zimie.
0
@VAMOS1899LaMasia
Jak dla mnie musi odejść, w Barcy trzeba przede wszystkim posiadać mózg, a patrzę na niego i czasami mam wątpliwości
1
zdaniem niektórych tutaj, całkowicie normalna jazda xDD
dowód na to, że Policja i SM nie działa.
Gdyby każda taka jazda kończyła się 1500zł i 8pkt to człowiek 10 razy by się zastanowił
4
@draxidox kolejna z powodami do świętowania :D
5
wleciał w niego dron xDDD piękna przyczyna śmierci
4
niesamowite że takie osoby publiczne zabierają głos w tematach, których absolutnie się osmieszają xDD
4
Eh dwa butelkomaty w biedronce w okolicy w awarii.
Spółdzielnia podniosła opłatę za wywóz śmieci, uśmiecham się.
1
Ale Real jest beznadziejny xddd
0
Where zmianyyyy
6
Szczęsny tutaj na 100% karny xDDD
0
Żewłakow się dławi na tym mikrofonie?
Słyszycie to xD?
0
Ale.my dzisiaj niszczymy w odbiorze xDD
4
@July_6_BcN jem niom
2
Żewłakow juz kurwa placze ze Real nie strzelił
2
Arbeloa ma doświadczenie w dostawaniu wpierdolu od Barcy.
0
Czas na zdupy
penalti a favor del real madrid
2
Zajebiaxie kurwa!!!!!!! Kocham byc kibicem barcy
2
Niesamowite co Flick potrafi z gruzów ulepić za piłkarzy. :D
0
penalti a favor del real madrid