0

Niesamowite staty
Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3

0

@mekston
Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3

11

Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3

1

@BojanKriKicz dlaczego? Dwóch czarnoskórych nie trafiło

20

Póki co zawodnicy o ciemniejszym kolorze skóry nie trafiają

7

Ależ to piękne było :D
Przeżyjmy to jeszcze raz


1

@Comentateiro typical day w polskim sklepie xd
https://zapodaj.net/plik-opNlMb9OmM

0

@gumaz do wyjebania na stałe z polityki, prosta piłka, ale nie w Polsce.

3

100mln za Alvareza i ten bezcenny argentyński kaktus

0

W zasadzie przez Bojke i Pinkwart odechciewa mi się oglądać kanał zero, beznadziejne, atencyjne "dziennikarki".
Jeszcze większym rakiem jest cały Chęć czy jak mu tam, przydupas Stanowskiego


0

@NeroTFP1 nie wiem co napisałeś, usunąłem post bo nie działają linki z twittera

0

@Fabik87 nie dziala znowu wklejanie postów z x'a :D?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

w końcu artystyka :D uśmiechajmy się


10

Rafał by już podpisał zanim ta ustawa by trafiła na biurko :D


0

@gumaz nie widzę tutaj naruszenia regulaminu, jaki punkt polecasz?

0

@gumaz jesu ale nudny jesteś, wiele razy pisałem o tym, że Polska to najlepsze miejsce do życia i jaki zrobiła progres po dołączeniu do UE.

3

i tak pewnie nie odwołają xD


1

130k na takie coś xDD dodatkowo minister kultury przepierdzielająca pieniadze na nierobów tj. artystów co nie potrafią zarobić na siebie.
Zaraz artystą zostanie żul spod żabki, jego też trzeba wesprzeć.


Niech ten rząd już odejdzie

1

obrzydliwe kłamwsto obecnego rządu, miał być podniesiony próg


9

@Aragorn33 parodia, i tusk to jeszcze broni


3

i tak to leci :D


4

ale żenada i plucie w twarz, niech ten tusk już odejdzie, litości


2

@bartekvisca dlatego taki elektryk idealny do miasta wokół komina, a nie na latanie tras.

2

15k km rocznie :D robię tyle w kwartał


0

ale patola xD stoi sobie recepcja Airbnb w Opolu bez OC


0

@pride1899 kasa kasa misiu

1

@Konradowskyy typowo, jeszcze brakowało szlagiera, że dziecko lub choroba

11

który to tutaj z la rambli :D?
Znowu Ci wredni piesi mają czelność stać na chodniku i typ został potrącony.
Na szczęście w zwiastunie następnego odcinka widać, że przyjechał policjant i jedzie z kierowcą za potrącenie


3

Ale patola, kraje liczniejsze od nas mają o wiele mniej uczelni, nie mówiąc już o ich jakości



Dlatego papierek w Polsce z czegoś poza prawem i medycyną znaczy tyle co nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?