draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To który pierwszy zaliczy wylew u nas w obronie. :D
1
@turhiay oczywiście ze vinicjusz
0
Nie mogę patrzeć na jego twarz
2
Jazda z prześcieradłami
0
to co w której minucie usłyszymy:
penalti a favor del real madrid
3
@Arden oczywiście :D mam wrażenie, że często jak jesteśmy w lepszej sytuacji to gramy srakę i real ma farta oczywiście
0
@Kgorecki2500 to jest chyba pomnik ruSSków w Warszafce
1
babcia kasia jest dosłownie na każdym marszu xDD
1
@FcPortoFan1999 tylko podczas meczów z realem :D
1
@Kgorecki2500
łatwo się mówi, zobaczy człowiek wjeżdżającego Rudigera bez kartki w pedriego
1
jak dostanę dzisiaj bana za wyzwiska w kierunku rudigera lub vinicjusza to mam nadzieję, że na max 2 tygodnie.
1
Real bez Mbappe
0
@clyde
Ja dzisiaj lekko ponad 106, a Ty?
https://zapodaj.net/plik-MnJKKXcuZY
0
@clyde powodzenia ^^
0
@mrboom nie lubie jechać rowerem po jezdni z samochodami, stąd muszę dojechać do sciezki ładnej na szose
9
@agaFCB
Ja wlasnie zakładam za ciasne gacie, pakuje do samochodu swoją szosę i jadę wykręcić jakieś 100km na rowerku. :D
Piękna pogoda
https://zapodaj.net/plik-1R1RwoKd5d
1
dobra trza przy niedzieli klasykiem, wredny pieszy wchodzi pod samochód na chodniku
0
mm, wleciały podukane truskaweczki od żonki, coś pięknego
1
@Cochise ciiii (15 znaków)
1
@Eklerek kurde, wszystkie znaki prowadzą do mnie
1
@July_6_BcN nie wozi się drewna do lasu
0
Umówiłem się z laską online na randkę, ale trochę niepokoją mnie w okolicy jakieś typy w kominiarkach z napisem ECPU Polska.
Czy grozi mi udział w kibicowskiej ustawce???
5
Eh ale by dzisjaj siadł klasyk w sobotę a nie w niedzielę przed robotą..
5
czuję strach jak widzę takie nagranie.
Dlatego, że dużo jeżdżę, i możesz mieć zielone, spokojnie wjechać na skrzyżowanie a znajdzie sie taki debil co jedzie 150km/h na czerwonym i Cię po prostu zabije :)
0
@esem91 generalnie kanał zero też robi te cringowe gówno z "parodiowaniem" polityków czym się szczyci Stano xD
Ale to jest w końcu publiczna telewizja, która miała być usunięta :D
Piękny ten beznadziejny rząd.
1
@BorzyKrzys ważne, że Pis nie rządzi xDD
0
@LAMC_10
Ja tam lubię poczytać @arasz1819 czy @Borneo :D
3
@shinthps oj tak, trzymanie się za siusiaki. :D
La ramblowe kółka różańcowe.
1
@Karol145
Daj spokoj, osoby co płaczą że nie powinno być polityki to jakieś płatki śniegu.
A formuła 1 może?
Skoki mogą?
Rozmowa o grach można?
To jest miejsce do rozmawiania o wszystkim a polityka to jest temat codzienny.
5
ale to był klimat, to menu, ta muzyka :D
Aż naszła ochota na stare MoH i COD'y