1

@maroon kolejny urażony bo konfitura Cię nagrał :D?

2

@ACMaldini3
Porównujesz walkę w słusznej sprawnie z łamaniem prawa do filmiku AI, nieźle.

1

on to obejrzał i wstawił xD co to za gówno i żenada, oj sławek


0

poprosiłbym o homologację tej ekierki xDDD

/video/1

4

miły obrazek, że chociaż tutaj potrafią sie zachować


6

oesu, patrzę na wszystkich z Jackass oni są już tacy starzy :c


5

1

@Comentateiro Grzegorz Jankowski dalej atakuje w polsacie


9

czy rzecznik platformy kiedykolwiek powiedział prawdę xD?


4

To akurat prawda, kiedyś uważałem Józefaciuka za totalnego odklejeńca a obecnie jest to jedyna osoba w polskim sejmie, która mówi o dyskryminacji mężczyzn.
Niesamowita jest zmiana Józefaciuka.


2

potem ktoś będzie płakał dlaczego siatka nie jest sportem narodowym xDD

Właśnie między innymi dlatego, wysoki, niski, każdy może być dobry.
A w siatce? Nie masz wzrostu to wypad, nawet libero ma 180cm.

1

dembele w stylu najlepszych lat w Barcy

5

i taki dziadek kaczyński jeszcze się angażuje w politykę państwa aspiraującego do bycia 20'stą gospodarką świata.
Litości, powinni odsyłać ich i zamykać w domu spokojnej starości, a nie zajmować sie polityką


5

@gaucho104 Nie chce mi się wierzyć by czekać do ślubu z mieszkaniem, przecież inaczej osoby nie poznasz.
No chyba, że jesteście jakimiś bogatymi Amiszami.

2

@Deathwing112 patologia katolicyka nie nadążającą za obecnymi czasami.
Kto w 2026r. weźmie ślub przed zamieszkaniem ze sobą xD?

0

@Foton
Miejsce parkingowe to przywilej nie obowiązek.
W sytuacjach, które pokazuje konfitura zawsze pokazuje gdzie jest parking.
I zawsze wychodzi, że to ludzka wygoda bo ciężko dupę ruszyć 200 metrów dalej i zapłacić 5 zł.
Tym bardziej w mieście jak Warszawa z komunikacją miejską.

6

I dlatego właśnie trzeba słupki bo nie ma szans zza takiego samochodu dostrzec dziecka wysokiego na 1,3m, patologia.
Jakim trzeba być egoistą by w taki sposób zaparkować i z czystym sumieniem się oddalić.


2

@Starrk
No to rzeczywiście skala wielka, raz na kilkaset materiałów xD
Czego sie nie robi by bronić za wszelką cenę złodziei i oszustów.

1

@Starrk
"Ja nie bronię kierowców, ale jego zachowanie jest dalekie od poprawnego z oczywistych względów"
Właśnie to robisz, bo to nie żadne blokowanie samochodów, to jest po prostu stanie LEGALNE na chodniku, a samochodu w tych sytuacjach nie powinno w ogóle tam być i tutaj się kończy dyskusja.

Mam nadzieję, że tak samo będziesz bronić złodzieja i kogoś kto go próbuje zatrzymać xDDD Standard ten sam.

2

@Starrk
Szedł ulicą by pokazać idiotyczną argumentację ludzi jeżdżących po chodniku i zrobił to raz xD
" a nie staje za autem uniemożliwiając wyjazd."
Stanie na chodniku jest nielegalne i złośliwe?

"Poza tym tak jak pisałem zwraca się do wszystkich w chamski sposób."
Haha, pokaż te nagrania xD
Ciężko nie odzywać się w chamski sposób jak ktoś go popycha i próbuje rozjechać świadomie na chodniku.

0

@Starrk święty nie jest bo?

10

Już nie tylko miasto ale i zieleń miejska się uwzieła na patologie.
Straszne jest to, że jedynym sposób na patologie by przestrzegała przepisów to stawianie słupków.
Jak oni sobie teraz poradzą z przejściem 100 metrów :/?


16

i tak to się żyje w Polsce xDD


5

co tam, niech bogaci dalej latają sobie prywatnymi JET'ami, mają samochody za miliony a Ty plebsie jedź PKS'em którego nie ma lub z buta


4

służbowa biała skoda octavia na autostradzie:


2

@FanVictoraIbarbo
ile razy łapią kogoś po n'ty raz kierującego bez uprawnień?
Bezwzględnie więzienie.
Tym bardziej taki śmieć co nawet widać, że nie odpuszcza tylko jedzie na czołówe.

20

to powinno być usiłowanie zabójstwa i bezwględne więzienie za takie coś.
Jedziesz sobie spokojnie i taki idiota Ci wyjedzie zza wzniesienia, ciężko coś zrobić


0

@ACMaldini3
xD po prostu działam społecznie i również zgłaszam.
Cieszy mnie walka z patologią.

16

Onlyfans - Fagata xD


0

@Hosh
Jak już jeżdżę z wielką niechęcią do Warszafki samochodem to zawsze stosuję i się sprawdza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?