3

Ale by były jajca jakby Izrael wygrał ~12 pkt przewagi dzieki Polsce

1

Uczciwie, swiat uratowany

2

Rzygam jak widzę tą flagę

0

Izrael z 300 pkt dostanie?

1

0 dla @Comentateiro :D

3

0 points klasyka xDDDDDDDD

1

To co, Wielka Brytania 0 pkt od widzów jak co roku xD?

2

@NeroTFP1
Nie no my mamy duzo ludzi za granicą i zawsze mamy dobry wynik.
Może jie taki jak Izrael i Ukraina ale zawsze wysoko

0

Piękny wynik, wygrać nie wygramy ale i tak patrząc na to, że od jury zawsze w pizdę byliśmy xD

2

Za zabory, 12 pkt od Austrii!!!!!!!!@@@@@@@@@@

1

@aspr1me bez szans z Bułgaria i Izraelem od.telewidzow

2

10 od litwy!!!!!!!!@@@@@

0

1 pkt wielka Brytania. :D

0

@Pawlak1992 Szpak był wysoko

4

Beka z wielkiej Brytanii, xD
Gówniany wynik jak rok temu

2

Braun potrzebny na już

0

Sikorski w polskim jury xDDDD

0

@Piotrek1993 niee, Szpak był wysoko

1

@Comentateiro wycofuje, robota Tuska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

8 pkt z Australii :Oooo

6

0 od Ukrainy, klasyka xDDD
10 dla Izraela

0

12 pkt dla Ukrainy, jeest

0

Mam nadzieje że 12 naszych punktów dla braci z Ukrainy

3

największe gówno tegorocznej eurowizji?
Wielka Brytania :D

0

verka serduchka Tak

1

Cha Cha Cha Finaldii też było pojebane :D

0

co tam z tyłu się dzieje xD

0

Pamiętajcie, że w Polsce możemy głosować na numer 3 Izrael lub 7 Ukraina

1

dla osób, które nie wyłapały błędu realizacji podczas występu Czechów


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?