draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale by były jajca jakby Izrael wygrał ~12 pkt przewagi dzieki Polsce
1
Uczciwie, swiat uratowany
2
Rzygam jak widzę tą flagę
0
Izrael z 300 pkt dostanie?
1
0 dla @Comentateiro :D
3
0 points klasyka xDDDDDDDD
1
To co, Wielka Brytania 0 pkt od widzów jak co roku xD?
2
@NeroTFP1
Nie no my mamy duzo ludzi za granicą i zawsze mamy dobry wynik.
Może jie taki jak Izrael i Ukraina ale zawsze wysoko
0
Piękny wynik, wygrać nie wygramy ale i tak patrząc na to, że od jury zawsze w pizdę byliśmy xD
2
Za zabory, 12 pkt od Austrii!!!!!!!!@@@@@@@@@@
1
@aspr1me bez szans z Bułgaria i Izraelem od.telewidzow
2
10 od litwy!!!!!!!!@@@@@
0
1 pkt wielka Brytania. :D
0
@Pawlak1992 Szpak był wysoko
4
Beka z wielkiej Brytanii, xD
Gówniany wynik jak rok temu
2
Braun potrzebny na już
0
Sikorski w polskim jury xDDDD
0
@Piotrek1993 niee, Szpak był wysoko
1
@Comentateiro wycofuje, robota Tuska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
8 pkt z Australii :Oooo
6
0 od Ukrainy, klasyka xDDD
10 dla Izraela
0
12 pkt dla Ukrainy, jeest
0
Mam nadzieje że 12 naszych punktów dla braci z Ukrainy
3
największe gówno tegorocznej eurowizji?
Wielka Brytania :D
0
verka serduchka Tak
1
Cha Cha Cha Finaldii też było pojebane :D
0
co tam z tyłu się dzieje xD
0
Pamiętajcie, że w Polsce możemy głosować na numer 3 Izrael lub 7 Ukraina
1
dla osób, które nie wyłapały błędu realizacji podczas występu Czechów