draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ale tablet xDD
3
@Mario96w
Nie wiem, mi tam ta wodoodporność i pyłoodporność niepotrzebna jest.
Od dobrych 10 lat jadę na dwóch telefonach, prywatny i służbowy w warunkach budowy.
Pomimo starań, nigdy nie udało mi się wpieprzyć żadnego telefonu do wody :D
30
to akurat super decyzja Unii Europejskiej, tak samo jak z USB C.
Mogliby tylko dodać jednakowy standard tych baterii by nie trzeba było kupować oryginalnej baterii Apple lub Samsunga
1
dzień dobry xD
0
@maroon Są w Europie cywilizowane kraje, gdzie parkowanie nielegalne nie występuje i jest ostro penalizowane.
W Polsce jak i takim Rzymie panuje patologia, tyle.
1
klasa
0
@maroon
Bo jest armagedon i wolę porównywać się do krajów cywilizowanych pod tym kątem a nie patologii
0
@maroon co mnie obchodzi Rzym?
Mogę Ci wrzucić z Kopenhagi, sens ten sam
0
@maroon
Dokładnie
https://x.com/i/status/2045848821461106842
0
Zawsze to samo, parkingi są, ale żal dupę sciska by zapłacić i mendy niszczą infrastrukturę parkując nielegalnie
31
To tym bardziej pokazuje jakim genialnym trenerem jest Flick, dodatkowo styl gry, widowiskowosc
6
Oj trudne się wylosowało, ale chyba dacia bo juz jest na pasach
5
w końcu jest odcinek z patocelebrytką Pazurą.
Widać pozytywny trend bo powstaje coraz więcej kanałów na yt i fanpegów. Ludzie zarabiają hajs na tych bezmózgach :D
I policja coraz częściej wlepia 1500zł i 8pkt, coś pięknego
Pazurowa 300 metrów dalej ma firmę i ciężko przejść, tak jest z tym całym wygodnym życiem.
2
@maroon staramy się i tak redukować koszty ale psiecko kosztuje.
Niestety nie stać nas na psiego behawiorystę.
7
@Comentateiro żona nagrała filmik o kosztach utrzymania naszego psiecka.
Niestety jest to jeden z powodów braku pieniędzy na bombelka
0
@Comentateiro jesteś ojcem tego dziecka???
1
Nieźle, laska o której napisali, ze sie zgubiła komentuje na Facebooku, ze została wywalona z domu przez matkę.
I dodatkowo matka tej laski to komentuje xD
0
szkoda że Donald Tusk lub Kaczyński nie przyjdą na taką długą rozmowę do kanału zero.
Kaczyński pewnie by wypadł beznadziejnie bo to już dziadek, ale Tuska bym z chęcią posłuchał bo pewnie by dobrze wypadł
0
@Deviler oczywiście, nagrywam i zgłaszam na uprzejmiedonosze.net Czerpie najwyższą przyjemność z każdego donosu i informacji zwrotnej o ukaraniu mandatem.
1
50 tysięcy ogląda live z prezydentem Nawrockim, sporo
0
@partymaker
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem i obrażasz.
0
@partymaker Naucz sie czytać ze zrozumieniem.
0
@partymaker
Przecież literalnie napisałem, że wyprzedzam prawym pasem gościu.
0
nagminne w Polsce przyspawanie do lewego pasa,
Często jeżdżę na odcinku A1 przy Częstochowie i jest to nagminne.
Zdarzają się przypadki, że długimi światałami takie osobniki dają po lusterkach jak się ich prawym wyprzedzi
7
piękny pokaz państwa. przez fakt posiadania znajomości z władzą nikt go nie tyka
3
Jak ten mem z lwem:
Gdzie to wypierdolić?
2
Powinien dla beki po golu skończyć mecz xDDDDD
0
Gol imienia SREALU
0
Jeeeeeeesy jruwaaaaaaaaas
0
Perez już wkurwiony bo nie za to zapłacił