La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

2

średni Niemiec wciąż 2x bogatszy niż średni Polak.
Może gdyby nie fakt, że ominął nas przemysłowo 19 i 20 wiek i dopiero jesteśmy wolni od lekko ponad 30 lat to byłoby lepiej.
Ale i tak rozwój, szczególnie po dołączeniu do UE jest ogromny


0

@draxidox a pomyśleć co by było gdyby gospodarka nie stanęła w ostatnich latach, szczególnie podczas wielkiej zarazy xD

0

@ranger3120 @draxidox ma o to dalej pretensje do Tuska

0

@ranger3120 przecież w covidzie nasza gospodarka poradziła sobie jako jedna z najlepszych w UE.

2

@draxidox a ile kasy zostało przepieprzone na głupoty jak wybory, maseczki, respiratory, szczepionki które zostały zamówione na zapas a teraz sobie zalegają w magazynach, zamykanie ludzi w domach? może i wyszliśmy nienajgorzej, ale mogło być zdecydowanie lepiej gdyby nie to

0

@ranger3120
Każdy jest teraz sową minerwy, która wylatuje o zmierzchu, Polska chciała być jak inne kraje i średnio poradziła sobie lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?