1

@Danny Gaucho Dziwię się dlaczego ten film dostał 5 złotych malin. Według mnie bardzo dobra część. Może nie ten poziom, co 1 i 2, ale klimat dobry.

0

@Szicek10 Teraz się już tego nie dowiemy, ale uważam Tottenham jako najsłabszy klub z Półfinałów i do tej pory się dziwię, że przeszli Ajax.

1

@Bykunn Widocznie za młody jesteś żeby to pamiętać, ale jak rządziło PO, to TVP też wybielali Rząd i robili nagonkę na opozycję.

7

@Rewolucja123 On i Arthur to pomoc na lata.

0

@Rewolucja123 To że mu Messi odda karnego, to jeszcze nie znaczy, że Ter Stegen będzie chciał go wykonywać.

2

@jeyx77x Z tym, że Adama jest lepszy od Munir to się nie zgadzam, bo El Haddadi dość fajnie sobie radził w słabszych klubach jak np Alaves, to piłkarz który dużo bardziej pasuje do La Liga niż Adama o którym się po długim czasie usłyszało, bo strzelił 2 bramki City. Poza tym ma wygląda jak dużo słabsza wersja Lukaku i jeszcze na skrzydle. Dzikiem z postury i z szybkości jest, ale nie pasuje nawet do średniaka Hiszpańskiego.

0

@Rewolucja123 Ona jest 10 lat starsza od Pique? Wygląda jakby była 10 lat młodsza...

0

@jeyx77x W Barcelonie byli lepsi od Traore, którzy sobie nie poradzili. Może zrobi lepszą karierę niż Bojan czy Cuenca, ale Crackiem nie będzie.

0

@Janiama Wreszcie jakiś głos rozsądku.

2

@czółkovsky "Mam nadzieję, że De Jong nie przychodzi na moje miejsce, ponieważ jest ono zajęte."

8

@Odesseiron Czyli Ty?

10

@DaPi W którym momencie?

0

@bartoszekkk Złamany mostek to najmniejszy możliwy uraz, bo mógł złamać kręgosłup.

0

@rademenes Z 9-8 najwięcej przeciwko Sevilli ma.

0

@RonaldoR9 Z Owena w wieku 28-30 lat już nie było, co zbierać.

3

Lahoz to dzban nad dzbanami. Nie cierpię tego sędziego.

8

Nawet jak nie osiągniemy pozytywnego wyniku z Sevillą, to jestem pozytywnie nastawiony w tym sezonie do składów jakie wystawia Valverde.

1

@DaPi Mamy Październik, a nie Kwiecień czy Maj...

1

@matijas Ja też nie jestem jakimś mistrzem, ale kilka razy udało mi się wygrać 1 ligę w 19. Według mnie za słabo grasz w obronie. Nie raz przeciwnicy z 1 ligi są mniej wymagający niż z 2-3 ligi. W 20 jeszcze nie grałem w sezony online.

6

@BigShaq Jak tylko zobaczyłem zdjęcie Kroosa, bo przeglądałem od dołu to już wiedziałem, że jest kontuzjowany. Ktoś kto jest odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne w Realu powinien stracić pracę i tyle.

0

@EldoradoHaze Ja jutro idę do rodzinnego, bo coś mi twarz spuchła. Pewnie mnie skieruje do dentysty. Olewałem bóle, to teraz nie mam wyboru.

8

Dla tych, co narzekali. Mecz Eibaru z Barcą 19 Pażdziernika na Eleven.

1

James zasłużył na tego gola jak mało kto.

0

@Vxb93 Już kiedyś puszczali XD

0

@msmsms Masz fantazję...

1

@msmsms Zwierzęta są dużo bardziej odporne na kleszcze niż ludzie, ale żeby się upewnić, to najlepiej u weterynarza.

3

@PawelLeo Mówił jak mówił, ale wszystko się zmienia. @KamQiX Wydaję mi się, że Guardiola by chciał wrócić, ale nie jest w dobrych relacjach z zarządem.

0

@Sznejk Myślę, że jak nie będzie miał żadnych kontuzji, tak jak do tej pory, to przebije VV, który ma 536 rozegranych spotkań.

0

@Rewolucja123 Przedostatnim punktem mnie przekonał.

6

@LODOMIR Neuer ma chyba jakieś nagie zdjęcia Loewa i szantażuje go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?