@Janiama Ibra się już nie nadawał na poziom Europejski i on o tym dobrze wiedział. Przeciętniacy pokroju Giovinco czy Veli są w tamtej lidze gwiazdami, to Ibra jako była gwiazda będzie tam tym bardziej błyszczał.
@AmigoBlancos Co jak co, ale powinien zagrać 1 zawodnik w ataku z podstawy, bo Vinicius czy Vazquez to żadna gwarancja goli. Pewnie wejdzie Hazard, Benzema do ratowania wyniku.
@Rewolucja123 Jeszcze jest Perez, który w tym praktycznie nie zawodził jak grał. No może ostatnie spotkanie z Granadą... Ale tam praktycznie cały zespół zagrał kaszanę.
@Barca_Big_Moment Ronaldo za te sukcesy, to powinien mieć zapewnioną ZP, nagrodę UEFA i FIFA Best do końca kariery i jeszcze przez 2 lata po zakończeniu kariery :D
@JohnA Suarez przepuszcza te piłki, bo wie, że jego przyjęcie jest na kiepskim poziomie. Czasami mógłby sobie darować, bo takie coś można zrobić raz na 8 spotkań, a nie 8 razy w meczu.
Nie podoba mi się wpychanie na siłę Roberto. Valdek postanowił zrobić z Semedo podstawowego PO? Ok. Dzisiaj by się przydał De Jong do podstawy, bo jest najlepszym pomocnikiem w kadrze.
Messi nawet jak miał najsłabsze lata w Barcy, to i tak zasługiwał na ZP, a po takim sezonie jak ostatnim, to był według mnie pewniakiem. Nawet powinien otrzymać nagrodę UEFA, ale 1 gorszy mecz mu tą nagrodę odebrał. Słabszy mecz, gdzie i tak mógł mieć spokojnie 2 asysty. Rok temu był 5 w ZP, a rozegrał lepszy sezon z dubletem niż Ronaldo pierwszy sezon w Juve, a teraz Ronaldo pewnie będzie w 3. Lewy kiedyś dobrze podsumował te plebiscyty La Cabaret.
@Kapitan hawk Uważaj, bo się znowu popłaczesz, a ja dla Ciebie chusteczek nie mam. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz się o to, że ktoś się czepia usera, który wywołuje swoimi wpisami niepotrzebne kłótnie. 40 letni facet dał się jak dziecko wciągnąć w sieć internetowych trolli i uważa, że kibice chcą porażek swojego klubu. Dobre :D Ciekawe który?
0
@Mns21 Jak już coś to szczękę. Twarzy się chyba nie da złamać :D
0
@Janiama Ibra się już nie nadawał na poziom Europejski i on o tym dobrze wiedział. Przeciętniacy pokroju Giovinco czy Veli są w tamtej lidze gwiazdami, to Ibra jako była gwiazda będzie tam tym bardziej błyszczał.
0
@AmigoBlancos Co jak co, ale powinien zagrać 1 zawodnik w ataku z podstawy, bo Vinicius czy Vazquez to żadna gwarancja goli. Pewnie wejdzie Hazard, Benzema do ratowania wyniku.
0
@Rewolucja123 Jeszcze jest Perez, który w tym praktycznie nie zawodził jak grał. No może ostatnie spotkanie z Granadą... Ale tam praktycznie cały zespół zagrał kaszanę.
0
@Colon Madero z Biedry i żaden inny :d
29
Fati Griezmann Dembele. Wczoraj się Suareza nie dało oglądać.
4
@Barca_Big_Moment Ronaldo za te sukcesy, to powinien mieć zapewnioną ZP, nagrodę UEFA i FIFA Best do końca kariery i jeszcze przez 2 lata po zakończeniu kariery :D
3
Komentarz usunięty
3
@woro1 Nie wyglądało, to na ironię czy sarkazm.
0
@Sabrina_spellman Dopisz jeszcze -wolenie zimnego piwa od ciepłego. Te punkty, co podałeś, to punkty prawdziwego Polaka, a nie grzechy.
0
@woro1 Ciekawe gdzie takie brednie czytałeś?
0
@JohnA To wygląda żle u piłkarza grającego w średniaku Europejskim, a jak chodzi o jeden z najlepszych klubów na świecie, to jest według mnie dramat.
0
@JohnA Suarez przepuszcza te piłki, bo wie, że jego przyjęcie jest na kiepskim poziomie. Czasami mógłby sobie darować, bo takie coś można zrobić raz na 8 spotkań, a nie 8 razy w meczu.
1
@ViscaBarca123 W tym sezonie chcę oglądać więcej spotkań z nim w składzie i jego gry.
2
Suarez gra tylko dla tego, bo jest kolegą Messiego.
0
Jesteś taki dobry jak twój ostatni mecz.
0
@Triv44 Messi według transfermarket ma już 6 ZP.
0
@Mns21 2024 Camp Nou! Było by super.
3
Nie podoba mi się wpychanie na siłę Roberto. Valdek postanowił zrobić z Semedo podstawowego PO? Ok. Dzisiaj by się przydał De Jong do podstawy, bo jest najlepszym pomocnikiem w kadrze.
0
@Janiama Czas Rakitica się tutaj kończy.
0
@Esteban_ Głosowaniem na kolegów, gdzie się nie mieścili do TOP 20? Racja.
5
Messi nawet jak miał najsłabsze lata w Barcy, to i tak zasługiwał na ZP, a po takim sezonie jak ostatnim, to był według mnie pewniakiem. Nawet powinien otrzymać nagrodę UEFA, ale 1 gorszy mecz mu tą nagrodę odebrał. Słabszy mecz, gdzie i tak mógł mieć spokojnie 2 asysty. Rok temu był 5 w ZP, a rozegrał lepszy sezon z dubletem niż Ronaldo pierwszy sezon w Juve, a teraz Ronaldo pewnie będzie w 3. Lewy kiedyś dobrze podsumował te plebiscyty La Cabaret.
8
@msmsms To jest słaby troll.
0
@Kapitan hawk A co ma dorosłość do tego? Śmieszy mnie fakt, że chłop niby po 40 kłóci się z internetowymi trollami.
0
@Kapitan hawk Uważaj, bo się znowu popłaczesz, a ja dla Ciebie chusteczek nie mam. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz się o to, że ktoś się czepia usera, który wywołuje swoimi wpisami niepotrzebne kłótnie. 40 letni facet dał się jak dziecko wciągnąć w sieć internetowych trolli i uważa, że kibice chcą porażek swojego klubu. Dobre :D Ciekawe który?
0
@Kapitan hawk Zgasiłem to ja Ciebie, że się popłakałeś i skarżyłeś do moderacji.
4
@Kapitan hawk A może udawanie rycerzyka tej strony i wieczne czepianie się kibiców Realu przebywających na tej stronie hm?
3
@Kapitan hawk Akurat on często szuka atencji i poklasku, bo tam kiedyś udało mu się kopać piłkę i przez to uważa się za najmądrzejszego.
25
@Janiama Znowu zaczynasz gównoburzę? Skończ, bo to jest już nudne.
1
@masq Najwięcej bramek w LM, najwięcej bramek w LL, Mistrz Hiszpanii. No i to chyba starczy.