0

@Rewolucja123 Kręgosłup z gumy...

0

@_catalan Luis Suarez 0.

10

@krajana Jakbyś kiedykolwiek oglądał Griezmanna w Atleti czy Reprezentacji, to byś wiedział, że Antoś nigdy wybitnym dryblerem nie był i taki jest jego styl gry.

0

@Suzu Ta osoba, która tak miała, to raczej nie ma mięśni lub dopiero zaczyna przygodę z piłką.

4

Hazard cały mecz niewidoczny.

0

@Gregsky10 Kto?

0

@hoeniker Co ty masz do Liverpoolu? Przecież wygrali...

3

@Barca17griezz10 Ja mam, tak ze sprzątaniem.

0

@AmigoBlancos Hazard Benzema Vazquez. Trio na derby Madrytu.

1

Komentarz usunięty

0

@Ratamahatta Już nie tacy jak on się spalili ocenimy go jak będzie grał w Realu.

0

@Imperius1992 Nie, ale pisanie głupich komentarzy pod wpływem emocji czy czegoś innego jest zły.

0

Wynik poszedł w świat na IO w 2020 roku będziemy grać. Trzeba pogratulować Słowenii. Życzę im żeby wygrali z żabojadami.

1

Drażni mnie starszy Drzyzga niby obiektywny, a wylicza błędy Leona, Nowakowskiego i każdego innego zawodnika, a Fabian gra dobrze... Niech wreszcie oceni grę syna, co ma kiepski serwis i psuje mnóstwo sytuacji, a jak zszedł to gra ruszyła.

1

Tak się cieszyłem, że Słoweńcy wywalili Ruskich, ale by się nam łatwiej grało z Ruskimi..

1

Sukces z 2009 nie był nam pisany, ale za rok IO i tam damy z siebie wszystko. Coś nam ME nie leży.

9

@Imperius1992 Najlepiej ty zakończ na tej stronie.

0

@Encore W Realu w pierwszych sezonach strzelał też ładnie, a teraz raz w roku na 100 prób coś wejdzie i tyle.

0

@michaleu Jeszcze 85 letniej sąsiadzce zakupy robił ehh...

0

@R10marquez Jak zarząd będzie winny powinien się jak najszybciej podać do dymisji.

0

@R10marquez Zobaczymy czu mu się w ogóle coś należy, bo mam wątpliwości.

0

@Chwytliwy Aż przypomina mi się jak się to z 12 lat temu oglądałem i mnie starszy brat uprzedził, że to udawane...

4

@Jakchcesz To niech sobie lew zamiast antylopy zje np jakieś roślinki.

1

@Rewolucja123 Proszę Cie. Nie pisz tutaj o swoich fantazjach. :d

0

@EldoradoHaze No, jak czym? Jak prawdziwy mężczyzna gołą przepoconą girą.

0

@Drzakubs Nie wyczułeś/wyczułaś mojej ironii? Ale mówiąc już, tak na serio. Niech każdy je, co chce, ale żeby, to tylko było legalne.

15

@Drzakubs Przecież one też chcą rosnąć i jakieś uczucia na pewno mają. Chciałbyś być rośliną i żeby ktoś Ciebie zjadł? :d

4

@Drzakubs No, właśnie. To odżywiajmy się energią słoneczną, bo roślin też nie powinno się jeść.

64

@Sabrina_spellman A czemu pomidorową nazywamy pomidorową, a nie wywarem ze zwłok pomidora?

0

@blazeq Jakby Atletico mogło, to zrobić, to by to dawno zrobiło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?