@Kapitan hawk Uważaj, bo się znowu popłaczesz, a ja dla Ciebie chusteczek nie mam. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz się o to, że ktoś się czepia usera, który wywołuje swoimi wpisami niepotrzebne kłótnie. 40 letni facet dał się jak dziecko wciągnąć w sieć internetowych trolli i uważa, że kibice chcą porażek swojego klubu. Dobre :D Ciekawe który?
@Odesseiron Chłopie... Mnie nie interesują jacyś ludzie, co nawet się na tym nie znają. Po prostu napisałeś jakbyś miał z tym jakiś problem i próbował poraz kolejny wszystkich wsadzić do jednego wora.
@Xavinho54 Brak talentu... Żeby chociaż w Reprezentacji był 1 zawodnik na dowolnej pozycji z 1/3 talentu Lewego... Jak Robert to dobry kopacz, to Suarez obecnie to jest poziom orlika.
Do czego to doszło, że zdobycie nagrody przez najlepszego piłkarza na świecie, to zaskoczenie na miarę wyelminowania Ruskich w siatkówce przez Słoweńców...
@DaPi Ja wytrzymałem do rewanżu z Liverpoolem i tak myślę, że długo wytrzymywałem. Nawet często broniłem Valdka, bo były wyniki, a po meczu z Liverpoolem i Valencią coś pękło, a wcześniej uważałem, że nie jest tak, żle jak wiele osób mówiło, bo są wyniki.
@DaPi Puyol był charyzmatyczny, ale nigdy nie podważył koncepcji żadnego trenera. On po prostu był kapitanem/piłkarzem i robił to co do niego należało. No, chyba, że Valverde by wyprowadził z równowagi nawet, tak cierpliwą osobę jak nasz były kapitan.
0
@Kapitan hawk A co ma dorosłość do tego? Śmieszy mnie fakt, że chłop niby po 40 kłóci się z internetowymi trollami.
0
@Kapitan hawk Uważaj, bo się znowu popłaczesz, a ja dla Ciebie chusteczek nie mam. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz się o to, że ktoś się czepia usera, który wywołuje swoimi wpisami niepotrzebne kłótnie. 40 letni facet dał się jak dziecko wciągnąć w sieć internetowych trolli i uważa, że kibice chcą porażek swojego klubu. Dobre :D Ciekawe który?
0
@Kapitan hawk Zgasiłem to ja Ciebie, że się popłakałeś i skarżyłeś do moderacji.
4
@Kapitan hawk A może udawanie rycerzyka tej strony i wieczne czepianie się kibiców Realu przebywających na tej stronie hm?
3
@Kapitan hawk Akurat on często szuka atencji i poklasku, bo tam kiedyś udało mu się kopać piłkę i przez to uważa się za najmądrzejszego.
25
@Janiama Znowu zaczynasz gównoburzę? Skończ, bo to jest już nudne.
1
@masq Najwięcej bramek w LM, najwięcej bramek w LL, Mistrz Hiszpanii. No i to chyba starczy.
0
@Odesseiron Tak, bo ty tak piszesz... Klopp będzie jeszcze w Liverpoolu najmniej do 2022 roku.
0
@Odesseiron Chłopie... Mnie nie interesują jacyś ludzie, co nawet się na tym nie znają. Po prostu napisałeś jakbyś miał z tym jakiś problem i próbował poraz kolejny wszystkich wsadzić do jednego wora.
0
@Bykunn Mi się tam podoba, ale trochę przesadziła. Piękna kobieta po 30 , wygląda na 22 lata, a w GOT na 18.
4
@Odesseiron To chyba mówisz o sobie.
0
@Rewolucja123 Bez biustonosza w koszulinie do pępka z cycem na wierzchu...
3
@kolo123 Ale go nie było w pierwszej drużynie i do sezonu 2013 2014 kisił się w Barcy b.
1
@kolo123 Roberto w tamtym czasie nawet nie grał w pierwszym zespole.
0
@Xavinho54 Brak talentu... Żeby chociaż w Reprezentacji był 1 zawodnik na dowolnej pozycji z 1/3 talentu Lewego... Jak Robert to dobry kopacz, to Suarez obecnie to jest poziom orlika.
0
@DaPi No, a jak innaczej. Ja to mam imię po aktorze Danielu Olbrychskim. Tak mi zawsze powtarzał ojciec, bo to jego ulubiony aktor jest :D
3
@koksik2700 To są hormony dające takie umiejętności gry w piłkę? Gdzie można takie kupić? Też bym wziął...
1
@danio1899 Żarty żartami, ale to jest legenda Wisły i Ekstraklasy. Może nie poziom Europejski, ale na Polską ligę idealny.
0
@mientusek1407 Siebie.
0
Wracając do Ekstraklasy... Jak myślicie Brożek może już przejść do zagranicznego klubu czy jest młody i jeszcze ma czas?
0
Do czego to doszło, że zdobycie nagrody przez najlepszego piłkarza na świecie, to zaskoczenie na miarę wyelminowania Ruskich w siatkówce przez Słoweńców...
0
Ta prezenterka gali FIFA, to typowa dziewczyna z ADHD. Momentami przypominała mi koleżankę ze szkoły...
1
Już typowali Ruskich do Półfinału z nami przed 1/8, a Słowenia się po nich przejechała jak po maśle.
1
@Kredon Ramos 3 raz z rzędu się tam znajduje i to nie wiadomo dlaczego.
0
Leon się musi rozkręcić z serwisem.
0
@Sabrina_spellman Mnie właśnie śmieszy jak dają anglojęzyczne.
8
@BarcaInfo Nie zasłużyli na takiego piłkarza.
2
@Elosek Ty po prostu za dobry byłeś do tej roboty.
0
@DaPi Ja wytrzymałem do rewanżu z Liverpoolem i tak myślę, że długo wytrzymywałem. Nawet często broniłem Valdka, bo były wyniki, a po meczu z Liverpoolem i Valencią coś pękło, a wcześniej uważałem, że nie jest tak, żle jak wiele osób mówiło, bo są wyniki.
2
@DaPi Puyol był charyzmatyczny, ale nigdy nie podważył koncepcji żadnego trenera. On po prostu był kapitanem/piłkarzem i robił to co do niego należało. No, chyba, że Valverde by wyprowadził z równowagi nawet, tak cierpliwą osobę jak nasz były kapitan.