70

Ktoś się spina o to, że 16 latek jest wyceniany na 25 mln Euro, a Vinicius nie potrafi trafić w bramkę jest wycieniany na 70.

0

De Jong to zbawienie dla naszej pomocy. On i Arthur będą rządzić i dzielić przez conajmniej 10 lat u nas w pomocy.

104

Jak chłopak ma 16 lat i zalicza 2 bramki i asystę w 3 meczach La Ligi, to wiedz, że się coś dzieje.

0

@Commando I niech euforia jest i nie przerywaj jej.

0

@KamQiX Fati będzie miał tutaj status conajmniej Tello.

23

De Jong jest najważniejszym transferem tego sezonu i tu nie ma żadnych wątpliwości.

2

@Commando Munir nie miał 16 lat jak u nas strzelał i asystował.

0

Fati to jest nadzieja całego Barcelonismo.

0

Hazard to klasa światowa. On 2 akcjami zrobił więcej niż Vazquez i Vinicius od początku sezonu. Brazylijczyk ma szansę, bo jest bardzo młody, ale Hiszpan pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

Po bramce Viniciusa chciałem powiedzieć, że do 30 razy sztuka, ale jednak nie.

0

Vinicius to niech już lepiej nie strzela.

0

Ramos trzyma poziom z poprzedniego sezonu.

0

@Chwytliwy Zidane ma wreszcie argumenty żeby stawiać na Benzemę, ale nawet jak nie miał, to i tak na niego stawiał. Transfer Jovica by niepotrzebny.

0

@Chwytliwy Hazard na pewno będzie grał, ale wątpię, że Mendy, Militao i Jovic będą grali kosztem Marcelo, Ramosa i Benzemy (szczególnie, że ten ostatni jest w świetnej formie]

2

@koszol Nie 2 gole, ale od kiedy odszedł Ronaldo, to praktycznie cały czas strzela i gra na bardzo dobrym poziomie. Nie wykonuję karnych, a pewnie tych bramek miałby więcej.

0

@insp1re Lewy w formie>Aguero w formie. To jest tylko moja opinia.

0

Benzema obecnie jest serio gdzieś na Topie napastników. Śmieszkować z niego można, ale obecnie jest na poziomie Aguero i trochę mu brakuje do Lewandowskiego.

10

@Odesseiron Jest jeszcze jedna dobra. Nie pisz głupot w internecie.

6

Komentarz usunięty

0

@jeyx77x Roberto ma dłuższy staż+ jest wychowankiem, a to niestety jest spory atut. Poza tym już należy do grona kapitanów.

0

@YNS Ja od tego nie jestem żeby Ci zabraniać.

6

Kto według was powinien być kapitanem jak Messi skończy karierę. Ja tam bym za Ter Stegenem.

0

@barcelonaLM Mam jedno pytanie do kibiców Realu. Gdzie jest to stawianie na nowych? Przecież gdyby Modric nie był kontuzjowany, to by dzisiaj grał za Jamesa.

0

@YNS To tak jak dla ciebie tej...

1

@ngif Tylko 10? A dlaczego nie przez 30?

1

@Danny Gaucho 10 lat temu to Beckham był już bardziej znany z innych rzeczy niż boiskowych. Owen już nie był taki dobry i nie grał w Reprezentacji. Scholes też już nie grał w Reprezentacji. Jedynie Lampard, Terry, Ferdinand, Cole i Gerrard i Rooney mogli coś zdziałać.

0

@Jonyx Ostatnio często jest do zmiany, to już nie ten sam zawodnik co kiedyś.

2

@sebasek99 Ta w niebieskim jest do Julii Wieniawy podobna dosyć.

0

@krzychu1526 Pójdę w niedziele, bo jeszcze dzisiaj i w sobotę nagrzeszę :D

0

@Encore "Krzynówek z lewej nogi aj gol gol goool! Teraz chyba nie damy wydrzeć sobie tego remisu! Czekał Ricardo, a ten kropnął w sposób niesamowity!" Jeszcze Szpaku był w formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?