@norbi77 W Fifię przynajmniej zawodnicy się nie poruszają jak kłody i oddają naturalne strzały. W Pesie gola się da tylko strzelić z 10 metrów, bo jak się próbuje strzelać z dalszych odległości, to piłka leci dobre kilka metrów nad bramką. @Messibestplayerintheworld to wy jesteście fanboyami PESa ,bo Barcelona ma z nimi kontrakt, a tak, to pewnie byście nawet na tą grę nie spojrzeli.
@LuisSalvano Tym bardziej jak gardzi swoim obecnym klubem/pracodawcą nie ma miejsca dla niego w Barcelonie. Nawet nie trzeba wspominać wcześniejszych jego wybryków.
@Grzesior667 "Przez chore wymysły rządu USA." Możesz to rozwinąć? Może zaraz napiszesz, że Amerykański rząd nakazał atak na samych siebie, żeby mieć pretekst.
@Katalonbar Akurat nawet jak Barca czy Real gra z Eibarem, to mecz jest oglądany przez większą liczbę osób niż taki Sevilla-Betis. Więc trochę dziwnie robi Eleven. Mecze Barcy nawet z ogórkami przyciągają więcej osób niż ciekawsze mecze.
@Jakchcesz Za mało było misji przeciwko Nilfgardowi o to mi chodzi. Raz im można było wpieprzyć w misji pobocznej z Rochem. Poza tym widać dużo większą niechęć Redańczyków do głównego bohatera niż Nilfgaardu. A jeszcze w 2 części Geralt siepał czarnych masowo i byli wrogami.
Wracając do Wiedzmina 3. Genialna gra do tej pory, a już ponad 4 lata po premierze, ale wkurza mnie, że Redzi zrobili z agresora, okupanta tych dobrych, a z Redańczyków tych złych. Radowid oszalał i jest zły, a Cesarz Nilfgaardu jest dobry i opiekuńczym ojcem.
@FCBwojtek Dziewczyny podobno bardziej ciągnie do chłopaków niż odwrotnie, ale fakt jedna założy bluzkę z dużym dekoltem, spódniczkę i już ma powodzenie. Z twarzy średnia, ale ubrała mini i jest laską.
@krzychu1526 Ja tam lubię nudle, ale najbardziej te z Knorra, a tak na serio, to ciężko te dzisiejsze nastolatki zrozumieć, czy to jest wina rodziców lub czegoś innego.
@LuisSalvano Zachowanie rodem z podstawówki, a nawet wczesna podstawówka 1-2 klasa. Wrogowie, wojny i inne przepychanki na stronie. Śmieszy mnie, że niby dorosły, a się kłóci o to kto ma rację. "Neymar tutaj wróci, czy to się komuś podoba czy nie." Dembele sobie nagrabił." Czytasz w ogóle, to co piszesz?
@DaPi Mniej więcej znam życiorys tej postaci. Duży wpływ na jego zachowanie miał ojciec Pottera, który mu dokuczał w latach szkolnych i cała ta szkolna banda. Nie pamiętam już jak się nazywali, ale coś takiego było.
@DaPi Kiedyś się tym bardziej interesowałem ale praktycznie od początku wiedziałem, że będzie jedną z najważniejszych postaci. Udawał takiego prostaka i chama, ale od zawsze pomagał Potterowi. Szkoda, że aktor, który grał Snapea nie żyje :(
@LuisSalvano Próbujesz z siebie robić świętego, a nie jesteś lepszy od tych, których uważasz za mafię na tej stronie. Skoro widzisz, że drażnisz innych swoim pisaniem, to po co brniesz w to dalej? To ty wcześniej dostałeś bana, a nie oni. Zachowujesz się jakbyś był na wojnie z użytkownikami, a w tej twojej wojnie nie ma zwycięscy, a mogą być tylko przegrani.
0
@Socjopata 3-4 dziewczyny spoko, bo reszta to już tak średnio.
0
@jeyx77x Za 4 lata skończy się umowa z Barceloną i zostaną z niczym.
0
@norbi77 W Fifię przynajmniej zawodnicy się nie poruszają jak kłody i oddają naturalne strzały. W Pesie gola się da tylko strzelić z 10 metrów, bo jak się próbuje strzelać z dalszych odległości, to piłka leci dobre kilka metrów nad bramką. @Messibestplayerintheworld to wy jesteście fanboyami PESa ,bo Barcelona ma z nimi kontrakt, a tak, to pewnie byście nawet na tą grę nie spojrzeli.
0
@kkbarca Gameplay PES może mieć co roku lepszy, a i tak nigdy nie dorówna Fifie, to jest jedynie gorsza wersja symulatora piłki nożnej.
0
@norbi77 Jak sobie ustawiłeś poziom początkujący lub amator, to nawet Alba przeskoczy Van Dijka.
1
@Striker Liverpool przez 2 sezony osiągnął więcej niż City i PSG przez 8.
8
@Odesseiron Atletico drugie xd. Finalista z 2018 i triumfator z 2019 za PSG i City...
0
@Chwytliwy Słabo to Messi grał z Romą, a z Liverpoolem zagrał na dobrym poziomie.
0
@LuisSalvano Tym bardziej jak gardzi swoim obecnym klubem/pracodawcą nie ma miejsca dla niego w Barcelonie. Nawet nie trzeba wspominać wcześniejszych jego wybryków.
3
@Colon A gdzie jest Every Breath You Take? Chyba największy przebój The Police.
0
@Grzesior667 Nie wiem gdzie takie bzdury czytałeś, czy sam to wymyśliłeś, ale się zastanów jak coś piszesz.
0
@Grzesior667 "Przez chore wymysły rządu USA." Możesz to rozwinąć? Może zaraz napiszesz, że Amerykański rząd nakazał atak na samych siebie, żeby mieć pretekst.
1
@Grzesior667 Bo Amerykanie mogli przewidzieć, że będzie zamach...
0
@bodzio10 Lepiej robić z Barcelony lepszą wersje Valencii niż lepszą wersje Bilbao.
11
@norbi77 Jakie 4 lata? To już trwa 30 lat.
2
@MarioVeB! Nie napinaj się tak, bo gumka w majtkach Ci pęknie.
0
@Katalonbar Akurat nawet jak Barca czy Real gra z Eibarem, to mecz jest oglądany przez większą liczbę osób niż taki Sevilla-Betis. Więc trochę dziwnie robi Eleven. Mecze Barcy nawet z ogórkami przyciągają więcej osób niż ciekawsze mecze.
1
@Rewolucja123 Nauczycielce trójkąciki w głowie.
0
@Jakchcesz Za mało było misji przeciwko Nilfgardowi o to mi chodzi. Raz im można było wpieprzyć w misji pobocznej z Rochem. Poza tym widać dużo większą niechęć Redańczyków do głównego bohatera niż Nilfgaardu. A jeszcze w 2 części Geralt siepał czarnych masowo i byli wrogami.
0
Wracając do Wiedzmina 3. Genialna gra do tej pory, a już ponad 4 lata po premierze, ale wkurza mnie, że Redzi zrobili z agresora, okupanta tych dobrych, a z Redańczyków tych złych. Radowid oszalał i jest zły, a Cesarz Nilfgaardu jest dobry i opiekuńczym ojcem.
0
@`Sin Łamało mnie jak oglądałem film, a teraz mi się już nie chcę spać.
31
@Grzesior667 Co jak co, ale nie wierzyć, że WTC to był zamach to śmiech na sali.
1
@FCBwojtek Dziewczyny podobno bardziej ciągnie do chłopaków niż odwrotnie, ale fakt jedna założy bluzkę z dużym dekoltem, spódniczkę i już ma powodzenie. Z twarzy średnia, ale ubrała mini i jest laską.
0
@Tom0VeB A póżniej są efekty uboczne, bo będzie wstyd się pokazać w szkole i pretensje, bo sprzedała zdjęcia nagie koledze, a ten pokazał innym.
1
@krzychu1526 Ja tam lubię nudle, ale najbardziej te z Knorra, a tak na serio, to ciężko te dzisiejsze nastolatki zrozumieć, czy to jest wina rodziców lub czegoś innego.
10
@LuisSalvano Zachowanie rodem z podstawówki, a nawet wczesna podstawówka 1-2 klasa. Wrogowie, wojny i inne przepychanki na stronie. Śmieszy mnie, że niby dorosły, a się kłóci o to kto ma rację. "Neymar tutaj wróci, czy to się komuś podoba czy nie." Dembele sobie nagrabił." Czytasz w ogóle, to co piszesz?
0
@DaPi Mniej więcej znam życiorys tej postaci. Duży wpływ na jego zachowanie miał ojciec Pottera, który mu dokuczał w latach szkolnych i cała ta szkolna banda. Nie pamiętam już jak się nazywali, ale coś takiego było.
0
@DaPi Kiedyś się tym bardziej interesowałem ale praktycznie od początku wiedziałem, że będzie jedną z najważniejszych postaci. Udawał takiego prostaka i chama, ale od zawsze pomagał Potterowi. Szkoda, że aktor, który grał Snapea nie żyje :(
1
@mauerinho zapomniał napisać literki "R" między Po i no :D
7
@LuisSalvano Próbujesz z siebie robić świętego, a nie jesteś lepszy od tych, których uważasz za mafię na tej stronie. Skoro widzisz, że drażnisz innych swoim pisaniem, to po co brniesz w to dalej? To ty wcześniej dostałeś bana, a nie oni. Zachowujesz się jakbyś był na wojnie z użytkownikami, a w tej twojej wojnie nie ma zwycięscy, a mogą być tylko przegrani.