@PawelLeo Mówił jak mówił, ale wszystko się zmienia. @KamQiX Wydaję mi się, że Guardiola by chciał wrócić, ale nie jest w dobrych relacjach z zarządem.
@Chwytliwy A zrobił to specjalnie czy nie? A to zresztą mało ważne. Ja jak przypadkowo zepsułem koledze klawiature to mu odkupiłem i on też powinien Ci odkupić lub dać kase na nowy.
Dla mnie najlepsi dzisiaj byli Ter Stegen, Vidal i Messi, a najgorsi to Semedo, Lenglet i Griezmann. Pewnie bym uważał, że Suarez był jednym z nasłabszych zawodników, ale kto w pierwszej połowie poza Ter Stegenem i Messim grał dobrze? Dobrze, że Luis się w LM przełamał, bo 1 bramka na sezon w LM to bardzo mało jak na tej klasy zawodnika.
Można śmiało powiedzieć, że jakby Vidal nie zmienił Busquetsa, to remontady by nie było. Dembele też dał dobrą zmiane, ale widać, że Griezmann się na tym LS dusi.
@Janiama A co Cie to obchodzi, co osiągnąłem w życiu? Przynajmniej nie robię z siebie wielkiego eksperta jak Ty. Znam osoby, co zrobiły podobne kariery w tym sporcie, co Ty i nie zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały.
@fajny_football Kto po nim nawala bez powodu, ten nawala, ale krytyka spada czasami nawet na Messiego. Więc dlaczego Suarez nie może być krytycznie oceniany jak gra poniżej poziomu? Nie liczę, że wróci do formy z czasów Enrique, ale liczę, żeby pokazał coś więcej niż od czasu do czasu jakiś ładny gol lub bezsensu przepuszczanie piłki 10 razy na mecz, słabe przyjęcie, kiepskie podania i zmarnowane sytuacje lub niechlujna próba przejścia obrońcy na ten sam sposób.
@Janiama Nie Ty będziesz o tym decydował czy może kandydować na Prezydenta czy nie. Jeśli @AmigoBlancos ma ukończone 18 lat, a pewnie ma, to może iść kandydować.
@AmigoBlancos Orły Górskiego? :D Mój tata jest 50+ i słabo pamięta tamte czasy, a on robiący w pieluchy pamięta? No, to nieżle... A dzisiaj pisał, że my nie możemy pamiętać czasów Pepa, bo mieliśmy po 10 lat. No, cóż ja miałem trochę więcej, ale niech mnie odmładza.
@AmigoBlancos Nie za dużo wymagasz? Przecież u nas według niego jest wszystko w elegancko, a my g....o wiemy, bo mamy po 18 lat i nie graliśmy w piłkę...
8
Dla tych, co narzekali. Mecz Eibaru z Barcą 19 Pażdziernika na Eleven.
1
James zasłużył na tego gola jak mało kto.
0
@Vxb93 Już kiedyś puszczali XD
0
@msmsms Masz fantazję...
1
@msmsms Zwierzęta są dużo bardziej odporne na kleszcze niż ludzie, ale żeby się upewnić, to najlepiej u weterynarza.
3
@PawelLeo Mówił jak mówił, ale wszystko się zmienia. @KamQiX Wydaję mi się, że Guardiola by chciał wrócić, ale nie jest w dobrych relacjach z zarządem.
0
@Sznejk Myślę, że jak nie będzie miał żadnych kontuzji, tak jak do tej pory, to przebije VV, który ma 536 rozegranych spotkań.
0
@Rewolucja123 Przedostatnim punktem mnie przekonał.
6
@LODOMIR Neuer ma chyba jakieś nagie zdjęcia Loewa i szantażuje go.
0
@fajny_football Guardiola jest tak za Barceloną, że nawet jakby przyszedł Brzęczek, to by złego słowa na niego nie powiedział.
1
@sebasek99 Powinna być wyższa ocena, bo najważniejsze jest jedzenie.
3
@masq Kosztem Busquetsa? Jeśli tak, to się zgadzam.
0
@Chwytliwy A zrobił to specjalnie czy nie? A to zresztą mało ważne. Ja jak przypadkowo zepsułem koledze klawiature to mu odkupiłem i on też powinien Ci odkupić lub dać kase na nowy.
0
@ArterkHD W sumie pierwszej dziewczyny się nie zapomina, ale o tamtej wolałbym sobie nie przypominać.
0
@FCB24 Alves nie wyrabia fizycznie, a reszta opcji nie do kupienia.
0
@KamQiX W klubie takich niema, bo nie wiadomo, co z Wauge.
0
@VenoM Niecelne podania i mnóstwo strat. Napewno lepiej zagrałby na PO, ale jakby miał od początku Dembele przed sobą.
1
Dla mnie najlepsi dzisiaj byli Ter Stegen, Vidal i Messi, a najgorsi to Semedo, Lenglet i Griezmann. Pewnie bym uważał, że Suarez był jednym z nasłabszych zawodników, ale kto w pierwszej połowie poza Ter Stegenem i Messim grał dobrze? Dobrze, że Luis się w LM przełamał, bo 1 bramka na sezon w LM to bardzo mało jak na tej klasy zawodnika.
23
Można śmiało powiedzieć, że jakby Vidal nie zmienił Busquetsa, to remontady by nie było. Dembele też dał dobrą zmiane, ale widać, że Griezmann się na tym LS dusi.
1
@Janiama A co Cie to obchodzi, co osiągnąłem w życiu? Przynajmniej nie robię z siebie wielkiego eksperta jak Ty. Znam osoby, co zrobiły podobne kariery w tym sporcie, co Ty i nie zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały.
4
@Janiama Współczuję, ale to nie powód by wylewać swoje żale tutaj. Masz 46 lat, a zachowujesz się jak zbuntowany 16 letni łebek.
2
@Janiama Terlecki nic nie wie, bo w piłkę nie grał, a ty grałeś i ma 18 lat.
0
@krzychu1526 Lewy na zakończenie kariery będzie za CR i Messim, to ma pewne.
9
@Danny Gaucho No, jak się rzuci kobietę na łóżko i ta uderzy głową o ścianę, to może stracić pamięć lub nawet umrzeć.
1
@fajny_football Kto po nim nawala bez powodu, ten nawala, ale krytyka spada czasami nawet na Messiego. Więc dlaczego Suarez nie może być krytycznie oceniany jak gra poniżej poziomu? Nie liczę, że wróci do formy z czasów Enrique, ale liczę, żeby pokazał coś więcej niż od czasu do czasu jakiś ładny gol lub bezsensu przepuszczanie piłki 10 razy na mecz, słabe przyjęcie, kiepskie podania i zmarnowane sytuacje lub niechlujna próba przejścia obrońcy na ten sam sposób.
10
@Chwytliwy Gorzej. Do mnie dzwonią... Już zablokowałem z 8 numerów.
0
@Janiama Nie Ty będziesz o tym decydował czy może kandydować na Prezydenta czy nie. Jeśli @AmigoBlancos ma ukończone 18 lat, a pewnie ma, to może iść kandydować.
3
@Socjopata Tutaj to wszyscy mieli 10 lat jak były czasy Guardioli łącznie z redakcją i g.....o wiedzą, bo nie grali w piłkę. :D
6
@AmigoBlancos Orły Górskiego? :D Mój tata jest 50+ i słabo pamięta tamte czasy, a on robiący w pieluchy pamięta? No, to nieżle... A dzisiaj pisał, że my nie możemy pamiętać czasów Pepa, bo mieliśmy po 10 lat. No, cóż ja miałem trochę więcej, ale niech mnie odmładza.
19
@AmigoBlancos Nie za dużo wymagasz? Przecież u nas według niego jest wszystko w elegancko, a my g....o wiemy, bo mamy po 18 lat i nie graliśmy w piłkę...