0

@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.

2

@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.

0

Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.

3

@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"

0

@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.

4

Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.

12

@IronSanHybrid Solarium, przeszczep włosów, zarost i Pol będzie wyglądał jak Aubameyang.

0

@DonMatteo901 Jakby był tam jeszcze Felix to bym nie pogardził, bo za 2-3 lata o ZP będzie się bił.

0

@Fabik87 Koulibaly? France Football widzę, że po pixie jest.

9

@DaPi Ja ostatnio słuchałem najsłynniejszą piosenkę grupy A-ha Take On Me i mi się skojarzyło z filmikiem kiksów Suareza z poprzedniego sezonu i przeróbka tej piosenki leciała w tle.

0

@takisobiektos Czas takich zawodników przeminął w światowej klasy klubach, a w na Milan i Reprezentacje Polski to starczy.

5

@takisobiektos To nie sarkazm. Piątek w słabej Gironie wykręcał lepsze liczby niż Ronaldo, który jest po Messim najlepszym strzelcem ostatnich 20 lat i prawdopodobnie z Messim wyprzedzą wszystkich strzelców w historii, to nie mógł być zawodnik 1 sezonowy, bo to Milan jest cienki jak sik węża, a nie Krzysiek. Teraz gra w przeciętnym Milanie i oczekuje się od niego, że będzie strzelał jak na zawołanie.

0

@Criss18Barca Bo jest Polakiem i po Polaku trzeba zawsze więcej oczekiwać :D

1

@BigShaq Niemożliwe nie istnieje!

0

@student97r Może jest szansa na osiągniecie Arsenalu z sezonu 2003/2004, ale do tego daleka droga i to będzie dużo trudniejsze.

0

@mate92 Z Tito zdrowym też byśmy LM nie wygrali, bo to był wypalony system po Guardioli. Kogo sprowadziliśmy do klubu poza Albą w tamtym czasie żeby zmienić naszą grę? W ataku mieliśmy tylko Messiego, Sancheza, który rozgrywał równie cienki sezon, co ostatnio w United, Ville, który nie potrafił po kontuzji odzyskać formy, Pedro, który też nie był już zawodnikiem na pierwszy skład. Jeszcze był Tello, który błyszczał tylko na początku, a póżniej była kicha. Dopiero Enrique tchnął w starą gwardię Guardioli nowego ducha walki, ale i tak trzeba było sprowadzić nowych zawodników 2 bramkarzy, obrońców, Rakitica, Suareza.

0

@th@les Przyznam się, że jak jeszcze grał w Atletico, to go widziałem jako następce Valdesa, a Ter Stegena nie brałem nawet pod uwagę. Jedynie słyszałem, że to utalentowany Niemiecki bramkarz i tyle, ale Courtois wyrabiał swoją Markę w Atletico i bronił świetnie.

3

@karl10 Rakitic gra mało jak na to, co grał przez te wszystkie lata, ale jakby Puig zaliczał ten czas na boisku, co aktualnie zalicza Chorwat, to by żle nie było. Z całym szacunkiem do Ivana, ale przydałoby się jakby odszedł w Styczniu, a Puig zajął jego miejsce i byłby powoli wprowadzany do podstawowego składu jeszcze w tym sezonie.

1

@Bykunn Kobieta, która nie chce zajść w ciąże nie zajdzie, a te małolaty, co na imprezach nawalone zaliczają "wpadki", to inna sprawa. Według danych, które mi podała mi była nauczycielka ze szkoły, to w Polsce w ogóle się nie powiększa liczba urodzeń, a w Polsce nawet tego 500+ nie zmienia.

0

@Encore No i jeszcze Finał Pucharu Anglii. Nieżle jak na, tak krytykowanego trenera, a w całej historii United tylko 3 trenerów wygrało więcej pucharów niż on.

0

@Lares LE, Tarcza Wspólnoty i Puchar Ligi Angielskiej. Niby małe trofea, ale teraz MU może o nich pomarzyć.

1

@SeeleyBooth Już trochę lepiej niż wcześniej, ale wczoraj mógł sprokurować rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał. Według mnie karny w tamtej sytuacji był.

0

@BigShaq A czym Ci te nastolatki podpadły?

1

Właśnie lepiej dla Realu, że El Clasico za 2 miesiące, bo może złapią jakąś formę, bo w innym przypadku by była powtórka z tego, co było rok temu.

0

@dasouzar11 No, ale chyba jesteś w dobrym humorze :D

1

@YouShouldListenToMe Może myśleli, że pojadą Mallorce rezerwami i się skupią na Galacie.

1

Buffon najlepszy bramkarz ostatnich 20 lat.

0

To Odriozola, tak brzydko w tamtym sezonie pyskował Suarezowi i Messiemu?

1

@olejtm To chyba od 2 lat nie oglądasz spotkań Realu.

1

Co teraz Skorupski wybronił, to ja nie mam pytań...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?