@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.
@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.
Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.
@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"
@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.
Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.
@DaPi Ja ostatnio słuchałem najsłynniejszą piosenkę grupy A-ha Take On Me i mi się skojarzyło z filmikiem kiksów Suareza z poprzedniego sezonu i przeróbka tej piosenki leciała w tle.
@takisobiektos To nie sarkazm. Piątek w słabej Gironie wykręcał lepsze liczby niż Ronaldo, który jest po Messim najlepszym strzelcem ostatnich 20 lat i prawdopodobnie z Messim wyprzedzą wszystkich strzelców w historii, to nie mógł być zawodnik 1 sezonowy, bo to Milan jest cienki jak sik węża, a nie Krzysiek. Teraz gra w przeciętnym Milanie i oczekuje się od niego, że będzie strzelał jak na zawołanie.
@mate92 Z Tito zdrowym też byśmy LM nie wygrali, bo to był wypalony system po Guardioli. Kogo sprowadziliśmy do klubu poza Albą w tamtym czasie żeby zmienić naszą grę? W ataku mieliśmy tylko Messiego, Sancheza, który rozgrywał równie cienki sezon, co ostatnio w United, Ville, który nie potrafił po kontuzji odzyskać formy, Pedro, który też nie był już zawodnikiem na pierwszy skład. Jeszcze był Tello, który błyszczał tylko na początku, a póżniej była kicha. Dopiero Enrique tchnął w starą gwardię Guardioli nowego ducha walki, ale i tak trzeba było sprowadzić nowych zawodników 2 bramkarzy, obrońców, Rakitica, Suareza.
@th@les Przyznam się, że jak jeszcze grał w Atletico, to go widziałem jako następce Valdesa, a Ter Stegena nie brałem nawet pod uwagę. Jedynie słyszałem, że to utalentowany Niemiecki bramkarz i tyle, ale Courtois wyrabiał swoją Markę w Atletico i bronił świetnie.
@karl10 Rakitic gra mało jak na to, co grał przez te wszystkie lata, ale jakby Puig zaliczał ten czas na boisku, co aktualnie zalicza Chorwat, to by żle nie było. Z całym szacunkiem do Ivana, ale przydałoby się jakby odszedł w Styczniu, a Puig zajął jego miejsce i byłby powoli wprowadzany do podstawowego składu jeszcze w tym sezonie.
@Bykunn Kobieta, która nie chce zajść w ciąże nie zajdzie, a te małolaty, co na imprezach nawalone zaliczają "wpadki", to inna sprawa. Według danych, które mi podała mi była nauczycielka ze szkoły, to w Polsce w ogóle się nie powiększa liczba urodzeń, a w Polsce nawet tego 500+ nie zmienia.
@Encore No i jeszcze Finał Pucharu Anglii. Nieżle jak na, tak krytykowanego trenera, a w całej historii United tylko 3 trenerów wygrało więcej pucharów niż on.
@SeeleyBooth Już trochę lepiej niż wcześniej, ale wczoraj mógł sprokurować rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał. Według mnie karny w tamtej sytuacji był.
0
@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.
2
@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.
0
Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.
3
@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"
0
@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.
4
Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.
12
@IronSanHybrid Solarium, przeszczep włosów, zarost i Pol będzie wyglądał jak Aubameyang.
0
@DonMatteo901 Jakby był tam jeszcze Felix to bym nie pogardził, bo za 2-3 lata o ZP będzie się bił.
0
@Fabik87 Koulibaly? France Football widzę, że po pixie jest.
9
@DaPi Ja ostatnio słuchałem najsłynniejszą piosenkę grupy A-ha Take On Me i mi się skojarzyło z filmikiem kiksów Suareza z poprzedniego sezonu i przeróbka tej piosenki leciała w tle.
0
@takisobiektos Czas takich zawodników przeminął w światowej klasy klubach, a w na Milan i Reprezentacje Polski to starczy.
5
@takisobiektos To nie sarkazm. Piątek w słabej Gironie wykręcał lepsze liczby niż Ronaldo, który jest po Messim najlepszym strzelcem ostatnich 20 lat i prawdopodobnie z Messim wyprzedzą wszystkich strzelców w historii, to nie mógł być zawodnik 1 sezonowy, bo to Milan jest cienki jak sik węża, a nie Krzysiek. Teraz gra w przeciętnym Milanie i oczekuje się od niego, że będzie strzelał jak na zawołanie.
0
@Criss18Barca Bo jest Polakiem i po Polaku trzeba zawsze więcej oczekiwać :D
1
@BigShaq Niemożliwe nie istnieje!
0
@student97r Może jest szansa na osiągniecie Arsenalu z sezonu 2003/2004, ale do tego daleka droga i to będzie dużo trudniejsze.
0
@mate92 Z Tito zdrowym też byśmy LM nie wygrali, bo to był wypalony system po Guardioli. Kogo sprowadziliśmy do klubu poza Albą w tamtym czasie żeby zmienić naszą grę? W ataku mieliśmy tylko Messiego, Sancheza, który rozgrywał równie cienki sezon, co ostatnio w United, Ville, który nie potrafił po kontuzji odzyskać formy, Pedro, który też nie był już zawodnikiem na pierwszy skład. Jeszcze był Tello, który błyszczał tylko na początku, a póżniej była kicha. Dopiero Enrique tchnął w starą gwardię Guardioli nowego ducha walki, ale i tak trzeba było sprowadzić nowych zawodników 2 bramkarzy, obrońców, Rakitica, Suareza.
0
@th@les Przyznam się, że jak jeszcze grał w Atletico, to go widziałem jako następce Valdesa, a Ter Stegena nie brałem nawet pod uwagę. Jedynie słyszałem, że to utalentowany Niemiecki bramkarz i tyle, ale Courtois wyrabiał swoją Markę w Atletico i bronił świetnie.
3
@karl10 Rakitic gra mało jak na to, co grał przez te wszystkie lata, ale jakby Puig zaliczał ten czas na boisku, co aktualnie zalicza Chorwat, to by żle nie było. Z całym szacunkiem do Ivana, ale przydałoby się jakby odszedł w Styczniu, a Puig zajął jego miejsce i byłby powoli wprowadzany do podstawowego składu jeszcze w tym sezonie.
1
@Bykunn Kobieta, która nie chce zajść w ciąże nie zajdzie, a te małolaty, co na imprezach nawalone zaliczają "wpadki", to inna sprawa. Według danych, które mi podała mi była nauczycielka ze szkoły, to w Polsce w ogóle się nie powiększa liczba urodzeń, a w Polsce nawet tego 500+ nie zmienia.
0
@Encore No i jeszcze Finał Pucharu Anglii. Nieżle jak na, tak krytykowanego trenera, a w całej historii United tylko 3 trenerów wygrało więcej pucharów niż on.
0
@Lares LE, Tarcza Wspólnoty i Puchar Ligi Angielskiej. Niby małe trofea, ale teraz MU może o nich pomarzyć.
1
@SeeleyBooth Już trochę lepiej niż wcześniej, ale wczoraj mógł sprokurować rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał. Według mnie karny w tamtej sytuacji był.
0
@BigShaq A czym Ci te nastolatki podpadły?
1
Właśnie lepiej dla Realu, że El Clasico za 2 miesiące, bo może złapią jakąś formę, bo w innym przypadku by była powtórka z tego, co było rok temu.
0
@dasouzar11 No, ale chyba jesteś w dobrym humorze :D
1
@YouShouldListenToMe Może myśleli, że pojadą Mallorce rezerwami i się skupią na Galacie.
1
Buffon najlepszy bramkarz ostatnich 20 lat.
0
To Odriozola, tak brzydko w tamtym sezonie pyskował Suarezowi i Messiemu?
1
@olejtm To chyba od 2 lat nie oglądasz spotkań Realu.
1
Co teraz Skorupski wybronił, to ja nie mam pytań...