@Bykunn No, ale jest płaska i to nie przejdzie. W tych czasach bardziej wolą kobiety z dużym biustem i wcale nie jest piękna jak piszesz. Zobaczyłbyś ją bez tapety i byś zmienił zdanie.
@ViscaBarca123 Tylko pytanie czy tak młody trener bez żadnego doświadczenia w Europie da radę złapać za mordy takich zawodników jak Suarez, Alba, Busquets czy Messi. Myślę, że może być kolejną marionetką zawodników jak Valverde.
@Janiama Ale to Barcelona gra z tych klubów top największy piach i nie można porównywać obecnie gry Barcy do Napoli, a co dopiero do zespolow, które wymienileś.
@Rewolucja123 Wiadomo, że taki tryplet z 2009 czy 2015, to przyjemna rzecz, ale aktualnie jest kompletnie niemożliwa. Patrząc na nastawienie Atletico i Real na La Liga, to Mistrzostwo możemy wygrać lub PK, ale LM to nie te progi, a szczególnie po ostatnich meczach w tych rozgrywkach.
@Criss18Barca Ogólnie to ciągłe rozgrywanie rzutów rożny krótko, to jakiś niesmaczny żart, ale pamiętam akurat to rozegranie i to już przebija wszystko.
@PJ777 Krecidlo patrzy tylko na wyniki i pewnie nic nie miał do meczu Barcy w Czechach, bo wygrali, ale teraz jak już nie ma wyników to już mu się nie podoba.
Jedyne powody żeby Ten Hag chciałby tu przyjść to trenowanie najlepszego piłkarza w historii i swojego byłego zawodnika. Musiałby zrobić porządek z kółkiem wzajemnej adoracji, ale nie wiem czy by mu Bartek na to pozwolił.
35
Co za bzdury... Skoro Arthur dostaje szansę na zrehabilitowanie się, to Busquets powinien być cofnięty do Juvenilu a.
2
@Bykunn No, ale jest płaska i to nie przejdzie. W tych czasach bardziej wolą kobiety z dużym biustem i wcale nie jest piękna jak piszesz. Zobaczyłbyś ją bez tapety i byś zmienił zdanie.
2
@Bykunn Jakby nie była płaska i ruda, to jeszcze to jakoś przejdzie.
6
Rodrygo złote dziecko! Hat trick.
1
No, Benzema 2 gol, ale Lewy i tak go na spokojnie łyknie.
0
@Bernard777 Godin to był filar całej obrony Atletico i bez niego gra defensywna nie ma sensu.
0
@Coutinho007 Jak jeszcze Valverde nie wyjdzie z Barcą z grupy, to chyba i tak gorzej by już być nie mogło z nowym trenerem. :D
25
Rodrygo super młodzian. Hype na niego jest dużo bardziej zrozumiały niż w poprzednim sezonie na Viniciusa.
0
@ViscaBarca123 Tylko pytanie czy tak młody trener bez żadnego doświadczenia w Europie da radę złapać za mordy takich zawodników jak Suarez, Alba, Busquets czy Messi. Myślę, że może być kolejną marionetką zawodników jak Valverde.
0
@kkbarca No, jak gra w Fifę to wygra LM. Mi się to już udało w pierwszym sezonie kariery menedżera.
0
@Janiama Ale to Barcelona gra z tych klubów top największy piach i nie można porównywać obecnie gry Barcy do Napoli, a co dopiero do zespolow, które wymienileś.
1
@Criss18Barca To że zespół niema pomysłu, to jest absolutnie wina trenera.
1
@Rewolucja123 Wiadomo, że taki tryplet z 2009 czy 2015, to przyjemna rzecz, ale aktualnie jest kompletnie niemożliwa. Patrząc na nastawienie Atletico i Real na La Liga, to Mistrzostwo możemy wygrać lub PK, ale LM to nie te progi, a szczególnie po ostatnich meczach w tych rozgrywkach.
21
@Rewolucja123 3 kompromitacji z rzędu w LM bym nie wytrzymał...
1
@Mario96w To była kwintesencja Barcy Valverde.
12
@Criss18Barca Ogólnie to ciągłe rozgrywanie rzutów rożny krótko, to jakiś niesmaczny żart, ale pamiętam akurat to rozegranie i to już przebija wszystko.
1
@Chwytliwy Musisz dobijać? Piszesz prawdę i masz rację, ale to i tak boli...
3
@Danny Gaucho Ramos i tak nie powinien płakać, bo z Salahem mu się upiekło. Może się obyło bez, tak strasznej kontuzji, ale tam widać było celowość.
0
@Kapitan hawk A ja swój Ajax.
0
@Striker Ale mu pojechales po rajtach xd
3
@Rewolucja123 No, to Firpo ława i Semedo na LO. Tak, to widzę :D
15
@PJ777 Krecidlo patrzy tylko na wyniki i pewnie nic nie miał do meczu Barcy w Czechach, bo wygrali, ale teraz jak już nie ma wyników to już mu się nie podoba.
0
@Trexas Jak Van De Beek przyjdzie w lato, to Valdka już tutaj nie bedzie.
1
Jedyne powody żeby Ten Hag chciałby tu przyjść to trenowanie najlepszego piłkarza w historii i swojego byłego zawodnika. Musiałby zrobić porządek z kółkiem wzajemnej adoracji, ale nie wiem czy by mu Bartek na to pozwolił.
0
@bartekvisca Ale to Messi i kółko adoracji chce, zeby Valverde był tutaj dalej.
0
@kuz Przy golu Lozano spalonego nie było. Jeśli o to Ci chodzi.
4
Valverde... I to jest podsumowanie.
0
@kamilos1214 Ja tam wolę go z Viniciusem nie porównywać, bo tamten nie potrafi trafić w światło bramki.
0
@jedrek7000 Eeee? Jakich legend? :D
0
@El dominatore Bez biegania niema zwycięstw.