0

@ViscaBarca123 Przez chwilę myślałem, że to młody Michael Laudrup :D

0

@Gosciuu Słyszałeś o czymś takim jak Fair Play? Chyba, raczej nie. Piłka i tak by wyszła na aut bramkowy i rzut karny się nie należał. Rezerwowy nie miał żadnego wpływu na akcję. Nie podciął nogi atakującemu i nie wszedł na boisko.

3

@DonMatteo901 Strzelający karnego powinien się zachować honorowo i spudłować, lub kopnąć tak, żeby bramkarz obronił.

1

@kubix05 Starszy brat spał na tym. Podobno jak miałem 2 lata, to gąbkę całą z tego powyciągałem, bo gdzieś dziura była. Też na takim czymś spałem, ale nie wygodne i polecić nie mogę. :d

0

Moherstwo przeszło ewolucję teraz baby na skuterze pchają się do autobusu...

0

@nieprzysiadalnosc A jak nigdy nie jest najlepsza i daleko jej do najlepszej?

0

@Janiama No, bo Real i Atletico grają na sporo niższym poziomie, to i dalej jesteśmy najlepsi w Hiszpanii. Odejście Xaviego i Iniesty nie ma nic do tego, że człapiemy.

0

@Janiama To, że Messi nie jest predysponowany do pressingu, to wiadomo od lat, ale pozostali muszą na boisku za....lać, a tego nie ma. Barcelona może sobie pozwolić na 3 mecze w sezonie bez biegania, a wychodzi 30 lub więcej i to jest przerażające.

0

@Arkon Ciężko porównywać zawodnika, który grał 30 lat temu do tych, co grali niedawno lub grają teraz, ale jeszcze ciężej jest porównywać do zawodnika, który grał prawie 50 lat temu, a takim jest Pele.

1

@Fabik87 To może być, tak jak pisał @Tollusiek. :D a na serio nie raz były gorsze rzeczy i nie były usuwane, a tutaj trochę dziwnie...

2

@Jacu327 To trzeba usiąść na spokojnie i się zastanowić.

0

@chudym Nie trzeba zapewnień. Pomyśl logicznie, że Barca jakby puściła 3 zawodników w zimę, to do końca sezonu byłoby za mało pomocników.

0

@Chwytliwy Alisson to poziom zbliżony do Niemca, ale Kepa i Ederson to mogą Ter Stegenowi buty wiązać.

2

@skubi99 Też oglądałem filmiki z Kruszwilem i mi się wydaję, że tylko jest kreowany na takiego buca i tyle, a tak to jest w porządku.

0

@Janiama Tak żle i tak nie dobrze, ale trochę by była siara jakby przegrał z tym knypkiem.

7

@Suzu PSG go nie puści za 280 milionów, a co dopiero za 180...

7

@Dzemix111 Jak ktoś się przez to wywyższa, to dobrze, że jest gaszony. Nie ma nic gorszego niż pycha.

2

Komentarz usunięty

3

Według mnie powinien z Valladolid odpocząć Suarez i jego miejsce zająć Fati. Jeśli będzie powtórka z Pragi, to powoływanie młodego jest bez sensu, bo mógłby równie dobrze grać w Barcy B.

0

@Colon Zdecydowanie lepiej mi się ogląda dar Boży i to bez porównania.

15

@MarioVeB! No i mnie śmieszy twój komentarz :)

0

@IronSanHybrid Nie żeby się czepiał, ale mogłeś go zapytać :)

0

Może Suarez uruchomi się na drugie 45 minut jak z Interem, ale to spotkanie wyjazdowe i pewnie zostanie, to co jest od kilku lat.

0

Nie dziwię się Dziekanowski miał kiedyś kose z Iwanowem, bo tego gościa się nie da słuchać.

1

@Lares Na podium nie, ale 4,5-6 miejsce powinien zdobyć.

1

@tbas Jeśli będzie powtórka z Interu, to Valdek go pewnie zmieni i znowu wpuści Vidala. Wolałbym raczej, żeby mecz był pod kontrolą, ale wydaję mi się, że jak szybko nie strzelimy gola, to będą problemy. Podsumowując: Powinien grać Vidal od początku za Busiego.

2

@Danny Gaucho Uuuu pocisk na Barceinfo... Odważny jesteś :D

1

@Konradomoreno Bayern ma większe kłopoty niż się może wydawać. Szkoda, bo w tym roku ich typowałem do zwycięstwa w LM, oczywiście jak zawsze zaraz po nas.

3

@Hushovt To chyba Yennefer :D

3

@Striker Jeśli chodzi o golkiperów, to się porównuję nie na podstawie spotkań i straconych goli, a statystyki obronionych strzałów, a w tym Niemiec łyka Belga bez popijania. Ktoś zrobił takie porównanie na meczykach, żeby Courtois nie wyglądał blado przy Ter Stegenie w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?