1

@Colon @IAmBackCules Beaking Bad i Alternatywy 4 również.

0

@Chaoss Korwin to jest 60% Konfederacji. Bez niego nie byłoby ponad połowy głosów, które KWN zdobyło.

8

@Bykunn To nieźle xd.

0

@Death_voice To Cie dziwi? Nienawiść zawsze była, ale w mniejszym lub większym stopniu. Nienawiść, zazdrość, pogarda i uczucie bycia lepszym od innych. Tacy ludzie byli i będą i to wszędzie, to jest, a nie tylko u nas. My to widzimy u siebie, bo jesteśmy Polakami. Niby jest wolność słowa, ale to nie wygląda jak powinno.

55

Mnie bardziej dziwi nie to, że PIS ma taką przewage, a to że PO ma aż 27%.

0

@Serek To powinni głosować i namawiać rodziny, żeby tak nie było, a teraz płacz.

1

@messiiiiik Zależy czy był jakiś powód, bo jak nie, to bym ją olał i bawił się dalej. Powiedziałbym tylko osobie, która miała urodziny, że mnie jakaś baba zwyzywała bez powodu i tyle.

1

@Coutinho007 Dobrze, że się chociaż udało odzyskać za niego wydaną kwotę.

7

@Katalończyk 99 No i bardzo dobrze, że jest przynajmniej na jakiś czas będzie spokój.

0

@Katalonbar Wejście w koalicję z PSL, to byłby największy błąd PiSu.

20

@A_Gomesinho_21 PO 4 lata temu: 500+ zrujnuje Polskę. PO teraz: Chcą dać więcej niż 500+.

6

@Witekk10 Stare dobre odcinki, a nie to co teraz leci...

0

@Jackazz Może podam zły przykład, ale Krupa to też Polka, a ma akcent jak Amerykanka, która od iluś lat mieszka w Polsce.

0

@TheNekro94 I ktoś woli Jesień niż Lato...

0

@FafitFCB Ciekawe kiedy zaliczy debiut w dorosłej Reprezentacji? :D

2

@BigShaq No i bardzo dobrze. Niech w następnym meczu w ogóle nie gra lub zagra podobny czas.

37

Neymar 27 lat i 100 mecz w Reprezentacji, co jak co, ale to jest imponujące, a pewnie tą 100 by wcześniej przekroczył gdyby nie kontuzję np nie było go na CA.

1

Komentarz usunięty

1

@Kubsoleon TVP Sport.

14

@FCBWombat Dobrze, że mi przypomniałeś. Babcia chciała zagłosować na Koalicje Obywatelską.

1

@DaPi Nie powinno się porównywać dorosłego 27 letniego piłkarza do 12 latka, ale Neymar się zachowuje jak dzieciak. Teraz "zmienił płytę", bo nie miał wyboru. Jakby stawiał się w czasie sezonu, tak jak przez praktycznie całe okienko, to by sobie zepsuł sezon. Szejki by kazali Tuchelowi go odesłać do rezerw i koniec zabawy.

0

@Bamek94 Jak gram w Tryb Menedżera, to go zmieniam w okolicach 70 minuty, bo sezon jest długi i poza tym inni też muszą grać, ale u mnie nietykalny jest tylko Messi czy Ter Stegen, a reszta jest zmieniana. Rakitic i Neto chcą mi odejść z klubu :D Co do Neto, to wiedział, że będzie tylko rezerwowym, a Rakitic to nie wiem. Pisze mi, że tęskni za krajem czy coś takiego. Gra nawet trochę więcej niż w rzeczywistości u Valdka, ale nie wiem o co chodzi. Trochę odbiegłem od tematu, ale najlepiej nim nie ciśnij we wszystkich meczach, bo będzie zajechany.

0

@kazbychu Mecz sobie zobacz, bo chyba zgubiłeś się w internecie :D

4

Gnabry w świetnej formie jest znowu strzela i teraz asysta. Selekcjonerowi Argentyny się nie dziwię, bo nie mają tam w środku obrony kozaków, ale Guardioli się dziwię, że jeszcze nie wywalił tego Otamendiego. Tak, słaby ŚO w takim klubie jak City? To żart jakiś.

2

@kubix05 No, nie aż tak kiedyś. Moje pokolenie się tym bawiło, a tak stary nie jestem :D Ale fakt teraz tablety i cuda na kiju.

1

@michaleu Tyle było tego Lahoza ostatnio, że przez kilka chwil myślałem, że chodzi mu o naszego "świetnego" sędziego.

3

@msmsms Jakbyś nie wiedział, to różne czynniki wpływają na to, że ktoś popełnia samobójstwo np choroba, depresja czy coś innego. Ludziom, którzy nie mają problemów lub którzy sobie jakoś z nimi radzą ciężko jest to zrozumieć.

1

@Danny Gaucho Dziwię się dlaczego ten film dostał 5 złotych malin. Według mnie bardzo dobra część. Może nie ten poziom, co 1 i 2, ale klimat dobry.

0

@Szicek10 Teraz się już tego nie dowiemy, ale uważam Tottenham jako najsłabszy klub z Półfinałów i do tej pory się dziwię, że przeszli Ajax.

1

@Bykunn Widocznie za młody jesteś żeby to pamiętać, ale jak rządziło PO, to TVP też wybielali Rząd i robili nagonkę na opozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?