7

@Dzemix111 Jak ktoś się przez to wywyższa, to dobrze, że jest gaszony. Nie ma nic gorszego niż pycha.

2

Komentarz usunięty

3

Według mnie powinien z Valladolid odpocząć Suarez i jego miejsce zająć Fati. Jeśli będzie powtórka z Pragi, to powoływanie młodego jest bez sensu, bo mógłby równie dobrze grać w Barcy B.

0

@Colon Zdecydowanie lepiej mi się ogląda dar Boży i to bez porównania.

15

@MarioVeB! No i mnie śmieszy twój komentarz :)

0

@IronSanHybrid Nie żeby się czepiał, ale mogłeś go zapytać :)

0

Może Suarez uruchomi się na drugie 45 minut jak z Interem, ale to spotkanie wyjazdowe i pewnie zostanie, to co jest od kilku lat.

0

Nie dziwię się Dziekanowski miał kiedyś kose z Iwanowem, bo tego gościa się nie da słuchać.

1

@Lares Na podium nie, ale 4,5-6 miejsce powinien zdobyć.

1

@tbas Jeśli będzie powtórka z Interu, to Valdek go pewnie zmieni i znowu wpuści Vidala. Wolałbym raczej, żeby mecz był pod kontrolą, ale wydaję mi się, że jak szybko nie strzelimy gola, to będą problemy. Podsumowując: Powinien grać Vidal od początku za Busiego.

2

@Danny Gaucho Uuuu pocisk na Barceinfo... Odważny jesteś :D

1

@Konradomoreno Bayern ma większe kłopoty niż się może wydawać. Szkoda, bo w tym roku ich typowałem do zwycięstwa w LM, oczywiście jak zawsze zaraz po nas.

3

@Hushovt To chyba Yennefer :D

3

@Striker Jeśli chodzi o golkiperów, to się porównuję nie na podstawie spotkań i straconych goli, a statystyki obronionych strzałów, a w tym Niemiec łyka Belga bez popijania. Ktoś zrobił takie porównanie na meczykach, żeby Courtois nie wyglądał blado przy Ter Stegenie w tym sezonie.

1

@PrinceDamon O ile mnie pamięć nie myli, to on już kiedyś mówił, że Lewandowski to problem Bayernu. Więc jego opinie na temat zawodników nie powinny nas interesować.

1

@SeeleyBooth Bo takie komentarze są odbierane jako prowokacja i tyle.

5

Komentarz usunięty

0

@Witam Piszesz o Mundialu 2018 w wykonaniu Messiego na którym Argentyna nie potrafił skleić 1 składnej akcji i liczyła, że Messi strzeli gole i zrobi rajdy jak w 2007 z Getafe lub 2015 z Bilbao?

0

@puyol_presidend5 Ma z 10-11 bramek więcej, ale jeszcze kiedyś miał dużo więcej od Messiego. Leo w ostatnich ładnie go podgonił i wydaję mi się, że na koniec kariery to on będzie miał tych goli więcej.

0

@czosnekfcb Jest jedynie taki, że kiedyś był w tym elemencie bardzo dobry i wykorzystuje to. Mimo tego, że od conajmniej 2 lat w tym elemencie leży i kwiczy.

14

@dawcio142 Hahahaha...

2

@Chwytliwy W tym samym roku, co my im i w dużo ważniejszych meczach niestety...

3

@Chwytliwy Za to dobrze, że czasami ktoś da im lekcje futbolu jak my w fazie grupowej 2 lata temu czy w Finale z 2015 lub Ajax ostatnio w Ćwierćfinale.

0

@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.

0

@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.

20

@Janiama To, że grałeś w piłkę jest wyznacznikiem większej wiedzy? Hajto też grał w piłkę, a robił już z siebie kretyna nie raz.

0

@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.

6

@DonAndresFCB Niech jeszcze LM wygra.

0

@kuz Sterling nigdy nie był średniakiem, a jedynie zawodnikiem z ogromnym potencjałem, którego nie pokazywał.

0

@DaPi Gdzie Benzemie do Ibry, Suareza, Lewego czy Aguero?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?