Według mnie powinien z Valladolid odpocząć Suarez i jego miejsce zająć Fati. Jeśli będzie powtórka z Pragi, to powoływanie młodego jest bez sensu, bo mógłby równie dobrze grać w Barcy B.
@tbas Jeśli będzie powtórka z Interu, to Valdek go pewnie zmieni i znowu wpuści Vidala. Wolałbym raczej, żeby mecz był pod kontrolą, ale wydaję mi się, że jak szybko nie strzelimy gola, to będą problemy. Podsumowując: Powinien grać Vidal od początku za Busiego.
@Konradomoreno Bayern ma większe kłopoty niż się może wydawać. Szkoda, bo w tym roku ich typowałem do zwycięstwa w LM, oczywiście jak zawsze zaraz po nas.
@Striker Jeśli chodzi o golkiperów, to się porównuję nie na podstawie spotkań i straconych goli, a statystyki obronionych strzałów, a w tym Niemiec łyka Belga bez popijania. Ktoś zrobił takie porównanie na meczykach, żeby Courtois nie wyglądał blado przy Ter Stegenie w tym sezonie.
@PrinceDamon O ile mnie pamięć nie myli, to on już kiedyś mówił, że Lewandowski to problem Bayernu. Więc jego opinie na temat zawodników nie powinny nas interesować.
@Witam Piszesz o Mundialu 2018 w wykonaniu Messiego na którym Argentyna nie potrafił skleić 1 składnej akcji i liczyła, że Messi strzeli gole i zrobi rajdy jak w 2007 z Getafe lub 2015 z Bilbao?
@puyol_presidend5 Ma z 10-11 bramek więcej, ale jeszcze kiedyś miał dużo więcej od Messiego. Leo w ostatnich ładnie go podgonił i wydaję mi się, że na koniec kariery to on będzie miał tych goli więcej.
@czosnekfcb Jest jedynie taki, że kiedyś był w tym elemencie bardzo dobry i wykorzystuje to. Mimo tego, że od conajmniej 2 lat w tym elemencie leży i kwiczy.
@Chwytliwy Za to dobrze, że czasami ktoś da im lekcje futbolu jak my w fazie grupowej 2 lata temu czy w Finale z 2015 lub Ajax ostatnio w Ćwierćfinale.
@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.
@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.
@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.
7
@Dzemix111 Jak ktoś się przez to wywyższa, to dobrze, że jest gaszony. Nie ma nic gorszego niż pycha.
2
Komentarz usunięty
3
Według mnie powinien z Valladolid odpocząć Suarez i jego miejsce zająć Fati. Jeśli będzie powtórka z Pragi, to powoływanie młodego jest bez sensu, bo mógłby równie dobrze grać w Barcy B.
0
@Colon Zdecydowanie lepiej mi się ogląda dar Boży i to bez porównania.
15
@MarioVeB! No i mnie śmieszy twój komentarz :)
0
@IronSanHybrid Nie żeby się czepiał, ale mogłeś go zapytać :)
0
Może Suarez uruchomi się na drugie 45 minut jak z Interem, ale to spotkanie wyjazdowe i pewnie zostanie, to co jest od kilku lat.
0
Nie dziwię się Dziekanowski miał kiedyś kose z Iwanowem, bo tego gościa się nie da słuchać.
1
@Lares Na podium nie, ale 4,5-6 miejsce powinien zdobyć.
1
@tbas Jeśli będzie powtórka z Interu, to Valdek go pewnie zmieni i znowu wpuści Vidala. Wolałbym raczej, żeby mecz był pod kontrolą, ale wydaję mi się, że jak szybko nie strzelimy gola, to będą problemy. Podsumowując: Powinien grać Vidal od początku za Busiego.
2
@Danny Gaucho Uuuu pocisk na Barceinfo... Odważny jesteś :D
1
@Konradomoreno Bayern ma większe kłopoty niż się może wydawać. Szkoda, bo w tym roku ich typowałem do zwycięstwa w LM, oczywiście jak zawsze zaraz po nas.
3
@Hushovt To chyba Yennefer :D
3
@Striker Jeśli chodzi o golkiperów, to się porównuję nie na podstawie spotkań i straconych goli, a statystyki obronionych strzałów, a w tym Niemiec łyka Belga bez popijania. Ktoś zrobił takie porównanie na meczykach, żeby Courtois nie wyglądał blado przy Ter Stegenie w tym sezonie.
1
@PrinceDamon O ile mnie pamięć nie myli, to on już kiedyś mówił, że Lewandowski to problem Bayernu. Więc jego opinie na temat zawodników nie powinny nas interesować.
1
@SeeleyBooth Bo takie komentarze są odbierane jako prowokacja i tyle.
5
Komentarz usunięty
0
@Witam Piszesz o Mundialu 2018 w wykonaniu Messiego na którym Argentyna nie potrafił skleić 1 składnej akcji i liczyła, że Messi strzeli gole i zrobi rajdy jak w 2007 z Getafe lub 2015 z Bilbao?
0
@puyol_presidend5 Ma z 10-11 bramek więcej, ale jeszcze kiedyś miał dużo więcej od Messiego. Leo w ostatnich ładnie go podgonił i wydaję mi się, że na koniec kariery to on będzie miał tych goli więcej.
0
@czosnekfcb Jest jedynie taki, że kiedyś był w tym elemencie bardzo dobry i wykorzystuje to. Mimo tego, że od conajmniej 2 lat w tym elemencie leży i kwiczy.
14
@dawcio142 Hahahaha...
2
@Chwytliwy W tym samym roku, co my im i w dużo ważniejszych meczach niestety...
3
@Chwytliwy Za to dobrze, że czasami ktoś da im lekcje futbolu jak my w fazie grupowej 2 lata temu czy w Finale z 2015 lub Ajax ostatnio w Ćwierćfinale.
0
@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.
0
@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.
20
@Janiama To, że grałeś w piłkę jest wyznacznikiem większej wiedzy? Hajto też grał w piłkę, a robił już z siebie kretyna nie raz.
0
@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.
6
@DonAndresFCB Niech jeszcze LM wygra.
0
@kuz Sterling nigdy nie był średniakiem, a jedynie zawodnikiem z ogromnym potencjałem, którego nie pokazywał.
0
@DaPi Gdzie Benzemie do Ibry, Suareza, Lewego czy Aguero?