Ten Goretzka jest mocno przeciętny. Miał patelnie dla Lewandowskiego, kiepsko mu podał, póżniej poszła kontra dla Augsburga i zamiast 1-3, to jest 2-2.
@Bagsik88 To akurat nie były niestworzone rzeczy, bo był płacz o to kim go zastąpimy jak odejdzie. Taki był melodramat jakbyśmy Messiego musieli żegnać.
Podobała mi się gra Griezmanna. Jak na nie jego pozycję gol, asysta i ogromny udział przy 3 bramce/kapitalne podanie. Nie mam pytań po prostu Pan Piłkarz.
@Janiama Zawsze był chłopcem do bicia? Ja widziałem jak niektórzy go tutaj cenili bardziej niż Xaviego czy Iniestę. Może był gdzieś tam hejtowany, ale na pewno nie na tej stronie. Tutaj 1 osoba skrytykowała Rakitica, a za jakieś 5 minut już było 4 obrońców.
Rakitic wygląda jakby wczoraj biegł z lotniska na nogach do domu sprintem. Facet wchodzi z ławki na kilkanaście minut, a wygląda fizycznie okropnie. Vidal był w podobnym położeniu w tamtym sezonie, co Chorwat i w każdym meczu walczył, a Ivan wygląda jakby miał wywalone.
1
Właśnie lepiej dla Realu, że El Clasico za 2 miesiące, bo może złapią jakąś formę, bo w innym przypadku by była powtórka z tego, co było rok temu.
0
@dasouzar11 No, ale chyba jesteś w dobrym humorze :D
1
@YouShouldListenToMe Może myśleli, że pojadą Mallorce rezerwami i się skupią na Galacie.
1
Buffon najlepszy bramkarz ostatnich 20 lat.
0
To Odriozola, tak brzydko w tamtym sezonie pyskował Suarezowi i Messiemu?
1
@olejtm To chyba od 2 lat nie oglądasz spotkań Realu.
1
Co teraz Skorupski wybronił, to ja nie mam pytań...
6
@msmsms Ronaldo lobujący Casillasa i Nani na spalonym trafiający piłkę, która i tak leciała do bramki.
2
@Majsteer No, jeśli Hazard urodził dziecko, to pewnie Suarez w tamtym sezonie miał trojaczki :D
0
Ten Goretzka jest mocno przeciętny. Miał patelnie dla Lewandowskiego, kiepsko mu podał, póżniej poszła kontra dla Augsburga i zamiast 1-3, to jest 2-2.
1
@MarioVeB! Ty też nie.
0
@Martwy Mimo 3 czystych kont z rzędu, to marne szansę ma. Za dużo bramek straconych w pierwszych kolejkach, a Oblak praktycznie w ogóle ich nie traci.
32
Najlepszy Polski piłkarz w historii.
0
@Bagsik88 To akurat nie były niestworzone rzeczy, bo był płacz o to kim go zastąpimy jak odejdzie. Taki był melodramat jakbyśmy Messiego musieli żegnać.
0
@Bagsik88 Już nie będzie takiej potrzeby, bo Ivan raczej w tym sezonie tyle nie pogra, co w poprzednim i nie będzie na nim tyle uwagi.
6
Aktualnie to Semedo wygrywa rywalizacje. Nie sprawiała mu problemu gra na LO, a na PO gra jeszcze lepiej.
28
Podobała mi się gra Griezmanna. Jak na nie jego pozycję gol, asysta i ogromny udział przy 3 bramce/kapitalne podanie. Nie mam pytań po prostu Pan Piłkarz.
2
@Janiama Zawsze był chłopcem do bicia? Ja widziałem jak niektórzy go tutaj cenili bardziej niż Xaviego czy Iniestę. Może był gdzieś tam hejtowany, ale na pewno nie na tej stronie. Tutaj 1 osoba skrytykowała Rakitica, a za jakieś 5 minut już było 4 obrońców.
17
@Ratamahatta Oraz wypowiedzi w stylu "Mam nadzieję, że De Jong nie przychodzi w moje miejsce, ponieważ jest ono zajęte."
3
Dla zainteresowanych. 2 przyszłe mecze Barcelony z Valadoid i Levante również w Eleven.
6
Rakitic wygląda jakby wczoraj biegł z lotniska na nogach do domu sprintem. Facet wchodzi z ławki na kilkanaście minut, a wygląda fizycznie okropnie. Vidal był w podobnym położeniu w tamtym sezonie, co Chorwat i w każdym meczu walczył, a Ivan wygląda jakby miał wywalone.
0
Pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy pomoc ze snów Valdka.
3
Już lepiej się czyta narzekanie na styl Barcelony niż na politykę.
2
@FC1899Barca Lepiej przegrać w pierwszym niż w ostatnim, bo póżniej czuć jeszcze większe zdenerwowanie, że ten ostatni mecz zawalił kupon.
0
@SHIBA Urodziłem się tego samego dnia, co Ronaldinho, Alba, Griezmann i to mi starczy.
0
Znacie może jakiś darmowy kreator do napisania CV?
1
@kubix05 Ojciec mi opowiadał o tym meczu, bo miał wtedy 11 lat, ale pamięta jak dziadek wyszedł w końcówce na papierosa, bo nie wytrzymał z nerwów. :D
19
Dla mnie to najlepszy Chilijczyk w historii.
7
@Icamys Ale Rivaldo to ty szanuj...
0
@OzzyFCB To taki z Ciebie chudy byk, a właśnie tacy są najsilniejsi. :D