@trolownik W sumie, to nie jest głupi pomysł. W Polsce w święta od ładnych paru lat w ogóle śniegu nie ma i to psuje klimat. Skoro nie ma śniegu i jest 10-15 stopni i pada deszcz, to dlaczego nie można polecieć gdzieś gdzie jest 30+ stopni i jest dużo lepsza pogoda.
Jak MD coś podaje, to niech podaje dokładnie, bo Ronaldo nie ma bramki od 2018 roku w klubie, a tak napisali jakby w ogóle nie miał, a strzelił na MŚ Hiszpanii i w tym roku Szwajcarii.
Porównajcie pomoc Live do pomocy City. Nawet my mamy na papierku pomoc sporo lepszą od pomocy The Reds, ale w Liverpoolu trenerem jest geniusz, który z graczy pokroju Milnera czy Hendersona zrobi crackow. Coś jak w Borussi jak z Grosktroizem. Chociaż Niemiec nie rozgrywał takich świetnych spotkań jak gracze Live
@SHIBA 60 godz około, ale było dość źle, bo miałem jakieś omamy. Teraz bym nawet nie dał rady, bo by mnie po 30 godzinach sen łamał i bym nawet na podłodze spał.
@Janiama Valverde też nie jest za bardzo lubiany przez kibiców Barcy i tu nie chodzi mi o nas czy o turystów mających to głęboko gdzieś, a o kibiców co są na wszystkich meczach.
@Piotr89Sand Co do zdobycia ZP przez Van Dijka nie jestem pewien, a piszemy tu o Ronaldo, który według Włoskich gazet jest faworytem do ZP, co jest dla mnie równie śmieszne, co to, że najprawdopodobniej będzie też w trójce. Wygrał z Juve Mistrza i Superpuchar, ale to ten klub zdobywał to przez wiele lat i to jeszcze jak jego nie było. Teraz te jego atuty czyli ważne mecze i gole. Zagrał 6 fajnych spotkań w roku [Rewanżowy mecz z Atletico, Szwajcaria, pierwszy mecz z Ajaxem i kilka w lidze]
@Piotr89Sand 6 spotkań w których Ronaldo wchodzi na wielki poziom nie powinno wystarczyć, żeby się liczył w jakichkolwiek nagrodach, a tym bardziej, że ten wielki poziom, to i tak nie jest poziom na którym gra Messi przez większość sezonu.
@Cave Szkoda chłopa, to jest prawdopodobnie najlepszy piłkarz na świecie pod względem taktyki, a u nas pracuje za trzech i jeszcze bure zbiera od tutejszych dzieciaków. @Ratamahatta Ponad 300 mln Euro wydane na zakup 3 zawodników do których LS pasuje jak do Messiego gra na ŚO.
10
@Skaramuczi Myślisz, że Ferrari ile kosztuję ? Lengleta stać na 10 lub więcej takich samochodów.
3
@Rewolucja123 Jak po? Jeszcze dzieci z tego będą.
0
@trolownik W sumie, to nie jest głupi pomysł. W Polsce w święta od ładnych paru lat w ogóle śniegu nie ma i to psuje klimat. Skoro nie ma śniegu i jest 10-15 stopni i pada deszcz, to dlaczego nie można polecieć gdzieś gdzie jest 30+ stopni i jest dużo lepsza pogoda.
7
@Zip Widocznie, to co w Realu mu puszczali przez palce, to w Juventusie nie przejdzie.
5
@SHIBA Wybitny tancerz
0
@FDJ Fabsa nie ma już u nas od ponad 5 lat. Teraz sobie o nim przypomniałeś?
2
Jak MD coś podaje, to niech podaje dokładnie, bo Ronaldo nie ma bramki od 2018 roku w klubie, a tak napisali jakby w ogóle nie miał, a strzelił na MŚ Hiszpanii i w tym roku Szwajcarii.
0
@jacobFCB Widziałem minutę temu. Tak porobił, że kobieta nie wiedziała gdzie jest :D
1
@DonMatteo901 Piękne zaoranie, aż mi się na sercu lepiej zrobiło :D
0
@MichalZZZ Bardziej mi się podoba gra Felixa, ale myślę, że lepszy będzie Sancho.
0
@Rewolucja123 Za to Valverde pasował...
0
@takisobiektos Nie.
1
@YoNoEntiendoNada Nie VAR, a dzbany zajmujący się VARem.
2
@Chwytliwy Nie ma co owijać w bawełnę to był przeciętniak i tyle.
3
Porównajcie pomoc Live do pomocy City. Nawet my mamy na papierku pomoc sporo lepszą od pomocy The Reds, ale w Liverpoolu trenerem jest geniusz, który z graczy pokroju Milnera czy Hendersona zrobi crackow. Coś jak w Borussi jak z Grosktroizem. Chociaż Niemiec nie rozgrywał takich świetnych spotkań jak gracze Live
2
Aguero jest na poziomie Lewego? Chyba nie...
1
Brawo Liverpool! Jeszcze druga Połowa i odjeżdżają City.
2
@SHIBA 60 godz około, ale było dość źle, bo miałem jakieś omamy. Teraz bym nawet nie dał rady, bo by mnie po 30 godzinach sen łamał i bym nawet na podłodze spał.
7
Obecnie żaden wykonawca rzutów wolnych nie ma startu do Messiego. Chłop opanował ten element do perfekcji w historii Juninho jest przed nim.
0
@LuisSalvano Wyluzuj to jeszcze jest dzieciak :D
0
@Janiama Widocznie zarząd Bayernu boi się kilku osiedlowych miśków z siłowni podobnie jak 3/4 Polskich klubów.
0
@Janiama Valverde też nie jest za bardzo lubiany przez kibiców Barcy i tu nie chodzi mi o nas czy o turystów mających to głęboko gdzieś, a o kibiców co są na wszystkich meczach.
0
Dla zainteresowanych: Mecz Leganes-Barcelona 23 Listopada na Eleven o godzinie 13... Fajnie, że znowu na Eleven, ale ta godzina jest trochę chora.
0
@Piotr89Sand Co do zdobycia ZP przez Van Dijka nie jestem pewien, a piszemy tu o Ronaldo, który według Włoskich gazet jest faworytem do ZP, co jest dla mnie równie śmieszne, co to, że najprawdopodobniej będzie też w trójce. Wygrał z Juve Mistrza i Superpuchar, ale to ten klub zdobywał to przez wiele lat i to jeszcze jak jego nie było. Teraz te jego atuty czyli ważne mecze i gole. Zagrał 6 fajnych spotkań w roku [Rewanżowy mecz z Atletico, Szwajcaria, pierwszy mecz z Ajaxem i kilka w lidze]
1
@l0Messini Wzgórza mają oczy.
1
@Piotr89Sand 6 spotkań w których Ronaldo wchodzi na wielki poziom nie powinno wystarczyć, żeby się liczył w jakichkolwiek nagrodach, a tym bardziej, że ten wielki poziom, to i tak nie jest poziom na którym gra Messi przez większość sezonu.
12
@Cave Szkoda chłopa, to jest prawdopodobnie najlepszy piłkarz na świecie pod względem taktyki, a u nas pracuje za trzech i jeszcze bure zbiera od tutejszych dzieciaków. @Ratamahatta Ponad 300 mln Euro wydane na zakup 3 zawodników do których LS pasuje jak do Messiego gra na ŚO.
0
@MarioVeB! Nie nikt, a Bartomeu.
0
@Janiama On lub Lautaro Martinez.
1
@Janiama Wenger ma 70 lat, a Valverde to młody jeszcze chłop i ma tyle energii ile schorowany chłop po 80.