- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
2
Może ktoś nie czytał mojego wpisu na temat odejścia Kovaca. To nie tylko porażka 1 5 z Frankfurtem oraz kilka wcześniejszych gorszych wyników wpłynęła na zwolnienie trenera. Głównym powodem była niechęć najważniejszych osób z grup kibicowskich i to one zażądały pozbycia się trenera. Przed meczem właśnie we Frankfurcie (Kovać z Eintrachtu przyszedł do Bayernu) trener stwierdził że najlepsi kibice w Niemczech to właśnie kibice we Frankfurcie i to spowodowało wielkie oburzenie wśród fanów Bayernu a że do tego doszła tak wysoka porażka chociaż pamietajmy że od 11 minuty Bayern grał w 10, nie miał zarząd innego wyjścia jak zwolnienie trenera.
1
@Janiama Z taką łatwością pozbyli się trenera który wygrał dublet krajowy... Całkowity brak szacunku dla Kovaca.
1
@myscooter Nie mieli wyjścia, podobno bo znam to z opowiadania kibica Bayernu fani powiedzieli że nie będą prowadzić dopingu do momentu wywalenia Kovaca.
0
@Janiama Valverde też nie jest za bardzo lubiany przez kibiców Barcy i tu nie chodzi mi o nas czy o turystów mających to głęboko gdzieś, a o kibiców co są na wszystkich meczach.
0
@daniel32778 Pewnie tak ale to z innego powodu, piłkarskiego. No i nikt z karków nie idzie (jeszcze) do Prezydenta klubu.
0
@Janiama To że kibice byli nie zadowoleni to wiedział każdy. Styl zespołu był tragiczny w porównaniu do poprzednich trenerów, do tego różne afery wokół Kovaca. A wyniki zespołu to sinusoida. Może i zdobył mistrza Niemiec ale w takiej lidze to żaden wyczyn a i tak udało mu się to rzutem na taśmę i nie zależało od nich.
0
@Janiama Widocznie zarząd Bayernu boi się kilku osiedlowych miśków z siłowni podobnie jak 3/4 Polskich klubów.
0
@daniel32778 Kibic to pieniądze