0

Dzieciak się nie myli.

0

Real miał Casemiro, Fede i Llorente na ŚPD, a my Busquetsa w beznadziejnego i De Jonga, który gra wyżej. Dobrze, że chociaż sprzedali Llorente.

2

@BarcaInfo Jak coś wklejasz to bez błędów. Pimienta.

0

@sergio5 Dłużej chłopina pożyje. Ja sam schudłem, no może nie tyle co on, ale czuję się dużo lepiej.

9

Zauważyliście jak ten gruby asystent Simeone schudł? Na moje oko z 115 kg waży jakieś 80.

2

@Avada Kedavra Dobrze, że ja nie należałem do tamtej połowy świata.

0

@Janiama Wytrzymaliśmy 2.5 roku, to i te pół roku wytrzymamy. Masz rację.

0

@Jakchcesz Jak Xavi przyjdzie po tym sezonie, to nie będzie takiej sagi jak z Neymarem, bo trener przychodzi zwykle w Czerwcu lub pod koniec Maja, a co do Brazylijczyka, to pewnie będzie powtórka z 2019.

0

Nieważne czy jestem przeciwnikiem czy zwolennikiem Valverde, to po tym, co odwalił zarząd nie chciałbym, żeby został. "Sorry Gargamelu jednak do końca sezonu zostajesz, bo Xavi nie chcę teraz przyjść i w Lato Ciebie zastąpi." Jak to wygląda? No, chyba że to wszystko wyssane z palca bzdury pismaków, ale za dużo osób o tym pisało bym mógł tak uważać.

0

@Ratamahatta Masz tutaj na myśli jakiego konkretnego użytkownika/użytkowników? Bo kilka osób by się znalazło np tych co chcą Valverde na następny sezon, ale to najpewniej trolle.

1

@norbi77 Też mnie to zastanawia, bo ten SPH, to trofeum najmniej cenne ze wszystkich 6, a po tej porażce się rozpętała większa burza niż np po Liverpoolu.

0

@NGTRX Wiadomo, że nastolatki będą stękać, że nie ma trypletu lub "Valverde wróć", ale myślę, że pod wodzą Xaviego jakiś puchar wygramy i to jeszcze w tym sezonie.

0

Według mnie Xavi przywróci Barcelonie dawny blask, który wykorzenił Valverde. Nie mówię, że Ernesto jest złym trenerem, bo jest dobrym trenerem, ale nie na Barcelonę, to pokazały nie tylko spotkania z Romą, Liverpoolem czy Valencią, ale wiele innych, a te 2 ostanie wymienione mecze zniszczyły tylko Barcę Ernesto. Oczywiście nie pisze o stylu Barcy Guardioli, bo to już jest w futbolu niepraktyczne, ale o czymś nowym, co np wniósł do Barcy Lucho wniesie coś nowego Xavi.

3

@Rewolucja123 No, czyli według Polskiego prawa jest już legalna :)

0

@DanielVeB Akurat to, że została jeszcze grupka zawodników i może być to sporym + dla Hiszpana, bo z grupki zawodników, którymi grał dłużej niż sezon zostali Pique, Alba, Busquets i Messi, a z nimi Generał miał bardzo dobre relacje i mieli do niego duży szacunek, a zawodnicy jak Suarez, Rakitic, Ter Stegen, Roberto powinni mieć do niego respekt taki jakiego nie mieli do Valverde. Xavi potrafił ustawić Neymara na paradzie. Więc z żadnymi zawodnikami nie powinien mieć problemów. Wolę liczyć, że nowy trener + Legenda klubu wypali u nas na ławce niż dawać kolejne szanse Ernesto.

0

@Coutinho007 Mimo, że jutro jest robota, to by się coś wypiło :D

8

@KamQiX No, że chyba za dużo się nie może śmiać, bo coś mu się stanie? :D

0

Małgorzata Foremniak to niezła laska i trzeba to przyznać. Matką mogła by moją być, ale się kobieta trzyma, a ma 53 lata. Figura też kiedyś dawała radę.

0

@norbi77 Ciepło się robi na sercu od takich wypowiedzi.

5

VAR to jest najlepszy system jaki znalazł się w piłce nożnej, ale jak korzystają z niego ludzie, którzy nie mają o nim pojęcia lub nie chcą mieć, to wygląda, że ten system jest niepotrzebny.

0

@VamosRakieta To bym się musiał upić i to na smutno.

2

Już dzisiaj po wypłacie, ale nawet się człowiek nie ma ochoty piwa napić patrząc, co się dzieje w ukochanym klubie i tu nawet nie chodzi o wczorajszy mecz, który i tak był jednym z lepszych w tym sezonie, ale tutaj chodzi o to, że trener broni zawodników, a zawodnicy trenera i wychodzi, że nikt nie jest obecnej sytuacji winny, a zarząd to ludzie bez jaj, honoru i nie potrafią nic z tym zrobić.

8

@KmN My mieliśmy wuefiste w szkole podobnego do Valverde. Dał nam piłkę i róbta co chceta, bo telefon ważniejszy. :D

2

@norbi77 To następnym razem przykładowo jak Pique sfauluje we własnym polu karnym zawodnika drużyny przeciwnej, to niech dostanie żółtko, a gra zostanie wznowiona od naszej bramki :D

9

@amanter No i za twoimi głupimi komentarzami również.

0

@cules100pro Przecież wie, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie, to po co się ma wysilać? Jakby mnie chcieli zwolnić z dobrze płatnej roboty i by już to było przesądzone, to też bym się nie starał.

0

@kerouac Obrońcy na boisku i obrońcy Valverde, bo dobrze wiedzą, że ich nie ruszy.

1

@Kengo Jakby, tak nie powiedział, to by oglądał EURO z tej samej perspektywy, co my :D

1

@itmustbejoke Messi, to Messi wiadomo jest z innej galaktyki i absolutnie nietykalny od lat, bo jest cały czas najlepszy na świecie, ale mnie martwi, że zawodnicy wymienieni przez Ciebie i @T_TG mają prawie taki sam status nietykalnych, co nasz Leo.

2

@D44H Jak oglądasz od 17/18 to akurat dużo rzeczy jeszcze nie widziałeś, a tych kabaretów jak napisałeś jest najwięcej właśnie od czasów kiedy oglądasz regularnie Barcę. Wpadki wpadkami, ale w ostatnich 3 sezonach było tego za dużo. Dzisiaj się trafił lepszy mecz, ale ten 1 mecz nie przykryje 10 słabych z tego sezonu, a tym bardziej, że skończył się porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?