@student97r 3-4 sezony? Ostatnio 3 sezony był w Realu, a po Realu był zwalniany z Chelsea i United w czasie 3 sezonu. W Totkach może nie dotrwać do 2 sezonu jak będzie mu tak dalej szło.
@LuisSalvano Po części masz rację, ale wiesz, że gdyby, to był każdy inny zawodnik, a nie np Alba czy Suarez, to La Rambla stałaby za nimi murem. Jordi już nie raz pajacował i jest nielubiany nawet przez kibiców swojej drużyny i wcale się nie dziwię.
@AdiKingu96 No i co z tego, że ma 9 bramek? Jest praktycznie zawsze jednym z najgorszych zawodników z ataku i na boisku. Statystyki to tylko statystyki. Na ich podstawie, to Ronaldo jest dalej świetny.
@JohnA Według mnie jest odwrotnie, bo poza Messim, to długo nie ma nic, jest młody Fati, Griezmann, Perez póżniej długo nic i Suarez, który nie wiem dlaczego dalej gra w wyjściowym składzie. Obrona Realu jest beznadziejna, bo tak grająca słabo w ataku Barca była o włos od bramki.
Jakby Real był rzeczywiście silny, to by nas zmiażdżył, ale aktualnie są lepsi od nas, a to nie jest jakiś wielki komplement. Potrafili fajnie prowadzić przez większą część spotkania grę, ale mają słabe wykończenie i beznadziejną obronę. Może jest śmieszne, co napisze, ale dzisiejsza Barcelona mogła coś wsadzić przez beznadziejną obronę, a Real do końca nic by nie strzelił. Nawet tak beznadziejna Barcelona jak dzisiaj potrafi zagrozić Realowi. Real w Lidze nie potrafi z Barcą grać i to nie od dziś, a od jakiś 5-6 lat. No, ale to tyle z pozytywów, bo Barca jest beznadziejna i nie da się tego usprawiedliwiać.
Jakbym nie wiedział, że to El Clasico i błądził po kanałach i trafił na ten mecz, to dałbym sobie rękę uciąć, że oglądam Ekstraklasę i wiecie co? Nie miałbym ręki...
Barca na swoim stadionie ma jednych z najgorszych kibiców. Jedynie potrafią wygwizdac hymn LM i Hiszpanii, nielubianego zawodnika drużyny przeciwnej, wzdychać nad akcjami Messiego i tyle. Teraz nawet ciężko dopingować, bo u Valverde jest słabo, ale zawsze tak bylo.
@kodi77 5-0 z 2011, 4-1 z 2012, 3-0 z 2018, 5-1 z 2018. Jak, tak dalej pójdzie to pobije Casillasa w puszczonych golach na Camp Nou i to w dużo mniejszej liczbie rozegranych spotkań niż Hiszpan.
@BarcaInfo Niema ten Curtois szczęścia do Messiego, tu jakieś hat tricki, tunele i niemożliwe dla takiego wysokiego bramkarza gole z wolnych za kołnierz. Messi ma dużo ofiar, ale Belg jest jego jedną z ulubionych.
@MesQueUnClub_87 Jego żona też z nami tam pracuje i miała do mnie o to pretensje. Powiedziałem jej, że pretensje to może mieć do siebie, bo kiepsko się im musi układać skoro jej mąż robi takie rzeczy. Śmiesznie było jak mnie po cichu tak nazywali, ale jak ja wymyśliłem to już tak śmiesznie nie było. Mam duży dystans do siebie w przeciwieństwie do jej chłopa, bo moja ksywka też mnie rozbawiła, ale szczerze nie wiem dlaczego jestem tak nazywany.
0
@xVENUMx To prawie jak brygadzista z roboty, co chodzi do sracza, co pół godziny.
0
@Katalonbar A gdzie miłość i nostalgia? Tego drugiego było dużo.
0
@Hushovt Znachora to oglądałem w Święto Zmarłych, ale teraz też mogę zobaczyć, bo to można oglądać w nieskończenie wiele razy.
4
@kubix05 Moja prababcia, babcia i mama z tego korzystała. Może moja przyszła żona też będzie z tego korzystać. Jak, co to w szafie czeka :D
0
@student97r 3-4 sezony? Ostatnio 3 sezony był w Realu, a po Realu był zwalniany z Chelsea i United w czasie 3 sezonu. W Totkach może nie dotrwać do 2 sezonu jak będzie mu tak dalej szło.
0
@Kusco15 Messi nie musi z siebie robić buca i aroganta by być docenianym przez kibiców.
1
Coś nie leży Lazio Juventusowi już 2 raz wygrywają z nimi 3-1 w tym sezonie.
1
@Mathew86 Bo prawdziwy mężczyzna jak wypali, to żuje jeszcze ten filtr i Sarri pewnie tak robi.
0
@SkN Ojcowska zazdrość.
0
Brawo Lazio 1-0!
1
Pique niby wolny jak żółw, ale szybko się znalazł w polu karnym Alaves.
2
Suarez to po ostatnim meczu z Realem powinien mieć najmniej do powiedzenia.
1
Griezmann daje nam mniej niż Realowi Hazard? Ma sporo lepsze liczby niż Belg i haruje na całym boisku.
0
@Kapitan hawk Nazywaj jak chcesz, bo mam to gdzieś, ale moderacja nie podzielała twojego bezpodstawnego nazywania tak drugiej osoby :D
0
@Kapitan hawk Tak i jeszcze wyzwij sobie znowu kogoś od pedofila.
0
@SuperPatsonFCB Dałbym sobie rękę uciąć, że Alena z 3 miesiące nie grał w ogóle i to tak jak piszesz po Bilbao :D
0
@Kapitan hawk Nie peszek, a twój farcik, bo też sobie zbierasz na bana. Jedynie dlatego jesteś bez perma, bo jesteś za Barcą.
0
@LuisSalvano Po części masz rację, ale wiesz, że gdyby, to był każdy inny zawodnik, a nie np Alba czy Suarez, to La Rambla stałaby za nimi murem. Jordi już nie raz pajacował i jest nielubiany nawet przez kibiców swojej drużyny i wcale się nie dziwię.
0
@AdiKingu96 No i co z tego, że ma 9 bramek? Jest praktycznie zawsze jednym z najgorszych zawodników z ataku i na boisku. Statystyki to tylko statystyki. Na ich podstawie, to Ronaldo jest dalej świetny.
0
@JohnA Według mnie jest odwrotnie, bo poza Messim, to długo nie ma nic, jest młody Fati, Griezmann, Perez póżniej długo nic i Suarez, który nie wiem dlaczego dalej gra w wyjściowym składzie. Obrona Realu jest beznadziejna, bo tak grająca słabo w ataku Barca była o włos od bramki.
0
Jakby Real był rzeczywiście silny, to by nas zmiażdżył, ale aktualnie są lepsi od nas, a to nie jest jakiś wielki komplement. Potrafili fajnie prowadzić przez większą część spotkania grę, ale mają słabe wykończenie i beznadziejną obronę. Może jest śmieszne, co napisze, ale dzisiejsza Barcelona mogła coś wsadzić przez beznadziejną obronę, a Real do końca nic by nie strzelił. Nawet tak beznadziejna Barcelona jak dzisiaj potrafi zagrozić Realowi. Real w Lidze nie potrafi z Barcą grać i to nie od dziś, a od jakiś 5-6 lat. No, ale to tyle z pozytywów, bo Barca jest beznadziejna i nie da się tego usprawiedliwiać.
5
Jakbym nie wiedział, że to El Clasico i błądził po kanałach i trafił na ten mecz, to dałbym sobie rękę uciąć, że oglądam Ekstraklasę i wiecie co? Nie miałbym ręki...
8
Barca na swoim stadionie ma jednych z najgorszych kibiców. Jedynie potrafią wygwizdac hymn LM i Hiszpanii, nielubianego zawodnika drużyny przeciwnej, wzdychać nad akcjami Messiego i tyle. Teraz nawet ciężko dopingować, bo u Valverde jest słabo, ale zawsze tak bylo.
0
@abram3k No, niestety.
1
@kodi77 5-0 z 2011, 4-1 z 2012, 3-0 z 2018, 5-1 z 2018. Jak, tak dalej pójdzie to pobije Casillasa w puszczonych golach na Camp Nou i to w dużo mniejszej liczbie rozegranych spotkań niż Hiszpan.
0
@El _crack Jaworzno, a Ty? :)
3
@BarcaInfo Niema ten Curtois szczęścia do Messiego, tu jakieś hat tricki, tunele i niemożliwe dla takiego wysokiego bramkarza gole z wolnych za kołnierz. Messi ma dużo ofiar, ale Belg jest jego jedną z ulubionych.
9
@MesQueUnClub_87 Jego żona też z nami tam pracuje i miała do mnie o to pretensje. Powiedziałem jej, że pretensje to może mieć do siebie, bo kiepsko się im musi układać skoro jej mąż robi takie rzeczy. Śmiesznie było jak mnie po cichu tak nazywali, ale jak ja wymyśliłem to już tak śmiesznie nie było. Mam duży dystans do siebie w przeciwieństwie do jej chłopa, bo moja ksywka też mnie rozbawiła, ale szczerze nie wiem dlaczego jestem tak nazywany.
0
@MesQueUnClub_87 Tak się z niego nabijali, że chorobowe będzie brał i cuda wyprawiał.
29
@SeeleyBooth Mi wymyślił Kuna, a ja jemu Rękoczyn, bo się podobno kiedyś w toalecie onanizował.