5

@kubix05 Jak to kiedyś? To mój wujek się zdenerwuje, bo to tej pory chodzi w takiej kurtce :D

1

@itmustbejoke No, to za kilka lat możesz przestać kibicować Barcelonie...

3

@Rewolucja123 A mi się wydaję, że dupy porządnie nie wytarł jak strzelał dwójeczkę i wyrywał włosy, wiadomo skąd ten dyskomfort.

0

@MesQueUnClub_87 Lekkiego grzdyla można dać, a tym bardziej, że ta Wigilia do 20 i nawet samochodu nie biorę :d

1

Wreszcie po robocie... A jutro wigilia z roboty. Kto wymyśla wigilie w środku tygodnia? Zamiast np zrobić w Piątek.

0

@Chwytliwy Starszemu bratu to on może najwyżej buty czyścić.

4

@Janiama A 4 asysty się wzięły z d...y... Twój przykład świetnie pokazuje, że skoro grałeś w piłkę nie oznacza, że się znasz. Sorry, ale jak porównujesz jednego z najlepszych zawodników w tym sezonie do Aleny, to dalsza dyskusja na ten temat niema sensu. @Chwytliwy Ok, ale pozwól, że ja zostanę przy swoim.

2

@Chwytliwy To chyba nie widziałeś Arthura z okresu Września-Listopada. Wiadomo, że teraz jest najlepszy De Jong, bo wszedł na jeszcze wyższy poziom, ale według mnie Arthur był trochę lepszy w tamtym czasie, a tak ogólnie to są jedyni zawodnicy przy Messim i Ter Stegenie do których się nie można w tym sezonie doczepić

0

@Jordi10 Już widzę jak najstarsi zawodnicy z kadry się go słuchają jak jest w podobnym wieku do nich.

7

Już nie róbmy z Rakitica niezbędnego zawodnika, bo 3 spotkania 2 rozegrał dobre, a z Atletico był jednym z najsłabszych zawodników. Z BVB przez jego błędy z początku też mogliśmy przegrywać przynajmniej 1-0, ale póżniej się poprawił. Z Mallorcą zagrał dobrze, ale to nie jest rywal z najwyższej półki i ten mecz musieliśmy wygrać, a jedynie pytanie było iloma golami różnicy. Chorwat tyle gra, bo wróciły problemy Arthura z poprzedniego sezonu. Brazylijczyk był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie i nagle straciłby miejsce na rzecz zawodnika, który był przyspawany do ławki lub tylko z niej wchodził? Sztab powinien jak najszybciej rozwiązać problemy Arthura, a Rakitic powinien grać dużo częściej, ale za Busquetsa.

0

@ViscaBarca123 + 2 bramki w tym sezonie. Myślisz, że w przyszłym sezonie jest gotowy by grać w Barcelonie? :D

0

@dorkizos Podpinam się pod pytaniem, bo też mnie ciekawi, co to było.

0

Atletico wczorajszą wpadką definitywnie się wyłączyło z walki o Mistrza. Teraz muszą walczyć o TOP4 z Sociedad, Bilbao i Valencią, bo Sevilla też ma aktualnie 4 pkt przewagi nad nimi. Barca i Real są poza zasięgiem pozostałych drużyn i wydaję mi się, że w El Clasico dopiero któraś z drużyn zdobędzie 3 pkt oby to była Blaugrana.

1

@bartekmess Nawet jak zostanie w Ligue 1, to wątpię, że zdobędzie więcej bramek w karierze niż Leo, a jak odejdzie do innej ligi, to na 100% nie.

0

@Mathew86 A sam uciekł jak tylko Juve spadło...

8

@Kengo Tak, a Vinicius to drugi Neymar...

0

@LuisSalvano Nie wiem dlaczego piszesz, że większość osób Ciebie tutaj nie lubi. Tutaj są dużo gorsi użytkownicy np Badej Ci podał.

1

@Kengo Mi trudniej wyobrazić, żeby CR dał ZP Messiemu i odwrotnie też. Messi jest dużo skromniejszy od Ronaldo, ale sam ostatnio mówił, że bolało go jak Ronaldo zrównał się z nim w ZP.

2

@LuisSalvano Gość musi mieć znajomego moderatora, bo innej opcji niema. Ktoś inny za te wszystkie prowokacje dawno miałby perma lub co jakiś czas bany.

0

@IronSanHybrid Mały łobuz, a co znowu wyrywał starszemu statuetkę ojca? :D

0

Teraz zauważyłem, żeby dyskusja znalazła się w najgorętszych, to musi być dobry troll, prowokacja lub próba wywołania gównoburzy, ale to właściwie to samo, co prowokacja. Ostatnio są praktycznie takie same dyskusję, ale to użytkownicy odpowiadają na głupie posty i robią niepotrzebne zamieszanie wokół osób, którym o to chodzi.

3

Lewandowskiej ciąża służy. Na tej gali była laską nr 1 według mnie. Żona Van Dijka też spoko.

0

@mekston Z całym szacunkiem do Portugalczyka, to liczę, że ten śmieszny hype na niego i to z ostatnich 2 lat się skończy, bo to lepiej dla niego, bo póżniej faktycznie myśli, że zasługuje na ZP i się kompromituje.

0

@Wilczeq Nie przynajmniej, a najwyżej i nie 5, a gdzieś 9-10.

46

Messi 2018>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Ronaldo 2019, a Argentyńczyk dostał 5 miejsce, a Portugalczyk w tym roku 3...

6

@Kengo Z BVB zagrał dobrze, ale z Atletico słabo. Równie dobrze przez niego mogliśmy przegrywać po pierwszej połowie, bo kompletnie olał krycie i jeszcze oddał marny strzał przy którym mógł się zachować dużo lepiej.

2

@kerouac No, a jak kiedyś ciągnął tylko on i Xavi, Iniesta, Suarez, Alves, Busquets, Neymar i Rakitic. :D

0

@PrinceDamon Ja ostatnio czytałem, że ma abdykować.

0

@Azi To raczej niedobrze świadczy o drużynie, że aż tak wiele zależy od najlepszego zawodnika i od bramkarza, który musi nam ratować co chwile tyłek. Wiadomo, że Ter Stegen jest od takich sytuacji, ale mógłby nie mieć dnia i by było 2-0 do przerwy.

1

@BarcaInfo Wolałbym oglądać zawodnika z problemami niż słabego dzisiaj Rakitica. Arthur był najlepszy w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?