10

Zawsze jest śmiesznie jak się grupka osób nabija z 1 osoby i wymyśla mu ksywki w robocie, a jak ta druga osoba robi, to samo to już takie śmieszne nie jest. Już prawie 2 lata pracuje na elektrowni i się dopiero teraz dowiedziałem, że mam ksywkę, ale jak ja wymyśliłem ksywkę tej osobie, co wymyśliła mi, to już skargi do kierownika. Czasami się zastanawiam czy to jest praca czy podstawówka.

0

@Rewolucja123 Ja tam liczę, że City się bardziej skupi na LM i wywali Real, bo to już 4 sezon Pepa i w LM im idzie średnio.

0

@Rewolucja123 Rok temu nie było podobnie, bo mieli 8 pkt straty, a teraz Lisy są na drugim miejscu i mają 10 pkt, a City 14.

2

@Szicek10 Jestem zmęczony po robocie, ale na piłkę zawsze mam siłę i za godzinę też idę grać :D

1

@neymarjr_143 Szkoda, bo by się bardzo przydał Holandii na ME. W ataku za wiele alternatyw nie mają.

0

@Tasde Real może nie zdobywał 3 LM w jakimś pięknym stylu, ale w przeciwieństwie do nas biegali i grali dużo szybciej. Coś czego zabrakło nam z Romą, Juve, Liverpoolem. Co innego jak zawodnicy truchtają i liczą na geniusz jednego zawodnika lub pojedyncze przebłyski, a co innego jak biegają i gryzą trawę.

0

@Bykunn W pierwszych sezonach u nas Chorwat był szybszy. Poza walką w środku pola potrafił łatać dziury na prawej stronie, które trzeba było łatać, bo Dani się zapuszczał do przodu. Obecnie to wóz z węglem, który zamiast szybko wracać po stracie to człapie. 2 zawodników truchtających na podobnych pozycjach nie ma prawa bytu w wyjściowym składzie Barcy (mam na myśli jeszcze Busquetsa) Barcelona nie będzie grała ładnej piłki z Busim i Rakiticem w podstawie.

0

@Bykunn W sumie, to nawet jak Busquets był w wieku Fede, to był dużo wolniejszy niż Urus, a Rakitic raczej też.

0

Klasyki zawsze się rządzą swoimi prawami. Już wiele razy drużyna w gorszej formie wygrywała ten mecz. Dlatego myślę, że wygramy z Realem.

2

@Nano22 No, to wyłącz.

0

@WoJjTas Przynajmniej 8. I tylko z City zagrał na poziomie zbliżonym do potencjału zawodników, których wymieniłeś.

4

@WoJjTas Nosem to chyba, Ty coś wciągnąłeś... Sorry, ale tak to wygląda. Piszesz, że Traore jest lepszy od Dembele, Havertz czy Sancho? Nawet łebki jak Fati i Rodrygo są od niego lepsi.

0

@Chwytliwy Raczej nie rozegra takiego świetnego sezonu jak poprzedni, ale niech wszystkim udowodni, że nie jest zawodnikiem 1 sezonu.

1

@Forza_Juve Nie bzdura, bo do pobicia rekordu Maldiniego zostały mu 2 mecze ligowe, a gdzieś czytałem przed sezonem, że Buffon chce ten rekord pobić.

3

Zapowiadają się kolejne Święta bez śniegu. No, przynajmniej u mnie, bo jest teraz 11 stopni na dworze. Niby został jeszcze ponad tydzień, ale myślę, że nic się nie zmieni. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem śniegu i tym bardziej mrozu, ale lepsze to niż deszcz.

0

@Progressive Z całym szacunkiem do Puyola, ale nie.

8

@Norkusik Bo staruszek musi rozegrać ileś tam spotkań, żeby pobić Maldiniego. Lubię i szanuję Buffona, ale według mnie powinien już skończyć karierę 2 lata temu.

1

Dybala ależ by to było piękne...

1

@Odesseiron Akurat mam kilku kolegów, którzy są kibicami City i uważają, że to jest ostatni sezon Pepa w Anglii i że Ligi tym razem nie wygrają, a o LM niema co mówić, bo tamtymi rozgrywkami są prawie tak sfrustrowani jak w ostatnich latach my. City gra lepszym stylem niż my, ale tam też nie jest tak kolorowo jak niektórzy uważają.

0

Generał ma rację. Barca 10 lat temu była dużo lepsza od Realu w tamtym czasie. Real w tamtym czasie był poza TOP 10.

0

@Colon Ja tam nie lubię pisać, gdzie bylibyśmy bez zawodników, bo to są w sumie głupoty. Bez Ter Stegena i Messiego nie gralibyśmy w 9, a grali by inni zawodnicy i nie wiadomo jaki byłby efekt. Chociaż widać, że Messi ciągnie pomoc, a szczególnie atak za uszy, to i tak Barcelona ma taką Markę, że na pewno bez niego nie byłaby na poziomie Sevilli czy jakiegoś innego klubu poza TOP. Potencjał w ataku byłby mniejszy, ale i tak klasy światowej. Żaden piłkarz sam meczu nie wygrywa, co najwyżej ma ogromny wkład w zwycięstwo.

55

Messi wskoczył na taki wielki poziom, że jak zagra spotkanie na słabszym poziomie jak wczoraj, to jest to widoczne, a jego słabszy poziom i tak jest nieosiągalny dla wielu zawodników na świecie. To jest właśnie wielka cena jaką płaci najlepszy zawodnik prawdopodobnie w historii tego sportu. Jak zrobi coś niemożliwego dla innego piłkarza, to jest normalny dzień w pracy Messiego. Ludzie tak przyzwyczaili do jego kosmicznego poziomu, że jak zagra na poziomie normalnego zawodnika, to jest krytykowany.

2

@blaugrana1980 Odezwał się dorosły...

0

@Rzetafi No, nie grał już na poziomie, ale i tak Iniesta u schyłku kariery był najlepszym pomocnikiem w Barcie, co oczywiście niedobrze świadczyło o pozostałych zawodnikach z pomocy.

0

@Rzetafi 3 lata temu Rakitic grał lepiej za Lucho niż u Valverde, a poza tym był Iniesta, który jeszcze trochę maskował upadającą formacje pomocy.

3

Pomoc Rakitic Busquets nie ma prawa bytu. Pisałem to już przed tym sezonem i pisze, to już od 2 lat.

1

@itmustbejoke Oceniasz po 1 meczu? Ich głównym celem jest w tym sezonie Liga i realizują ten cel.

1

@Chwytliwy To mogłeś napisać pod tamtym postem, a nie wywoływać gównoburze na nowo. Ja osobiście nic do Janiamy nie mam, bo pisze często mądre komentarze,ale ostatnio jego temat jest wałkowany za często i to jest nudne. Chłop sam odpowiada na prowokacje i musi mieć ostatnie słowo.

0

Komentarz usunięty

0

@Real_w_HD Lepsze by było pytanie za co go nie cenimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?