@Janiama A co mnie autor obchodzi? Widzę po raz kolejny nieudolne bronienie Barcy Valverde to komentuje. Jakby to był 1 lub nawet 3 mecz taki w tym sezonie, to można by było się zgodzić, ale takich spotkań było o wiele więcej w tym sezonie.
De Jong się nie popisał, ale i tak był naszym najlepszym pomocnikiem, a Vidal nie może odejść do żadnego Interu, bo jest jednym z nielicznych zawodników w Barcelonie, co ma jaja.
@IronSanHybrid Takie rzeczy najczęściej piszą trolle lub debile, a na takich szkoda zwracać uwagi. Przecież podobnie było z zawodnikami naszego klubu komentarze typu "Messi się skończył".
@damianex10 No, ale teraz ma dobre ponad 30 lat więcej, a poza tym matka mojego kolegi jest z 9-10 lat od niej młodsza i też najlepiej nie wygląda, a też według zdjęć, które mi pokazywał była laską.
Dla zainteresowanych. Top Gun leci na Polsacie. Kelly McGillis była niezłą laską. Wa szkole miałem koleżankę, co była do niej bardzo podobna, ale miała trochę dłuższe włosy :D
@bixmix Mój ojciec też ostatnio został ochlapany przez syna sąsiada jak się spieszył do pracy, ale poszedł, spokojnie wyjaśnił tą sprawę, chłopak przeprosił i jeszcze chciał dać kasę na pralnie, ale mojemu ojcu starczyły przeprosiny. Nie zadzwonił do mnie i nie poszliśmy go skatować. Zresztą to będę porównywał własnego ojca i siebie do jakiś śmieci.
@HassanMubarak No, bo pewnie by sobie nie poradzili solo, to go wzięli i to jeszcze z bronią. @bixmix To już nie pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, co Ci ludzie mają w głowach i nie wyobrażam sobie skatowania kogoś na śmierć i do tego ta kara za zabójstwo, jakby okradli jakiś sklep...
@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.
@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.
1
@Janiama A co mnie autor obchodzi? Widzę po raz kolejny nieudolne bronienie Barcy Valverde to komentuje. Jakby to był 1 lub nawet 3 mecz taki w tym sezonie, to można by było się zgodzić, ale takich spotkań było o wiele więcej w tym sezonie.
8
@Janiama Tak sobie można to dno i wodorosty tłumaczyć.
9
De Jong się nie popisał, ale i tak był naszym najlepszym pomocnikiem, a Vidal nie może odejść do żadnego Interu, bo jest jednym z nielicznych zawodników w Barcelonie, co ma jaja.
2
@SeeleyBooth No i też to, że zarabiają o wiele za dużo jak na zmienników.
0
@AmigoBlancos Ktoś mówił, że ZZ to słaby trener? Jest dobrym trenerem, ale miał dużo szczęścia i przy tym nie ma żadnych wątpliwości.
2
@IronSanHybrid Jeśli bez rodzynek, to bardzo dobra sąsiadka, a jeśli są rodzynki, to w sumie też, ale mogło być lepiej :D
1
Kubacki wygra ten turniej.
0
Na Dawida można liczyć.
2
@IronSanHybrid Takie rzeczy najczęściej piszą trolle lub debile, a na takich szkoda zwracać uwagi. Przecież podobnie było z zawodnikami naszego klubu komentarze typu "Messi się skończył".
1
@IronSanHybrid Nie jestem za księżmi, ale też nie można wsadzać wszystkich do jednego wora. Rok temu był i grosza nie chciał.
2
@kubix05 Ojciec mi opowiadał, że było ponad -20 stopni i przy tym obecnie zimy, to jak lato.
0
@puyol_presidend5 Kolega w szkole szpanował Malboro Goldami...
1
@Chwytliwy United żeby powrócić do światowego poziomu powinno się przede wszystkim pozbyć zawodników pokroju Lingarda.
0
@damianex10 No, ale teraz ma dobre ponad 30 lat więcej, a poza tym matka mojego kolegi jest z 9-10 lat od niej młodsza i też najlepiej nie wygląda, a też według zdjęć, które mi pokazywał była laską.
4
Dla zainteresowanych. Top Gun leci na Polsacie. Kelly McGillis była niezłą laską. Wa szkole miałem koleżankę, co była do niej bardzo podobna, ale miała trochę dłuższe włosy :D
1
Nikt nie słucha Ronniego Ferrariego podobnie jak Disco Polo, a ma ponad 105 mln wyświetleń na Youtube :D
1
Bo ty jesteś zajebista powinno być... Co oni z tą cenzurą mają?
15
Natalia Oreiro pierwsza miłość z dzieciństwa obok Kasi z 13 posterunku.
6
@Bykunn Teraz się szuka dziury w całym.
2
@ClassicRock Nie chcesz, to nie strzelaj, ale nie narzucaj innym, co mają robić.
0
@bixmix Mój ojciec też ostatnio został ochlapany przez syna sąsiada jak się spieszył do pracy, ale poszedł, spokojnie wyjaśnił tą sprawę, chłopak przeprosił i jeszcze chciał dać kasę na pralnie, ale mojemu ojcu starczyły przeprosiny. Nie zadzwonił do mnie i nie poszliśmy go skatować. Zresztą to będę porównywał własnego ojca i siebie do jakiś śmieci.
0
@Esteban_ Kto Ci bana życzy? Powiedz kto, to znajdziemy jakieś rozwiązanie :D
2
@HassanMubarak No, bo pewnie by sobie nie poradzili solo, to go wzięli i to jeszcze z bronią. @bixmix To już nie pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, co Ci ludzie mają w głowach i nie wyobrażam sobie skatowania kogoś na śmierć i do tego ta kara za zabójstwo, jakby okradli jakiś sklep...
0
@FeloRPS Słaby, to jest najwyżej twój komentarz.
0
@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.
8
@FDJ Jeśli chodzi o zrzucania wszystkiego na głowę Messiego, to się zgodzę.
1
@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.
1
@Striker Tak? To teraz już wiem :D
0
@Striker Łukasz uciekaj szybko.
11
@Hushovt Uważaj, bo ktoś Ci znowu napisze "Nie podoba się, to po, co czytasz?"