0

Fati schodzi, a Roberto zostaje xd

0

@Albus54 Alba nigdy nie należał do inteligentów, ale grał na poziomie, a teraz to szkoda strzępić ryja.

0

Ter Stegen zabił Pique.

1

@BueN0 Żartujesz prawda? :D

2

@ForcaMilosz Też bym miał szacunek do kierownika jakby mi pozwolił się obijać.

0

@tristan87 Ja to bym zobaczył ustawkę Messi, Suarez, Alba, Busquets vs Ter Stegen. Trzeba wyrównać szansę :D

1

@Skaramuczi U Valverde zapomnij. Neymar miał jedynie jakiś szacunek do Lucho.

1

Zastanawia mnie dlaczego Messi zawsze był kreowany na małego grzecznego chłopca, którego obchodzi tylko piłka. Może jeszcze na początku kariery taki był, ale do takiego kogoś pasował dużo bardziej Iniesta. Pazurki nasz najlepszy piłkarz pokazywał nie raz. np Skakał do zawodnika Romy w meczu towarzyskim, który był 2 razy taki jak on czy obrażał kibiców Valencii. Jeszcze dochodzi do tego kolegowanie się z jednym z najbardziej nielubianych zawodników na świecie, którego akurat ja bardzo lubię, ale wiele osób, których znam go po prostu nie lubi -Suarez. To że Messi mało mówi nie oznacza, że jest jakimś aniołkiem.

1

Sytuacja po RSSS z 2015, to w porównaniu do tego, to nic. Według mnie w klubie muszą zostać przeprowadzone ogromne zmiany. Samo wywalenie obecnego nic nie da. Mam na myśli pewnych zawodników, ale nie piszę tu o Messim.

0

@Messibestplayerintheworld Jak Suarez był to też nie miał z kim grać.

0

@AnnaMarianna Może zainspirujecie się tym postem i też wreszcie napiszecie coś mądrego :D

4

@Kacper1432 Trudno ocenić jego styl, dla mnie to podwieszony napastnik. Według mnie tylko do Bundesligi się nadaje, a jeszcze konkretniej to tylko do Bayernu. Dziwny typ zawodnika takiego jeszcze nie widziałem.

0

@kkbarca Z całym szacunkiem do Abidala, ale wiedział na co się pisze.

1

@Triv44 Z fazy grupowej? Nie miałbym nic przeciwko temu.

0

@Bykunn Podaj kandydata lepszego niż Andrzejek.

1

@cracker Nie masz 100% pewności, że tak by się stało.

9

@koksik2700 Ja tam Messiego bym nie skreślał, bo widać u niego ciągły głód na trofea w przeciwieństwie do takiego Alby.

0

@vangoor Takich rzeczy o raku, to nawet nie mów, bo nawet nie wiesz jak to jest straszna choroba.

0

@Denver Jakby było wszystko cacy, to Valverde nie zostałby zwolniony. Poza tym nietykalni piłkarze jak Alba, Pique, Messi czy kiedyś Rakitic wypowiadali się o Valverde w samych superlatywach.

1

@th@les Już w ostatnim sezonie Enrique dobrze nie było. Przyszedł Valdek zdobył 2 Mistrzostwa i Puchar, ale doszły do tego rzeczy, które przyćmiły jego osiągnięcia Rzym, Anfield to tylko kilka z nich.

10

Wypowiedź Abidala bez sensu, bo już nie ma Valdka, ale odpowiedz Messiego też jest nie na miejscu. Valverde pozwolił sobie wejść na głowę i piłkarze robili co chcieli, a jak przyszedł Setien, to piknik się skończył i już tak fajnie nie było.

2

@Odesseiron W obecnej sytuacji zamiana Dembele+ kasa na Neymara, to z deszczu pod rynnę. Brazylijczyk ma w ogóle nie mniejsze problemy z kontuzjami i jeszcze łapie je w kompromitujący sposób. Kiedyś byłoby nie do pomyślenia, że zawodnik z TOPu może w taki sposób olewać klub.

4

Alba nawet nie potrafi wybić.

4

Świetne podanie Rakitica do Semedo. Portugalczyk wystawia patelnie do Griezmanna i Francuz pudłuje. Nic dziwnego, że Antoś jest dzisiaj pomijany w podaniach przez kolegów.

0

Falco jak Ty mnie w tym momencie zaimponowałeś i Lecce prowadzi 3-0 z Torino, co za bomba!

0

@TheNekro94 Ja pamiętam czasy jak jeszcze nie było La Ramblii, ZP, głupich wywiadów i było więcej normalnych użytkowników, to były piękne czasy.

0

@TheNekro94 Ale masz długi staż tutaj i napisałeś dużo normalnych komentarzy. Ty tutaj pamiętasz czasy, których inni nie pamiętają.

0

@Hiacynk Wątpię, że w tym sezonie De Ligt będzie grzał ławę kosztem Chielliniego, który pauzuje ponad pół sezonu i ma 35 lat.

1

Pique obchodzi dzisiaj 33 urodziny, a Shakira 43. Nigdy bym nie pomyślał, że jest między nimi aż taka różnica.

4

@LoveValverde Klopp nie ma żadnego paktu z diabłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?