0

@PuszkinFan To już po nas.

1

@Chwytliwy Ja też i od tamtego czasu boję się pływać.

44

Komentator wczoraj miał rację, że Messi jest teraz sobą, Xavim, Iniestą i Busquetsem, a to za dużo nawet na najlepszego piłkarza w historii. Czekanie pomocników i napastników, co wymyśli Messi jest żenujące. Najgorzej jak jest jak wczoraj np jak nie ma swojego dnia.

0

@Chwytliwy Wpaść to do stawu można lub pod pociąg.

17

Braithwaite powinien grać obowiązkowo w wyjściowym składzie. Tylko on w 2 połowie robił zamieszanie.

0

W tym meczu brakowało skuteczności, a konkretnie Suareza. Może nie jest, to ten sam Urugwajczyk, co 3 lata temu, ale dalej jest bardzo cennym zawodnikiem i wielka szkoda, że ma już swoje lata.

0

@Jaca27 Marcelo w grze do przodu, to już nie jest ten sam piłkarz, co 2-3 lata temu, a jeśli chodzi o obronę, to jeśli Messi będzie w formie, to będzie go cały czas objeżdżał tradycyjnie.

3

@Jaca27 Jeśli Ramos dostanie kartkę gdzieś do 25-30 minuty, to na pewno wyleci z boiska i już na poważnie będzie można stawiać na to domy.

0

@Lord_Vader Tak. Szczególnie pokazał to z Levante.

1

Atak mamy sporo mocniejszy, pomoc wyrównaną, obronę bym wskazał na Real gdyby zagrał Mendy, a nie Marcelo. Na bramce Curtois nie ma podjazdu do Ter Stegena. Nie wiem dlaczego się wskazuję Real jako faworyta. Już ogrywaliśmy sporo mocniejszy Real np z sezonu 2016 2017.

0

@Lares Jak wygra, to usuwasz konto. Wchodzisz w to? :D

0

@panczo Nie zapominaj, że my gramy na Bernabeu gdzie nam idzie o wiele lepiej niż u siebie.

0

@Faun Wiesz, że to tak nie działa?

1

@BarcaInfo Takiego De Bruyne to bym z wielką ochotą widział u nas.

0

@Coutinho007 Pique był w tamtym momencie w cieniu swojego cienia, a zresztą jak reszta zespołu.

4

Może Feddek i Wichniarek robią z siebie idiotów specjalnie, żeby o nich pisać, bo tym większy rozgłos o nich, to lepiej. No, chyba, że biorą jakieś specjalne środki przed komentowaniem spotkań innego wytłumaczenia na ich głupotę już nie ma.

0

@Kamiloza91 Nie pamiętam, ale strasznie mnie wkurzał wspominając bez przerwy o Maradonie. Niby nie gadał o Ronaldo, ale przed pierwszą połową 3 razy wspomniał o królu kokainy.

0

@beznicku1000 Atleti nigdy nie odpuszcza Realowi, a zawsze przegrywają Finały LM z nimi i odpadają w fazie pucharowej. Po tych 2 zawalonych finałach, to nigdy nie będę stawiał na Materace w LM.

0

@Messibestplayerintheworld w fazie pucharowej jest dwumecz, a nie 1 mecz. Poza tym Wanda to bardzo trudny teren i porażka Liverpoolu w 1 meczu nie jest zaskoczeniem.

0

Liverpool przejedzie się po Atleti z taką grą.

4

@jeyx77x Nie rozpędzaj się. Ernesta już w klubie niema :D

0

@fanRealuAlespoko Co nie zmienia faktu, że jednak życzę powodzenia w przejściu City, bo nie lubię zespołów Szejków jak City czy PSG. Gdyby nie pewien łysy trener, którego bardzo lubię, to pewnie nie interesowałby mnie ten klub w najmniejszym stopniu.

0

@fanRealuAlespoko Już tak nie ma, co słodzić. Ja liczę, że City wyeliminuję Real i pokaże wreszcie, że nie jest zbieraniną ogromnych pieniędzy, a drużynom.

14

@AdiKingu96 Idąc tą logiką, to nie moglibyśmy się interesować żadnym piłkarzem, który błyszczy w innym klubie.

0

@HansLanda Myślisz, że wzrost i warunki fizyczne to wszystko? Z Tyson w formie by z każdym wygrał. On niszczył zawodników 2 razy większych od siebie, a Furego to by zjadł bez popitki.

0

@Borneo City niech odpuści przegraną ligę i niech skupi całe siły na LM, bo trzeba dokopać Realowi.

3

Jest lepiej niż myślałem.

2

@FC1899Barca Na pewno przebił twoją "przydatność" na tej stronie.

0

@Wichurek Lepiej zachować chłodną głowę, bo póżniej szkoda nerwów :)

1

My na Levante graliśmy kompletną kaszanę i nie ma co się podniecać ich dzisiejszym możliwym remisem. Jedynie tyle, że przed El Clasico będziemy mieli 1 pkt przewagi, a to jest nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?