7

@MarioVeB! Akurat czy się jest za PO np tak jak ty lub za PiS to każdy przyzna, że Komorowski mógł najwyżej buty czyścić Dudzie.

0

@Chakalaka Hahahaha. Jakiego?

0

@Chakalaka A @IAmBackCules może mieć Tuska na profilowym?

0

@student97r Czytanie La Rambli wystarczy w szczególności.

40

@Janiama Dobry troll. Nawet jak na Ciebie.

6

@Avada Kedavra Ja też bym chciał mieć tyle pieniędzy, co on, ale tylko pieniędzy.

3

@Avada Kedavra Jest najbardziej medialnym piłkarzem na świecie i możliwe, że w historii też. Na portalach społecznościowych ma więcej obserwujących niż sam Messi. Wiadomo, że Messi jest lepszym piłkarzem, ale nie ma aż takiego rozgłosu jak Portugalczyk. Ronaldo dobrze to wykorzystywał w różnych plebiscytach np ZP i innych nagrodach. Może nie zasługiwał, bo gdyby miał medialność takiego Lewandowskiego to nawet by nie był brany pod uwagę top 10, a tak to zawsze był jednym z faworytów do różnych nagród.

5

@Mazi Uwierz mi, że wykształcenie nie ma tutaj nic do rzeczy.

24

@ViscaElBarca321 Akurat Neymar przy Tusku to pikuś. Neymar przynajmniej zrobił coś dobrego dla klubu.

1

@Avada Kedavra Za ciepło jest na 2 koszulki.

0

@Homeopata8989 Akurat ta dwójka nie ma podjazdu jeśli chodzi o siłę fizyczną do Chielliniego, Khediry czy Bonucciego.

0

@Avada Kedavra 500 to na samego Messiego by było mało.

0

@norbi77 Pierwsza część akurat była fajna. 2 jeszcze nie widziałem, ale chyba będzie słaba, bo to był idealny film na 1 część.

1

@AmigoBlancos W ostatnim pytaniu trochę sobie zrobiłem jaja, ale wydaję mi się, że Ronaldinho by sobie świetnie poradził w Anglii, ale nie aż tak jak w pierwszych 3 sezonach w Barcy.

2

@AmigoBlancos To nie byłoby w 2008 2009 trypletu. Atletico by wygrało LM. Real awansowały w 2013 do Finału LM. Ghana by wywalczyła Brąz. Ronaldinho grałby w United.

4

@macio_944 10 lat temu Facebook i inne portale społecznościowe nie były tak rozwinięte jak teraz, a poza tym mniej osób posiadało internet.

0

@NeroTFP Wystarczy, że będziesz poruszał drażliwe tematy i robił gównoburze, to miejsce w gorących dyskusjach masz zapewnione.

0

@tadzik447 Na pewno są też tacy, co w to wierzą, a takich co sobie robią jaja łatwiej rozpoznać.

1

@Antyterrarysta Zrobiłem sobie popcorn i czytałem te wypociny. Dyskusja była za długa i wolałem sobie dalszą część darować. Ja bym odizolował wszystkich płasko-ziemców, anty-szczepionkowców i tych od teorii spiskowców od normalnych ludzi, bo taka głupota jest zaraźliwa.

0

@Antyterrarysta Jakbym miał słuchać mądrości nastolatków nie mających o niczym pojęcia, to bym chyba zwariował.

2

@Coutinho007 Szkoda, że akurat w tej LM przez ostatnie 3 sezony zawodził i to na całej linii.

0

@Nigaki Jak będę chciał świnie to sobie pojadę na wieś i kupię.

6

@4drian0 Myślałem że na zdjęciu jest Verratti z tą piłą :D

0

@paweldunajecfcb Za niewinność jak każdy, a za co innego?

2

@Transu96 Ja bym wolał porozmawiać o Bayernie Heynkessa.

1

@Commando Lepiej nie, bo napisze, że za 3 miesiące, a skończy się za kilka lat.

0

@SonBarcaGoku Nie byłoby na to szans, bo Liverpool zmiażdżył w lidze wszystkich.

9

@msmsms Jeśli piszesz, że pierwsza obrona Ter Stegena, to jego błąd. To nie znasz się na bronieniu w piłce nożnej.

0

@Janiama Moja była by Ciebie już zwyzywała od męskiej szowinistycznej świni. :D

1

@LuisSalvano W Barcelonie jego kariera się skończyła, a z takim zdrowiem, to pogra 3-4 lata i skończy ją całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?