@Avada Kedavra Jest najbardziej medialnym piłkarzem na świecie i możliwe, że w historii też. Na portalach społecznościowych ma więcej obserwujących niż sam Messi. Wiadomo, że Messi jest lepszym piłkarzem, ale nie ma aż takiego rozgłosu jak Portugalczyk. Ronaldo dobrze to wykorzystywał w różnych plebiscytach np ZP i innych nagrodach. Może nie zasługiwał, bo gdyby miał medialność takiego Lewandowskiego to nawet by nie był brany pod uwagę top 10, a tak to zawsze był jednym z faworytów do różnych nagród.
@AmigoBlancos W ostatnim pytaniu trochę sobie zrobiłem jaja, ale wydaję mi się, że Ronaldinho by sobie świetnie poradził w Anglii, ale nie aż tak jak w pierwszych 3 sezonach w Barcy.
@AmigoBlancos To nie byłoby w 2008 2009 trypletu. Atletico by wygrało LM. Real awansowały w 2013 do Finału LM. Ghana by wywalczyła Brąz. Ronaldinho grałby w United.
@Antyterrarysta Zrobiłem sobie popcorn i czytałem te wypociny. Dyskusja była za długa i wolałem sobie dalszą część darować. Ja bym odizolował wszystkich płasko-ziemców, anty-szczepionkowców i tych od teorii spiskowców od normalnych ludzi, bo taka głupota jest zaraźliwa.
7
@MarioVeB! Akurat czy się jest za PO np tak jak ty lub za PiS to każdy przyzna, że Komorowski mógł najwyżej buty czyścić Dudzie.
0
@Chakalaka Hahahaha. Jakiego?
0
@Chakalaka A @IAmBackCules może mieć Tuska na profilowym?
0
@student97r Czytanie La Rambli wystarczy w szczególności.
40
@Janiama Dobry troll. Nawet jak na Ciebie.
6
@Avada Kedavra Ja też bym chciał mieć tyle pieniędzy, co on, ale tylko pieniędzy.
3
@Avada Kedavra Jest najbardziej medialnym piłkarzem na świecie i możliwe, że w historii też. Na portalach społecznościowych ma więcej obserwujących niż sam Messi. Wiadomo, że Messi jest lepszym piłkarzem, ale nie ma aż takiego rozgłosu jak Portugalczyk. Ronaldo dobrze to wykorzystywał w różnych plebiscytach np ZP i innych nagrodach. Może nie zasługiwał, bo gdyby miał medialność takiego Lewandowskiego to nawet by nie był brany pod uwagę top 10, a tak to zawsze był jednym z faworytów do różnych nagród.
5
@Mazi Uwierz mi, że wykształcenie nie ma tutaj nic do rzeczy.
24
@ViscaElBarca321 Akurat Neymar przy Tusku to pikuś. Neymar przynajmniej zrobił coś dobrego dla klubu.
1
@Avada Kedavra Za ciepło jest na 2 koszulki.
0
@Homeopata8989 Akurat ta dwójka nie ma podjazdu jeśli chodzi o siłę fizyczną do Chielliniego, Khediry czy Bonucciego.
0
@Avada Kedavra 500 to na samego Messiego by było mało.
0
@norbi77 Pierwsza część akurat była fajna. 2 jeszcze nie widziałem, ale chyba będzie słaba, bo to był idealny film na 1 część.
1
@AmigoBlancos W ostatnim pytaniu trochę sobie zrobiłem jaja, ale wydaję mi się, że Ronaldinho by sobie świetnie poradził w Anglii, ale nie aż tak jak w pierwszych 3 sezonach w Barcy.
2
@AmigoBlancos To nie byłoby w 2008 2009 trypletu. Atletico by wygrało LM. Real awansowały w 2013 do Finału LM. Ghana by wywalczyła Brąz. Ronaldinho grałby w United.
4
@macio_944 10 lat temu Facebook i inne portale społecznościowe nie były tak rozwinięte jak teraz, a poza tym mniej osób posiadało internet.
0
@NeroTFP Wystarczy, że będziesz poruszał drażliwe tematy i robił gównoburze, to miejsce w gorących dyskusjach masz zapewnione.
0
@tadzik447 Na pewno są też tacy, co w to wierzą, a takich co sobie robią jaja łatwiej rozpoznać.
1
@Antyterrarysta Zrobiłem sobie popcorn i czytałem te wypociny. Dyskusja była za długa i wolałem sobie dalszą część darować. Ja bym odizolował wszystkich płasko-ziemców, anty-szczepionkowców i tych od teorii spiskowców od normalnych ludzi, bo taka głupota jest zaraźliwa.
0
@Antyterrarysta Jakbym miał słuchać mądrości nastolatków nie mających o niczym pojęcia, to bym chyba zwariował.
2
@Coutinho007 Szkoda, że akurat w tej LM przez ostatnie 3 sezony zawodził i to na całej linii.
0
@Nigaki Jak będę chciał świnie to sobie pojadę na wieś i kupię.
6
@4drian0 Myślałem że na zdjęciu jest Verratti z tą piłą :D
0
@paweldunajecfcb Za niewinność jak każdy, a za co innego?
2
@Transu96 Ja bym wolał porozmawiać o Bayernie Heynkessa.
1
@Commando Lepiej nie, bo napisze, że za 3 miesiące, a skończy się za kilka lat.
0
@SonBarcaGoku Nie byłoby na to szans, bo Liverpool zmiażdżył w lidze wszystkich.
9
@msmsms Jeśli piszesz, że pierwsza obrona Ter Stegena, to jego błąd. To nie znasz się na bronieniu w piłce nożnej.
0
@Janiama Moja była by Ciebie już zwyzywała od męskiej szowinistycznej świni. :D
1
@LuisSalvano W Barcelonie jego kariera się skończyła, a z takim zdrowiem, to pogra 3-4 lata i skończy ją całkowicie.