@KapiFCB Za kilka lat znowu będzie rządziło PO, a później znowu PIS i się tak będą wymieniać, co 8 lat. Ja bym chciał żeby pojawił się 3 zawodnik, co by zmiażdżył obie te partie politycznie, ale przez następne kilkanaście lat nie zapowiada się.
@KapiFCB To niech się pojawi jakaś lepsza partia i wygra wybory, bo szczekać w internecie to każdy potrafi. Opozycja też tylko szczeka i pluje jadem, a taki Kaczyński czy Morawiecki się z nich śmieją, bo wiedzą, że nic ich nie ruszy.
@michal26 Na pewno lepszy sos czosnkowy domowej roboty niż ten, co wiecznie zamawia sąsiad do pizzy mówiąc "Duża pizza z salami i z sosem czonstkowym."
@cat_r37 Od początku wiedziałem, że wymiana Danilo na Cancelo nie będzie dobrym interesem dla City. Portugalczyk nie pasuje do tamtej ligi i tyle. Dużo lepiej grał w Hiszpanii i we Włoszech. Co do Maxwella może to nie był tak dobry transfer jak Adriano, ale swoje zrobił.
@mikiiki Siedziałem w domu i nagle ojciec powiedział "Jezu Chryste". Przyszedłem do drugiego pokoju i zapytałem go co się stało i powiedział, że samolot się rozbił z naszym Prezydentem.
@Mathew86 Zachowujesz się jak typowy Janusz. Jakby to wprowadzili dzisiaj, to byś pisał "czemu nie miesiąc wcześniej?", a miesiąc temu "na co to komu?"
@jaras121 Są osoby, które nie zdają sobie sprawy, że irytują ludzi np moja sąsiadka 80+, która widać, że ma sklerozę i ma wszystko stwierdzone, a co innego jak jakaś starsza osoba robi coś specjalnie i lubi dokuczać młodszym w pełni świadomie. Takie osoby łatwo można rozpoznać.
@karol000pl W sezonie 15/16 Neymar był najlepszym piłkarzem Barcelony. Trochę też przez kontuzje Messiego, ale Brazylijczykowi trzeba to oddać, że nawet był lepszy od Suareza, który w samej lidze nastukał 40 bramek.
@Mns21 W ostatnie lato mógł się łudzić, bo coś mogło być na rzeczy, ale teraz nie ma na to kompletnie żadnych szans. Nawet jakby nie było koronawirusa, to by nie było.
@LuisSalvano Mi się wydaje, że PSG już coś dzisiaj ogłosiło i Neymar zostanie tam przynajmniej jeszcze 1 sezon, a jak dalej to tak będzie wyglądać, to zostanie do końca kontraktu.
0
@KapiFCB Za kilka lat znowu będzie rządziło PO, a później znowu PIS i się tak będą wymieniać, co 8 lat. Ja bym chciał żeby pojawił się 3 zawodnik, co by zmiażdżył obie te partie politycznie, ale przez następne kilkanaście lat nie zapowiada się.
1
@KapiFCB To niech się pojawi jakaś lepsza partia i wygra wybory, bo szczekać w internecie to każdy potrafi. Opozycja też tylko szczeka i pluje jadem, a taki Kaczyński czy Morawiecki się z nich śmieją, bo wiedzą, że nic ich nie ruszy.
0
@barcafan9512 Ja już otwieram 5 i nic nie ma... W tym roku tylko raz wygrałem, a to było w Lutym...
2
@michal26 Na pewno lepszy sos czosnkowy domowej roboty niż ten, co wiecznie zamawia sąsiad do pizzy mówiąc "Duża pizza z salami i z sosem czonstkowym."
0
@cat_r37 Od początku wiedziałem, że wymiana Danilo na Cancelo nie będzie dobrym interesem dla City. Portugalczyk nie pasuje do tamtej ligi i tyle. Dużo lepiej grał w Hiszpanii i we Włoszech. Co do Maxwella może to nie był tak dobry transfer jak Adriano, ale swoje zrobił.
2
@Mathew86 Usuń to jeśli nie chcesz bana. To śmierdzi fake na kilometr.
0
@mikiiki Siedziałem w domu i nagle ojciec powiedział "Jezu Chryste". Przyszedłem do drugiego pokoju i zapytałem go co się stało i powiedział, że samolot się rozbił z naszym Prezydentem.
0
@barcafan9512 A cukier już nie jest kaloryczny?
3
@Cochise Według mnie jest dobrze jak jest i nie należy nic zmieniać.
0
@barcafan9512 A ja zrobiłem wczoraj po 22 i mam spokój.
0
@escarabajo Akurat ten lepszy grał w Interze niestety.
0
@barcafan9512 A u mnie już od dzisiaj chodzą po 700 zł... Jak żyć? :(
3
@Mathew86 Zachowujesz się jak typowy Janusz. Jakby to wprowadzili dzisiaj, to byś pisał "czemu nie miesiąc wcześniej?", a miesiąc temu "na co to komu?"
0
@ShinobiQWE Jakby policja skupiła się na kościołach, to by wreszcie jakiś pożytek zrobiła, bo karanie osób za mycie samochodów jest bezsensu.
0
@jaras121 Są osoby, które nie zdają sobie sprawy, że irytują ludzi np moja sąsiadka 80+, która widać, że ma sklerozę i ma wszystko stwierdzone, a co innego jak jakaś starsza osoba robi coś specjalnie i lubi dokuczać młodszym w pełni świadomie. Takie osoby łatwo można rozpoznać.
3
@karol000pl W sezonie 15/16 Neymar był najlepszym piłkarzem Barcelony. Trochę też przez kontuzje Messiego, ale Brazylijczykowi trzeba to oddać, że nawet był lepszy od Suareza, który w samej lidze nastukał 40 bramek.
0
@PJ1985 Szczerze, to lepiej nie pisz, że jesteś z PO, bo to wstyd.
1
@Mns21 W ostatnie lato mógł się łudzić, bo coś mogło być na rzeczy, ale teraz nie ma na to kompletnie żadnych szans. Nawet jakby nie było koronawirusa, to by nie było.
1
@LuisSalvano Mi się wydaje, że PSG już coś dzisiaj ogłosiło i Neymar zostanie tam przynajmniej jeszcze 1 sezon, a jak dalej to tak będzie wyglądać, to zostanie do końca kontraktu.
4
@jaras121 Czyli jak będę miał wiek 65+ to mam zostać złośliwym dziadem i robić młodszym pod górkę?
0
@Barcelismo Oczywiście, że wirus. Koniec wirusa=powrót do normalności. Jakby obostrzenia znieśli, a wirus by dalej był, to by było niebezpiecznie.
0
@barcafan9512 Ja to bym chciał żeby wszystko się skończyło, a to prawdopodobnie dopiero początek niestety.
6
@Bykunn Znam osoby dużo mądrzejsze po zawodówce niż po studiach i zarabiają też sporo więcej. Wykształcenie to akurat żaden wyznacznik wiedzy.
1
@Bykunn Tu chodzi o koronawirusa.
0
@Chaoss Racja. W spożywaniu alkoholu, to Brzęczek nie ma do niego startu.
3
@IAmBackCules Osoby z Tuskiem na profilowym też nie powinny mieć prawa głosu.
0
@l0Messini Słuchaj TVN24 to daleko zajdziesz.
1
@l0Messini Chodzisz po domach, że masz takie informacje?
0
@Bobo25 Wyjdź z nią na półgodziny i niech się dziecko przewietrzy. No, przynajmniej u mnie pogoda ładna.
2
@barcafan9512 5 gwiazdka to już wojsko i Kaczyński wyśle Macierewicza w czołgu, a wtedy już wesoło nie będzie.