0

@KapiFCB Za kilka lat znowu będzie rządziło PO, a później znowu PIS i się tak będą wymieniać, co 8 lat. Ja bym chciał żeby pojawił się 3 zawodnik, co by zmiażdżył obie te partie politycznie, ale przez następne kilkanaście lat nie zapowiada się.

1

@KapiFCB To niech się pojawi jakaś lepsza partia i wygra wybory, bo szczekać w internecie to każdy potrafi. Opozycja też tylko szczeka i pluje jadem, a taki Kaczyński czy Morawiecki się z nich śmieją, bo wiedzą, że nic ich nie ruszy.

0

@barcafan9512 Ja już otwieram 5 i nic nie ma... W tym roku tylko raz wygrałem, a to było w Lutym...

2

@michal26 Na pewno lepszy sos czosnkowy domowej roboty niż ten, co wiecznie zamawia sąsiad do pizzy mówiąc "Duża pizza z salami i z sosem czonstkowym."

0

@cat_r37 Od początku wiedziałem, że wymiana Danilo na Cancelo nie będzie dobrym interesem dla City. Portugalczyk nie pasuje do tamtej ligi i tyle. Dużo lepiej grał w Hiszpanii i we Włoszech. Co do Maxwella może to nie był tak dobry transfer jak Adriano, ale swoje zrobił.

2

@Mathew86 Usuń to jeśli nie chcesz bana. To śmierdzi fake na kilometr.

0

@mikiiki Siedziałem w domu i nagle ojciec powiedział "Jezu Chryste". Przyszedłem do drugiego pokoju i zapytałem go co się stało i powiedział, że samolot się rozbił z naszym Prezydentem.

0

@barcafan9512 A cukier już nie jest kaloryczny?

3

@Cochise Według mnie jest dobrze jak jest i nie należy nic zmieniać.

0

@barcafan9512 A ja zrobiłem wczoraj po 22 i mam spokój.

0

@escarabajo Akurat ten lepszy grał w Interze niestety.

0

@barcafan9512 A u mnie już od dzisiaj chodzą po 700 zł... Jak żyć? :(

3

@Mathew86 Zachowujesz się jak typowy Janusz. Jakby to wprowadzili dzisiaj, to byś pisał "czemu nie miesiąc wcześniej?", a miesiąc temu "na co to komu?"

0

@ShinobiQWE Jakby policja skupiła się na kościołach, to by wreszcie jakiś pożytek zrobiła, bo karanie osób za mycie samochodów jest bezsensu.

0

@jaras121 Są osoby, które nie zdają sobie sprawy, że irytują ludzi np moja sąsiadka 80+, która widać, że ma sklerozę i ma wszystko stwierdzone, a co innego jak jakaś starsza osoba robi coś specjalnie i lubi dokuczać młodszym w pełni świadomie. Takie osoby łatwo można rozpoznać.

3

@karol000pl W sezonie 15/16 Neymar był najlepszym piłkarzem Barcelony. Trochę też przez kontuzje Messiego, ale Brazylijczykowi trzeba to oddać, że nawet był lepszy od Suareza, który w samej lidze nastukał 40 bramek.

0

@PJ1985 Szczerze, to lepiej nie pisz, że jesteś z PO, bo to wstyd.

1

@Mns21 W ostatnie lato mógł się łudzić, bo coś mogło być na rzeczy, ale teraz nie ma na to kompletnie żadnych szans. Nawet jakby nie było koronawirusa, to by nie było.

1

@LuisSalvano Mi się wydaje, że PSG już coś dzisiaj ogłosiło i Neymar zostanie tam przynajmniej jeszcze 1 sezon, a jak dalej to tak będzie wyglądać, to zostanie do końca kontraktu.

4

@jaras121 Czyli jak będę miał wiek 65+ to mam zostać złośliwym dziadem i robić młodszym pod górkę?

0

@Barcelismo Oczywiście, że wirus. Koniec wirusa=powrót do normalności. Jakby obostrzenia znieśli, a wirus by dalej był, to by było niebezpiecznie.

0

@barcafan9512 Ja to bym chciał żeby wszystko się skończyło, a to prawdopodobnie dopiero początek niestety.

6

@Bykunn Znam osoby dużo mądrzejsze po zawodówce niż po studiach i zarabiają też sporo więcej. Wykształcenie to akurat żaden wyznacznik wiedzy.

1

@Bykunn Tu chodzi o koronawirusa.

0

@Chaoss Racja. W spożywaniu alkoholu, to Brzęczek nie ma do niego startu.

3

@IAmBackCules Osoby z Tuskiem na profilowym też nie powinny mieć prawa głosu.

0

@l0Messini Słuchaj TVN24 to daleko zajdziesz.

1

@l0Messini Chodzisz po domach, że masz takie informacje?

0

@Bobo25 Wyjdź z nią na półgodziny i niech się dziecko przewietrzy. No, przynajmniej u mnie pogoda ładna.

2

@barcafan9512 5 gwiazdka to już wojsko i Kaczyński wyśle Macierewicza w czołgu, a wtedy już wesoło nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?